Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoc!!!viva  (Posjeta: 3979 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
pomoc!!!viva
« : 12 Lipanj, 2008, 09:29:04 »
pozz ljudi..molio bi da mi pomognete dakle rijec je o sljedecem..prekucer zaletim ja vivu 80km/h i nesto je samo ugusi..stanem pokusam krenuti ide ona al nece vise od 40km/h i dok idem nesto kao trokira..isto mi se desilo prije neka 2 mj. al nakon nekih predjenih 20km sve se vratilo u normalu nista isam dirao..mozete li mi reci sta je kvar..?rijec je o peugeotu viva city

Offline maddex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • TubeYou RinKi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2008, 11:08:26 »
Možda imaš smeća u karbu, probaj ga očistitt, pa vidi jel će se ponavljat problem. i svjećicu pogledaj da nemaš čvarak na njoj.

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2008, 11:10:58 »
več rečeno, karb je mejbi prljav, a i svječicu probaj drugu, i očisti malo filter usput....ono....da je čist  :toothy11:

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2008, 12:26:23 »
 :help:momci imaju li gdje slike kako se skida karbi kako se ponovo stavlja..negdje sam davno nasao ali sad nemogu pa ako mi mozete pomoci bio bi zahvalan :icon_thumright: :jerk:

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #4 : 12 Lipanj, 2008, 12:49:09 »
Skini plastike,poslije ce ti bit sve jasno..
Zapamti kako si rastavljao da kasnije mozes sastaviti.
Burn your tyres,not your soul

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #5 : 12 Lipanj, 2008, 16:16:51 »
jel serijala sve meni se znalo dogadjat kad sam imao serijalu i serijski spuh da se znao pregrijati pa onda nema nikakav odaziv na gas jednostavno neide nemoj ga forsirat tako.onaj serijski spuh je smece.btw ja imam sf-a

Offline funky

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • BHFanaticos
  • Mjesto: Kakanj - BiH
  • Moj Skuter: Aprilia SR DiTech
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #6 : 12 Lipanj, 2008, 19:09:38 »
:help:momci imaju li gdje slike kako se skida karbi kako se ponovo stavlja..negdje sam davno nasao ali sad nemogu pa ako mi mozete pomoci bio bi zahvalan :icon_thumright: :jerk:
ako nikad do sad nisi sam skidao nemoj ni sad... ne uci se na svom  ;D
Kupujem kompletnu masinu 70, 125, 150 ccm

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #7 : 12 Lipanj, 2008, 19:21:24 »
daj nekom ko se kuzi nek ti ocisti karburator ak ti neznas
to se i meni desavalo samo ga propirit dobro i pici dalje
fakin hondoholichar!!

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #8 : 12 Lipanj, 2008, 19:38:05 »
ok odvuci cu nekome..mada me strah da nisu karike otisle pa nece da vuce..sta mislite?? volio bi ja ocistiti jbg da se naucim al neka bolje da neko drugi da nebi razvalio stagod

Offline maddex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • TubeYou RinKi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #9 : 13 Lipanj, 2008, 10:21:42 »
Ne vjerujem da su karike, jer bi onda konstanto bio bez snage i nebi ti se nakon 20km sve vratilo u normalu(ako sam te dobro skužio). Karb skini tako da izvadiš sjedalo-kad ga otvoriš u prostoru za kacigu imaš 3 matice za ključ 10. Zati skini airbox i onda možeš skidati karb. Pričvršćen je s 4 vijka za ključ 8 (vjerovatno će ti trebati cjevasti 8 ili onaj na odvijaču).
Kad skineš karb odvoji crnu plastičnu čašicu s donje strane(vjerovatno imaš smeća u njoj), imaš pristup diznama pa i nih očisti. Sve vratiš nazad obrnutim redoslijedom i to ti je to. Naravno i svjećicu pogledaj obavezno kao i kabal koji ide do svjećice. Filter za zrak isto pogledaj.

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #10 : 16 Lipanj, 2008, 18:20:26 »
ocistio karburator i filter i opet isto sranje..mjenjao svjecicu nista mi nije valjala i opet isto sranje..mozda mi ni ova nova  nije dobra..sta josh pogledati il su stvarno karike??

