Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: rolice na stage 6 pro replica  (Posjeta: 17297 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #60 : 19 Lipanj, 2008, 00:00:40 »
dino...jel ti i dalje vozis na serijskim rolama i federima

i s takvim setupom ste skoro pa isti?
da zasto ??

pa cudno mi

tko kaze da zx ne valja....di je crazy kuree sad??  :icon_tongue:

kako ce tek tvoj ici kad ga nastelas, ice bolje nego njegov  + imas nesto tezi skuter  :toothy11:

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #61 : 19 Lipanj, 2008, 00:06:23 »
 :toothy12: ajd da i to vidim... daj meni da ja štelujem ovaj sa Stage6 pro da vidimo koji će bit bolji  :headbang: a nek stavi base kit pa onda nek mjeri pa ćeš vidit kolika razlika
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #62 : 19 Lipanj, 2008, 00:09:06 »
dino...jel ti i dalje vozis na serijskim rolama i federima

i s takvim setupom ste skoro pa isti?
da zasto ??

pa cudno mi

tko kaze da zx ne valja....di je crazy kuree sad??  :icon_tongue:

kako ce tek tvoj ici kad ga nastelas, ice bolje nego njegov  + imas nesto tezi skuter  :toothy11:


vi vjerovali ili ne pitajte majica kak moj ide ,znam da je cudno al ide ko lud
gore je zx,redsponge ,dizna 64 i to je to zasada,rolice i federi serijski
a koje ja rolice da stavim 6,1 i crvene federe od zx-a??

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #63 : 19 Lipanj, 2008, 00:10:19 »
:toothy12: ajd da i to vidim... daj meni da ja štelujem ovaj sa Stage6 pro da vidimo koji će bit bolji  :headbang: a nek stavi base kit pa onda nek mjeri pa ćeš vidit kolika razlika
pricamo sada o serijalama :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #64 : 19 Lipanj, 2008, 00:12:12 »
a koje ja rolice da stavim 6,1 i crvene federe od zx-a??

da kad ti stigne multivar

2 kuree..vidjet cemo kad dođe do toga

pa jel ti sad ne vozis na zx-u, idi ga skini kad ti toliko ne valja  :icon_tongue:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #65 : 19 Lipanj, 2008, 00:14:45 »
a koje ja rolice da stavim 6,1 i crvene federe od zx-a??

da kad ti stigne multivar

2 kuree..vidjet cemo kad dođe do toga

pa jel ti sad ne vozis na zx-u, idi ga skini kad ti toliko ne valja  :icon_tongue:
a nevjerujem da cu multivar uzimat nema se para bas ,ja mislim da bi bile dobre 6,1 i bez multivara jer mi se sad vrti negdje na 8800 a na 95-97km/h po satu oko 10000
treba mi kroz ubrzanje 9100-9300

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #66 : 19 Lipanj, 2008, 00:25:32 »
...ja kada sam dao ugraditi TT-a vjerojatno mi je(bar mi je tako rekao)serviser stavio federe koje sam dobio uz njega i rolice(dobio 2 vrste 5,3-6,0 g)stavio ove teže 6.0g i motor mi kretao kao serijski na 5 rpm, ali je tek povukao kao blesav nakon 7,5rpm(kao da nije primao gas)...velika mi je rupa bila u ubrzanju prije 7,5 okretaja...i u veći brijeg nisam mogao izać....okretaji se samo odjedanput spuste ispod 7,0rpm negdje na 6 i nemožeš izać u brijeg(falili su mi okretaji u brijegu-sa serijskim sam bez problema izašao sa trojicom u isti brijeg)...ako sam slućajno stao u brijegu više nisam mogao krenut...sad ne znam da li ti je pametno stavit te rolice...evo ovo ti je bio moj slućaj...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #67 : 19 Lipanj, 2008, 00:31:45 »
...ja kada sam dao ugraditi TT-a vjerojatno mi je(bar mi je tako rekao)serviser stavio federe koje sam dobio uz njega i rolice(dobio 2 vrste 5,3-6,0 g)stavio ove teže 6.0g i motor mi kretao kao serijski na 5 rpm, ali je tek povukao kao blesav nakon 7,5rpm(kao da nije primao gas)...velika mi je rupa bila u ubrzanju prije 7,5 okretaja...i u veći brijeg nisam mogao izać....okretaji se samo odjedanput spuste ispod 7,0rpm negdje na 6 i nemožeš izać u brijeg(falili su mi okretaji u brijegu-sa serijskim sam bez problema izašao sa trojicom u isti brijeg)...ako sam slućajno stao u brijegu više nisam mogao krenut...sad ne znam da li ti je pametno stavit te rolice...evo ovo ti je bio moj slućaj...

ma vidit cemo ocu ista dirat uopće jer koliko vidim nema potrebe :toothy12:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #68 : 19 Lipanj, 2008, 00:42:33 »
u runnera seriski centralni nevalja dirat do nekog ozbiljnog setupa. a ti sa TT probaj stavit žute opruge na kvačilo onda kreće s malo više obrtaja ako ti je na startu rupa
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #69 : 19 Lipanj, 2008, 00:45:01 »
u runnera seriski centralni nevalja dirat do nekog ozbiljnog setupa. a ti sa TT probaj stavit žute opruge na kvačilo onda kreće s malo više obrtaja ako ti je na startu rupa
pa koliko ja vidim on niej dirao centralni neg sam male federe od kvacila

