Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Cilindar i prihvat za auspuh  (Posjeta: 615 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Cilindar i prihvat za auspuh
« : 11 Studeni, 2012, 19:27:29 »
pozdrav ekipa

nadosao sam na neki skuter Rieju Spider x5 , minarelli(chinarelli) , koji je malo '' losijeg stanja '' dosao kod mene, i prvo mi je zapelo za oko auspuh, tocnije za uho jel je radio jako bucno. Posto je neka cijev iz auspuha koji je bio gore ispadala( zavrsna na izlazu iz auspuha)  i nije ni bio pasao, nabavio sam drugi polovni, od lune, posto sam mislio da su prihvati za auspuh isti. medjutim danas sam ga probao stavit gore i cudno je to sto ako jedan saraf zasarafim drugi nemogu kroz rupu pogodit ni da sam pita. nosac zaklanja drugu rupu. Dali ja grijesim i dali je ovo uopce minarelli? Airbox ima minarellijev, posuda ulja ista, slika je od prihvata auspuha pa bi molio da mi se znalac neki javi s potvrdnom informacijom sto je ovaj skuter odnosno agregat?  (ulje po masini je od uljne pumpe koja je neispravna pa je bacala na sve strane jel, budem ocistio to da neko ne prokomentira ) :)

http://img837.imageshack.us/img837/2878/img00194201211111915.jpg

Offline Laviper

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 355
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Nexus 300ie
Odg: Cilindar i prihvat za auspuh
« Odgovori #1 : 11 Studeni, 2012, 21:01:26 »
moze lock i delete, skontao sam, minarelli je al je otepen auspuh i druga rupa je proizvoljno ubusena i narezan navoj :/