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #11 : 16 Lipanj, 2008, 18:34:20 »
Ne vjerujem da su karike, jer bi onda konstanto bio bez snage i nebi ti se nakon 20km sve vratilo u normalu(ako sam te dobro skužio). Karb skini tako da izvadiš sjedalo-kad ga otvoriš u prostoru za kacigu imaš 3 matice za ključ 10. Zati skini airbox i onda možeš skidati karb. Pričvršćen je s 4 vijka za ključ 8 (vjerovatno će ti trebati cjevasti 8 ili onaj na odvijaču).
Kad skineš karb odvoji crnu plastičnu čašicu s donje strane(vjerovatno imaš smeća u njoj), imaš pristup diznama pa i nih očisti. Sve vratiš nazad obrnutim redoslijedom i to ti je to. Naravno i svjećicu pogledaj obavezno kao i kabal koji ide do svjećice. Filter za zrak isto pogledaj.
nemoj skidat kadu j****u !!haha on bi odma kadu a ni neznas o kojem se skuteru radi boga mu!!skini airbox on se drzi na jednom vijku 10 zatim skines airbox samo ga cimnes i airbox ce izletit s lezista na karbu,e sad imas dva vijka na prirubnici koja drze karb njih poskidaj (jedan vijak je kraci jedan duzi) poskidaj crijeva za gorivo i ulje (zapamti gdje sve ide)i uzmi karb okreni ga naopako i imas dva sarafa sto drze casicu karba i skini je isperi s nitrom ili benzinom i propusi diznu malo i ocisti filter i pospricaj ga wd-40 i to je to.

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #12 : 16 Lipanj, 2008, 18:49:36 »
de neer lol  :laughing6: pa 20 puta je lakse kad se skine kada, ja koliko na bilo kojem pezou da sam radio uvjek sam skidao kadu  :)

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #13 : 16 Lipanj, 2008, 19:25:54 »
momci sve sam ja to uradio..skinuo sam karb.ocistio ga ostavio ga u benzinu da malo stoji propuhao sve ocistio filter i opet isto sranje..da promijenio svjecicu i opet isto sranje..krivo mi je sto se desilo jednom vec i opet se vratilo sve u normalu radi toga nevjerujem da su karike..sta se moze jos uraditi..provjeriti??vozio sam i bez filtera reko da nije do njega isto sve ide do 35-40km/h i trokira ono malo kad je full gas

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #14 : 16 Lipanj, 2008, 22:44:19 »
help meee :help: :help: :help: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Offline Micky_Slick

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Ciak Majesty Bravo 1.616v
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #15 : 17 Lipanj, 2008, 02:13:11 »
A da mu se nisu ostetile lamelice ? :icon_scratch: (samo nagađam)
Burn your tyres,not your soul

Offline maddex

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • TubeYou RinKi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #16 : 17 Lipanj, 2008, 17:22:00 »
ja bih provjerio rolice jer su na vivacity-u problematične kad se potroše pa znaju izderat kućište u kojem se nalaze, pa onda možda nekad uspiju raširiti a nekad ne. pogledaj to!

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #17 : 17 Lipanj, 2008, 17:28:57 »
Hm...a koliko ti skut ima kilometara i kako je odrzavan? Dali je sve seriski na njemu?


Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #18 : 17 Lipanj, 2008, 23:15:49 »
eh momci ovako..kad mi je pukao remen ostetio mi je ja mislim variomat malo..nakon 5000km promjenio sam rolicei isao je savrseno mada su se malo cule rolice ono kao da pucketa i kad mi ih je majstor mjenjao vidio je da je kuciste od rolica(poklopac od variomata)il sta vec osteceno valjda rolice kad su se trosile to ko grizlo neznam kako bi rekao.. al ev napokon danas sam odvukao majstoru i rekao mi je da ce sutra skinuti sve i pogledati sta je..ako nebude do rolica il variomata kaze onda su 100% karike al kaze treba i to pogledati al ett uglavnom je skuter na popravkuuu :headbang: :jerk: :jerk: :jerk: :headbang:

Offline elmir

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: travnik BiH
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP50
  • Moja Kaciga: SUOMY bargy
  • MojSpuh: serijala,uskoro sta bolje
Odg: pomoc!!!viva
« Odgovori #19 : 18 Lipanj, 2008, 19:25:59 »
momci karike otisle promijenjene al je skut josh na popravku zapravo ceka variomat :jerk: :jerk: :jerk: u petak dolazi zapravo sportski variomat sa rolicama ja mislim da je malossi neznam jos uglavnom narucio sam i kesirao pa kakav god bude.. :toothy12: :toothy12:variomat kupio prije spuha :toothy12: :toothy12: spuh tek od iduce plate ide JBG