Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio Skipper 150 2T  (Posjeta: 5695 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igugliel

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 80
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio vespa T5 150
Piaggio Skipper 150 2T
« : 15 Studeni, 2012, 20:10:13 »
Pozz svima, evo u dilemi sam da si kupim doticnog skippera pa me zanima kakvi su Im inace ti 2T motori jesu li kvalitetni posto su AC. Skuter ima 21000 km I 1999 godiste, plastike su ok . Kakav I'm je omjer potrosnje/brzina. Ja sam vozio 4T skippera I on je imao ok vozne osobine jer si mogao s motorom kocit kad pustis gas jer onaj dobos I nije bas nesto. I jos jedno kolika I'm je realna vrijednost recimo konkreto ovaj koji sam naveo. P. S. Registriran je do 5 mjeseca ali to mi nista ne znaci jer taman tek tada pocinjem vozit motor.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Piaggio Skipper 150 2T
« Odgovori #1 : 18 Studeni, 2012, 23:33:44 »
Ac masine su uvijek bile pojam kvalitete i izdrzljivosti, kod tih piaggio 2t bb masina to uopce nije upitno, samo dobro ulje i gasss

cijena iako su jako rijetki, rekao bit 6tkn max, kad za vec 7t nađes apriliu sr150 sa istom masinom

koco kako koci, nove pakne i sajla uvijek dobro dođu da to bude nesto bolje nego nakon 20+ t km

potrosnja do 5, rijetko preko, moze i manje naravno, putna pri 100 na sat spada na oko 4litre, max brzina 110-120 ovisi koliko sat laze
« Zadnja izmjena: 18 Studeni, 2012, 23:36:53 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline igugliel

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 80
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio vespa T5 150
Odg: Piaggio Skipper 150 2T
« Odgovori #2 : 19 Studeni, 2012, 00:32:38 »
Ac masine su uvijek bile pojam kvalitete i izdrzljivosti, kod tih piaggio 2t bb masina to uopce nije upitno, samo dobro ulje i gasss

cijena iako su jako rijetki, rekao bit 6tkn max, kad za vec 7t nađes apriliu sr150 sa istom masinom

koco kako koci, nove pakne i sajla uvijek dobro dođu da to bude nesto bolje nego nakon 20+ t km

potrosnja do 5, rijetko preko, moze i manje naravno, putna pri 100 na sat spada na oko 4litre, max brzina 110-120 ovisi koliko sat laze
Pa to sto si sve naveo je više nego odlično,inaće našao sam skroz ok skippera 150 2t kao sto rekoh 21tk,regan do 05/13 za 3800 kn. Inace ne bih ga uzeo da nije 2T,volim 2t masine radi njihove jednostavnosti i lakšeg servisiranja. A to što troši malo više od 4T to se kompezira na servisu :) pa dode na isto.

Offline josip46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 286
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian,Malaguti F15
  • MojSetup: Serijalović
  • MojSpuh: Tvornicki
Odg: Piaggio Skipper 150 2T
« Odgovori #3 : 19 Studeni, 2012, 15:04:24 »
I ja isto mislin tako uzet nekog skippera 2t a ne vidin puno oglasa za djelove pa sta mislite oce li bit dostupni za nabavit
Bolje da vozim motor i mislim na Boga nego da sjedim u crkvi i mislim na motor!

Offline igugliel

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 80
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio vespa T5 150
Odg: Piaggio Skipper 150 2T
« Odgovori #4 : 19 Studeni, 2012, 16:11:29 »
I ja isto mislin tako uzet nekog skippera 2t a ne vidin puno oglasa za djelove pa sta mislite oce li bit dostupni za nabavit
Plastike,farovi,žmigavc i instrument tabla? Ostalo sve paše večinom i od ostale piaggio grupacije. Evo mašina ista kao i na Aprili SR 150,tako da eto i njeni djelovi pašu,ja mislim da je i piaggio Hexagon imao istu mašinu.
« Zadnja izmjena: 19 Studeni, 2012, 16:13:08 igugliel »

Offline EdoSP

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 547
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sarajevo
  • Moj Skuter: Gilera runner SP 180
  • Moja Kaciga: Shoei Mankato
  • MojSetup: bit ce turpija
  • MojSpuh: kein katalizator
Odg: Piaggio Skipper 150 2T
« Odgovori #5 : 20 Studeni, 2012, 11:52:20 »
piaggio Hexagon je vodeno hladjenje