Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio  (Posjeta: 1172 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Piaggio
« : 09 Lipanj, 2008, 16:43:38 »
Danas gledam Discovery i bila je prica o vespi :D i sad uglavnom kako je kompanija zvana piaggio koja je tada proizvodila avione ....tj njihov dizajner kreiro i smislio dizajn vespe...htio je da bude sve ali ne motor...jer motore nikako nije volio ...tj da bude prevozno sredstvo koje je motor a opet da ne lici na motor,i kako je izrazito mrzio prljave djelove na motorima ,pogotov masni lanac i to zato je napravio da se skoro nista ne vidi tj da svugdje okolo bude oklop i prvi ti modeli ,neznam jesul poslije od istog pravljeni ,tj maske su bile od visoko kvalitetnog lima koji se koristio na nekim mjestima na avionima ....i prvim modelima tockovi koristeni na vespi su zapravo od aviona ...a motor koji se nalazi u vespi je zapravo motor koji sluzi za pokretanje glavnog motora u avionu...nista drugo nego starter na avionu ...hehe stvarno nisam ovo znao :D pogotov da je piaggio proizvodio avione :D ako je ko gledo ovo neka potvrdi ....moro sam postavit nesto mi zanimljivo :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Piaggio
« Odgovori #1 : 09 Lipanj, 2008, 18:01:33 »
nisam gledao ali stari mi je pricao o vespi i covijek je bio ponosan vlasnik jedne vespe ni on nezna koje hehe ali kaze da se pravila od lima od kojeg su se izradjivala krila aviona a njihova masina je sluzila za pokretanje aviona istina je :laughing7:

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Piaggio
« Odgovori #2 : 09 Lipanj, 2008, 19:28:19 »
jel gledate na discoveryu onu emisiju, neznam kako se zove! tipa orange country bike ili tako nesto kad slazu chopere??

stvarno delaju motore do jaja!!!   :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Piaggio
« Odgovori #3 : 09 Lipanj, 2008, 20:09:24 »
jel gledate na discoveryu onu emisiju, neznam kako se zove! tipa orange country bike ili tako nesto kad slazu chopere??

stvarno delaju motore do jaja!!!   :notworthy: :notworthy: :notworthy:
To su American Chopers
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Piaggio
« Odgovori #4 : 10 Lipanj, 2008, 21:20:05 »
jel gledate na discoveryu onu emisiju, neznam kako se zove! tipa orange country bike ili tako nesto kad slazu chopere??

stvarno delaju motore do jaja!!!   :notworthy: :notworthy: :notworthy:
To su American Chopers

je moze bit, ovako se oni, kao zovu, pise na onim majicama njihovim.

u pravu si!!

al stvarno decki rade super
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.