Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: par pitanja oko setupa..  (Posjeta: 1761 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
par pitanja oko setupa..
« : 22 Lipanj, 2008, 01:45:51 »
trenutno slažem mašinu do kraja,za sad je gore top trophy,arrow extreme,dellorto 19,red sponge,žuti cdi od topa,bijela centralna i žute šuštice od polinija,roline neznam ni sam koj su al su pojedene do kraja pa moram uzet nove!e sada ako mi neko moze predlozit koja bi otprilike trebela dizna za ovaj setup i koja ako stavim gljivu(doma mi stoji gljiva tnt racing-http://www.brixiamoto.com/it/images/Filtri/S5013.jpg),i otprilike koje roline da probam?hvala na odgovorima! ;D :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #1 : 22 Lipanj, 2008, 02:19:30 »
rolice probaj oko 4,2 mislim da bi oko toga bilo ok a diznu za pocetak oko 80 ;)

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #2 : 22 Lipanj, 2008, 11:20:40 »
kupio sam i set malih federa od polinija,(crne,zelene i žute) stavio sam najtvrđe žute jer s njima najbolje starta!da li da mjenjam bijeli centralni?ma uzet cu i set rolica preko neta samo nemam vremena cekat 2 tjedna dok dodju pa moram od oka kupit neke! :toothy9:

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #3 : 23 Lipanj, 2008, 00:29:46 »
nema vise niko ideju?svaki savjet je dobrodosao! :icon_thumright :toothy10:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #4 : 23 Lipanj, 2008, 14:01:40 »
minareli?
probaj sa malo tvrđim centralnim, meni je na sličnom setupu sa bijelim centralnim išao ok nekih 1000km, kasnije nije mogao preko 80 ići..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #5 : 23 Lipanj, 2008, 14:12:42 »
uzmi topov ljubicasti on je 24% tvrdji od serijskog :) al neznam ja na slabijem setupu pa vozim na zutom malosijevom ;) jednostavno najbolje odgovara :)

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #6 : 24 Lipanj, 2008, 01:24:57 »
prijatelj mi ima crveni centralni pa cu prvo pokusat s njim,ako neide uzet su ili zuti malossi ili ljubicasti od TOP-a!a sto se tice dizne frend mi ima jaci setup od mene mhr replicu,dellorto 19 i diznu 75 sa gljivom i ok mu ide,tako da cu pokusat s diznom tu negdje!a role 4.2 ce valjda biti dobre,jos cemo vidjet! :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #7 : 24 Lipanj, 2008, 01:39:06 »
nemoj stavljat taj crveni jer je preeetvrd 104 % previse ti je to!

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #8 : 24 Lipanj, 2008, 01:56:38 »
nije pretvrd crveni sve ovisi nek proba pa nek vidi zakaj bi bio pre tvrd nek stavi teze malo rolice nek proba
0981674245

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #9 : 24 Lipanj, 2008, 03:21:41 »
nije pretvrd crveni sve ovisi nek proba pa nek vidi zakaj bi bio pre tvrd nek stavi teze malo rolice nek proba

Ako drugi mogu voziti na bijelom ili serijskom moze i on, max zuti
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #10 : 24 Lipanj, 2008, 03:33:19 »
I ja mislim da je pretvrd u mene je 90% jači od seriskog a na shotu teb ižuti najbolje došli. Dizna probaj prvo sa 90 diznom pa onda ak treba na manju idi
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #11 : 25 Lipanj, 2008, 11:41:50 »
Centralni feder ja nebi mijenjal. Imam već godinama Malossijev bijeli kaj sam dobil sa Multivarom. Ima preko 20 tisuća km i još se drži.

Frend je kemijal sa ljubičastim federom, sa žutim... I na kraju se sve svelo na to da je stavil bijeli centralni, bijele na kvačilu i lakše rolice... Sve je u rolicama i svi vele da se ne isplati previše zajebavat još i s federom.

Sve rolice koje sam do sad probal ne daju se usporedit sa malossijevim tak da ti ih preporučam. Par kuna su skuplje al se isplate. Za taj setup bi ti dobro došle 4 gramske malossi rolice (16x13) ak sam dobro skužil, jel?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #12 : 25 Lipanj, 2008, 21:24:27 »
Centralni feder ja nebi mijenjal. Imam već godinama Malossijev bijeli kaj sam dobil sa Multivarom. Ima preko 20 tisuća km i još se drži.

Frend je kemijal sa ljubičastim federom, sa žutim... I na kraju se sve svelo na to da je stavil bijeli centralni, bijele na kvačilu i lakše rolice... Sve je u rolicama i svi vele da se ne isplati previše zajebavat još i s federom.

Sve rolice koje sam do sad probal ne daju se usporedit sa malossijevim tak da ti ih preporučam. Par kuna su skuplje al se isplate. Za taj setup bi ti dobro došle 4 gramske malossi rolice (16x13) ak sam dobro skužil, jel?

koji je tvoj setup na aeroxu dhorvat2???

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #13 : 26 Lipanj, 2008, 15:41:31 »
Centralni feder ja nebi mijenjal. Imam već godinama Malossijev bijeli kaj sam dobil sa Multivarom. Ima preko 20 tisuća km i još se drži.

Frend je kemijal sa ljubičastim federom, sa žutim... I na kraju se sve svelo na to da je stavil bijeli centralni, bijele na kvačilu i lakše rolice... Sve je u rolicama i svi vele da se ne isplati previše zajebavat još i s federom.

Sve rolice koje sam do sad probal ne daju se usporedit sa malossijevim tak da ti ih preporučam. Par kuna su skuplje al se isplate. Za taj setup bi ti dobro došle 4 gramske malossi rolice (16x13) ak sam dobro skužil, jel?
minarelli...15x12..probat cu sa 4.2 ,inace kupio sam i zuti centralni al nemam vremena ovih dana da to sve isprobam tek u ponedjeljak! :glasses9:

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #14 : 07 Srpanj, 2008, 14:46:07 »
eto i mene nakon dugo vremena,ovako stavio sam zuti centralni i rolice 4.2 i skuter ide predobro,al sad dolazim do novog problema,štelanje karba!!!stavio sam delorto 19 phbg,diznu 76,igla spustena do kraja,i gljivu tnt racing,kad sam ga uplaio i probao đir skuter je letio,al nakon par dana mi je poceo cudan zvuk,neki treperav,pucketav,kupio danas novu svjecicu i sad je ok jos malo mi se cuje pri startu,mozda ima previse zraka???i da dosta veli problem mi je paljenje,svaki put moram stavljat prst u karb i dizat klipic da mi upali,jer me cok nesto jebe ko da nije dovolčjno nategnuto!ima ko kakav savjet?probat cu danas stavit sliku svijecice... :help: :icon_scratch:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #15 : 07 Srpanj, 2008, 17:26:50 »
igla je na 4 zazoru od gore prema dole ili? tj na zadnjem?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #16 : 07 Srpanj, 2008, 18:18:34 »
delorto 19 phbg


Totalno zanemariv podatak do nema informacija koja je igla, klipic i needlejet u njemu...

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: par pitanja oko setupa..
« Odgovori #17 : 08 Srpanj, 2008, 00:36:48 »
igla je na 4 zazoru od gore prema dole ili? tj na zadnjem?
igla je spustena do kraja znaci da je na najgornjem zarezu!!a za iglu klipic i to nemam pojma koji su trebao bi pitat prijetelja koj zna malo bolje od mene!evo imam i sliku svijecice,nije bogzna kakva al vidi se ok... :toothy11: