Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako da stavim ulje?  (Posjeta: 1269 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Kako da stavim ulje?
« : 22 Lipanj, 2008, 01:22:11 »
Jbg, vjerojatno ćete me popljuvati, ali ne znam gdje mi ide ulje u Apriliju Atlantic 200?

Nigdje ne mogu naći?

Nije valjda sa moram kod servisera?

Još jedno glupo - koje ulje da kupim?  :-[

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Kako da stavim ulje?
« Odgovori #1 : 22 Lipanj, 2008, 11:41:10 »
Ulje sto ide u getribu, barem ja iam kod zadnjeg kotaca mali cep i na deklu je izgravirano koliko ide unutra. Ulje se gleda po sintetici tak nest neznam, uglavnom po cijeni nemoj stedit na ulju.

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Kako da stavim ulje?
« Odgovori #2 : 22 Lipanj, 2008, 11:54:24 »
Ulje sto ide u getribu, barem ja iam kod zadnjeg kotaca mali cep i na deklu je izgravirano koliko ide unutra. Ulje se gleda po sintetici tak nest neznam, uglavnom po cijeni nemoj stedit na ulju.

lol

ako misliš na ulje u mašini, onda je ista shema ko na vx/vxr-u
kod dekla imaš onaj šaraf na kojem je mjerač



na slici ti je oznaćeno gdje je šta za skinut da ispustiš ulje, kad skineš zlatnu maticu još unutra imaš sito koje lagano kliještima izvučeš tak da bolje ulje iscuri! filter novi ne prejako stezat i namaži onu gumicu na njemu malo s uljem da nabi spucala prilikom pritezanja! (ona je malo masna, al nije loše ju još malo namazat)


ulje za mašinu ti ja 5w-40, 1.2 litre uli unutra ak ide novi filter

ak pak misliš na ulje u getribi onda ti je ovak

za getribu odi negdje i traži ulje za nju, imaš ono motulovo u tubi, 150ml je i točno tolko i ide unutra
..::4T Powaa::..

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Kako da stavim ulje?
« Odgovori #3 : 30 Ožujak, 2009, 22:25:43 »
jandro a kaj ak se nalije malo više??? i do kud bi trebalo u getribi na vx-u na onoj štangici za kontrolu bit ulja???