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #70 : 19 Lipanj, 2008, 17:00:12 »
nisam ja dirao centralni...ostao je serijski...samo mi je mehanićar stavio federe koje sam dobio uz spuh i rolice 6.0g...ali sada imam multivar 2000 bez bijelog centralnog i stavio sam rolice od malossija 6,1g

Offline majic_sk

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 744
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: sr 50
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #71 : 19 Lipanj, 2008, 18:32:22 »
nisam ja dirao centralni...ostao je serijski...samo mi je mehanićar stavio federe koje sam dobio uz spuh i rolice 6.0g...ali sada imam multivar 2000 bez bijelog centralnog i stavio sam rolice od malossija 6,1g
aj stavi video ubrzanja da vidimo kak to ide... :icon_thumright:

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #72 : 19 Lipanj, 2008, 22:22:57 »
...budem prvom prilikom...sad idem na more tak da nisam siguran da ću uspijet do ponedjeljka...uglavnom ću stavit...budite sigurni...

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #73 : 08 Srpanj, 2008, 00:44:02 »
bok ljudi , novi sam ovdje i nadam se da cu dobiti par odgovora  na neka pitanja .
kupio sam si gileru runnera (50 ccm)  imali tko kakve ideje vezano za Gljivu ? kako je postaviti a da radi ?  kada ju postavim nemoze da ide motor nikako , veca dizna treba ? koliko velika , kad sam uzeo skuter  lik je rekao da vec ima  veca i da je 73 VALJDA , nisam stigao provjeriti , ima vec Leo Vince TT spuh, federe i valjke  . graviran je  80. ali ima  dole  jos onih crtica  . po mojoj procjeni 100 km/h bi bilo kada bi do kraja  doslo . 90 ga vozim . mozeli se jos sta odraditi da ide 100 bez problema ? mozda ZX ili RR ?
uglavnom gljiva ne uspjeva nikako , za 3-4 dana cu vidjeti tacno koja je dizna pa javim da moze neko da pomogne  . hvala 
forum je super  i ima dosta dobrih stvari .  pozz

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #74 : 08 Srpanj, 2008, 11:11:55 »
bok ljudi , novi sam ovdje i nadam se da cu dobiti par odgovora  na neka pitanja .
kupio sam si gileru runnera (50 ccm)  imali tko kakve ideje vezano za Gljivu ? kako je postaviti a da radi ?  kada ju postavim nemoze da ide motor nikako , veca dizna treba ? koliko velika , kad sam uzeo skuter  lik je rekao da vec ima  veca i da je 73 VALJDA , nisam stigao provjeriti , ima vec Leo Vince TT spuh, federe i valjke  . graviran je  80. ali ima  dole  jos onih crtica  . po mojoj procjeni 100 km/h bi bilo kada bi do kraja  doslo . 90 ga vozim . mozeli se jos sta odraditi da ide 100 bez problema ? mozda ZX ili RR ?
uglavnom gljiva ne uspjeva nikako , za 3-4 dana cu vidjeti tacno koja je dizna pa javim da moze neko da pomogne  . hvala 
forum je super  i ima dosta dobrih stvari .  pozz
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0

eo tu se predstavis posto si novi :icon_thumright:

a gljivu akj bas oces stavljat treba ti dizna od 80-90 da bi to radilo kak treba iako nis neces dobit s njom osim malo bolji odaziv na gas u startu i zvuk naravno

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #75 : 08 Srpanj, 2008, 13:08:15 »
dino pa sta je tebi sa gljivom ce dobit najmanje 20km/h na krajnjoj i kidat ce u startu jbt, sp tu nece imat sanse...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #76 : 08 Srpanj, 2008, 13:37:08 »
Već je kupio gljivu tak da mu pomognemo bar da je ne baci  :toothy12: treba ti min. 90 dizna
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #77 : 08 Srpanj, 2008, 22:39:35 »
to sam i ja  kontao da bi moglo biti to , jer jednostavno ima  previse zraka  kada gas dam do kraja  .
ali hoce li mi dizna  80+ ili 90 sjebati klip ipak se radi o puno vecoj kolicini goriva  , explozije   :/   znaci mogao bi dobiti oko 20km/h na konacnoj ? jbt to je  bas puno ! lol

btw ova lula  kao sto je na ovoj slici iz ovog posta  ( ono sto je zaljepljeno ) danas sam skinuo i vidio da unutra ima  filter  zracni a prije njega  kao neka  blokada  .. zrak moze samo da izadje  van.  ali skroz malo . sta dobivam kada zacepim a sta kada skinem tu "blokadu"  budem napravio sutra sliku pa da vidite  na sta tocno mislim ..

thx_

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #78 : 08 Srpanj, 2008, 22:44:27 »
lol nes dobiti nista na konacnoj zajeb..te hrga lol

kakih 20 na sat, prodaj tu gljivu i vozi na air boxu najpametnije sto mos napraviti
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline hARisson

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 64
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jajce
  • Moj Skuter: Gilera Runner ..
  • MojSetup: Engine, styling > Under Construction !!!
Odg: rolice na stage 6 pro replica
« Odgovori #79 : 08 Srpanj, 2008, 22:51:15 »
sada  imam malossi crvenu spuzvu . ide  dobro  javim se za koji dan dok provjerim valjke  i federe , imas li kakvu ideju ili tip koliko grama  da stavim i koje federe ?