Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ktm lc4 640 2002.g  (Posjeta: 11775 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SixPack

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 670
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ktm lc4 640 2002.g
« Odgovori #20 : 16 Kolovoz, 2012, 14:19:42 »
...jer ovdje nitko nema volje voziti u servis ovlasteni, zato svi imaju deklo masno nakon odlaska k tome majstoru.....
...
jbg, ako nemas za motor, ne uzimaj ga i to je to...

Ja odem jedino dijelove naručiti, ostalo zaboravi, to su danas fakat kanibali, deru te do kosti, a ako mogu, i kost će ti prokuhati.  ::)
Slažem se,  ako nemaš love i ne znaš šarafati lijepo ne kupuješ takve "ready to race" motore, pogotovo ne za svaki dan. Ako misliš imati samo jedan motor, uzmeš nešto robusno, trajno i pouzdano i voziš se svaki dan sljedećih 50k km bez puno brige, nego ljudi popuše spiku ili se zalete jer se žele isfurati pa kasnije skuže da su se dobrano zajebali.  :dontknow:
 

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: ktm lc4 640 2002.g
« Odgovori #21 : 16 Kolovoz, 2012, 16:57:03 »
sixpack sam si prvi usporedio djelove za skuter sa djelovima za motor,ja sam se samo nadovezo...  :dontknow:

a i još si si dao jedan odgovor,ak ti je 6000kn skupo za polugeneralku na ktm-u,vozi se na skuteru,za parsto kuna složiš generalku!

jbga nemoš imat motor od 10-15(nebitno) iljada eura a da je servis 100e i teraj dalje!  :nono:

 :icon_thumright:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...