Ostalo > Razne offtopic teme :)

Ebay / Aliexpress

<< < (26/354) > >>

enel:
Ja sam tek nedavno u svojoj 22 godini uzeo Debitnu Visa karticu bas zbog interenet kupovanja i nemam blage veze kako sta vorka :zubo:

Mogu li neki savjeti da ne zabrljam odma totalno kao pocetnik? Do sada sam sve strane teme procitao i neke stvari ukapirao.

Znaci moj slececi korak je otvaranje Paypal i ebay accounta? Jel siguran taj Paypal? Posto ima na netu jako mnogo kriticara i ljudi koji nikad u zivotu tamo ne bi otvorili account.

Znam da su ovo fakin noob pitanja, al moram negdje traziti pomoc i znanje :zubo:

svbeljan:
a kakve su im kritike i koji su razlozi za nekupovanje preko neta ?
možda vole kod nas plaćati višestruko skuplje za isti proizvod  :dontknow:
registracija na ebay i paypal je jako jednostavna.
a što se tiče internet pljački i tih fora ja mislim da je višestruko veća šansa da ti netko vidi pin na bankomatu ili u dućanu kad plaćaš karticom nego ovako.

svbeljan:
i ima li netko za preporucit neke solidne in ear slusalice za sitne pare preko ebay-a(do 6-7 $)

grummer.hr:
http://www.ebay.co.uk/itm/250572450232?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
ja sam uzeo ove, nisu loše... jedino je 2.5 mm jack, meni odgovara, ali za par kuna možeš uzeti konverter  :)

svbeljan:
naletio sam na ove
http://www.ebay.com/itm/New-Black-style-in-ear-earphone-cx200-for-mp4-mp5-MID-/190720148196?pt=PDA_Accessories&hash=item2c67ce82e4
sennheiser cx200
sumnjiva mi je cijena, ali probati ću  :dontknow:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju