Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trokira ali bas trokiraaa  (Posjeta: 2796 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Trokira ali bas trokiraaa
« Odgovori #20 : 12 Studeni, 2012, 01:10:16 »
Znam da je to kao normalno za 2t motore ali mene to iritira zato sto znam da nije bilo toga prije ..nedje nesto ne stima ali ne znam sto

ja kazem da je to normalno a ti po svom  :dontknow:

bolje se zapitaj zasto to nije prije radio

ponavljam hladan motor + pod cokom to je normalno, pogoto kad je ovako hladnije van, to vise dolazi do izrazaja

tvoj problem je 10-15m, meni zna pol km trokirat pa ne razbijam glavu jer je to kao sto smo rekli sasvim normalno  :toothy9: :toothy9:
« Zadnja izmjena: 12 Studeni, 2012, 01:12:57 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline tronic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 179
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trokira ali bas trokiraaa
« Odgovori #21 : 12 Studeni, 2012, 01:20:59 »
Znam, shvacam sta oces reci ali...kako bi ti to opisao, da trokira malo manje nebi nista govorio ali ja njega upalim i stojim 2 min prije nego sta krenem i kad krenem zna se dogodit da se uopce ne pomaknem s mjesta koji sekund ili ful sporo krece na punom gasu od tog trokiranja ..to mi smeta skroz, ali eto zanemarimo to, najvise od svega mi smeta to sto kasni gas to ne razumijem nikako  ???

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Trokira ali bas trokiraaa
« Odgovori #22 : 12 Studeni, 2012, 01:31:29 »
nemoj ga drzat 2 min, sjedni na njega i polako se na leru vozi onda

vidim imas tt, jel ti se to pocelo desavati otkako si spuh stavio, jer meni je bilo izrazenije sa rezo spuhom to trokiranje i svo to izbacivanje dima, vise nego sa ser spuhom

ako ti gas kasni pri pustanju i dodavanju, nece da se razvrti odmah, moze biti do igle u karbu, probaj ju dic za jedan zub, tj spusti zeger, moze biti i do preteskih rolica il mekanog centralnog

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline tronic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 179
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Trokira ali bas trokiraaa
« Odgovori #23 : 12 Studeni, 2012, 01:51:32 »
Probat cu tako ..a otkad mi se ono dogodilo dimi dosta vise kad je hladan ..cuo sam da je to mozda zbog toga sto sam se vozio bio dok mi nije primao pun gas i dolazilo mi je vise ulja nego inace i to se natalozilo i sad trokira jer kad je hladan ne moze se sagorijet to ulje, po tome bi mi mozda i imalo smisla zasto vise dimi kad ga upalim ..sad jeli to tako ne znam