Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Kakva su vaša iskustva sa ovime?

mnogo velike vibracije
1 (33.3%)
ne mnogo veće vibracije od selena
2 (66.7%)

Ukupno Glasova: 3

Autor Tema: SP ležajevi umjesto selena u bloku  (Posjeta: 1122 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
SP ležajevi umjesto selena u bloku
« : 10 Kolovoz, 2012, 04:35:05 »
Zanima me, ako stavim ležajeve umjesto selena, znači moram uništiti one vanjske pikse selena šta su u bloku, i ako mi se ne svide vibracije i odlučim stavit selene, gdje ću nabaviti te košuljice/pikse vanjske ?


Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #1 : 10 Kolovoz, 2012, 10:33:33 »
naravno da ti se nece svidit vibracije jer ce ih bit podosta jer su te seleni gumeni, imas dvije vrste tih selena te kao so ti imas sa pixnom metalnom okolo selena i selen komplet od gume... ako mislimo na iste selene a to su oni u usicama kroz koje prolazi vijak od nosaca... gdje ces ig nabavit ako ih unistis? imas ih na SC-u..
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #2 : 10 Kolovoz, 2012, 13:11:11 »
naravno da ti se nece svidit vibracije jer ce ih bit podosta jer su te seleni gumeni, imas dvije vrste tih selena te kao so ti imas sa pixnom metalnom okolo selena i selen komplet od gume... ako mislimo na iste selene a to su oni u usicama kroz koje prolazi vijak od nosaca... gdje ces ig nabavit ako ih unistis? imas ih na SC-u..
selena ima
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638342208&target=productdetail&category1=A&category2=CAT
ali nema  vanjskog obruča/pikse/košuljice

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #3 : 10 Kolovoz, 2012, 13:17:41 »
netrebaju ti vanjske košuljice ako kupiš selen ko sa slike...

postoje dvije vrste selena kak bjela kaže,sa i bez vanjske košuljice....ovisi kakav blok imaš,ali i ako imaš sa košuljicom nju uništi/izvadi....malo pošmirglaj stavi masti ili ulja i stavi novi selen bez košuljice,tak imam ja i super je!  :icon_thumright:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #4 : 10 Kolovoz, 2012, 13:24:12 »
netrebaju ti vanjske košuljice ako kupiš selen ko sa slike...

postoje dvije vrste selena kak bjela kaže,sa i bez vanjske košuljice....ovisi kakav blok imaš,ali i ako imaš sa košuljicom nju uništi/izvadi....malo pošmirglaj stavi masti ili ulja i stavi novi selen bez košuljice,tak imam ja i super je!  :icon_thumright:
znači taj selen sa sca će bit ok i bez košuljice?
neće bit prevelika rupa?, pa da ga ne stisne dovoljno? ko da ga guraš u razrađenu Π, nije to to više
http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638342208&target=productdetail&category1=A&category2=CAT

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #5 : 10 Kolovoz, 2012, 13:29:07 »
taj selen je napravljen da ide u goli blok i da ide teško nutra....ak ti je piksa ostala nutra nema boga da ga nateraš...znam iz iskustva.....  kažem ti ja imam u golim blokovima takve selene i super je samo stavi masti kad ih uprešavaš i to je to,poslje i bez beda vadiš van ak ćeš trebat,a sve funkcionira....  :icon_biggrin:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #6 : 10 Kolovoz, 2012, 13:37:53 »
taj selen je napravljen da ide u goli blok i da ide teško nutra....ak ti je piksa ostala nutra nema boga da ga nateraš...znam iz iskustva.....  kažem ti ja imam u golim blokovima takve selene i super je samo stavi masti kad ih uprešavaš i to je to,poslje i bez beda vadiš van ak ćeš trebat,a sve funkcionira....  :icon_biggrin:
fala frende, jel znaš možda kak da nađem one poklopce dekla oni mali crni  na engleskom

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #7 : 10 Kolovoz, 2012, 13:47:58 »
taj selen je napravljen da ide u goli blok i da ide teško nutra....ak ti je piksa ostala nutra nema boga da ga nateraš...znam iz iskustva.....  kažem ti ja imam u golim blokovima takve selene i super je samo stavi masti kad ih uprešavaš i to je to,poslje i bez beda vadiš van ak ćeš trebat,a sve funkcionira....  :icon_biggrin:
fala frende, jel znaš možda kak da nađem one poklopce dekla oni mali crni  na engleskom

e to nezz....al sam vidio da su se prodavali na web shopu.....ak se dobro sječam oko 100kn su bila oba(ak je matica van).... :dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline bjela04

  • Tržnica : (+29)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 607
  • Spol: Muški
  • ".....-->LiVe ExTrEmE-DiE ExTrEmE<--....."
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runner SP180
  • Moja Kaciga: AGV GPpro
  • MojSetup: tvornica
Odg: SP ležajevi umjesto selena u bloku
« Odgovori #9 : 10 Kolovoz, 2012, 16:53:38 »
netrebaju ti vanjske košuljice ako kupiš selen ko sa slike...

postoje dvije vrste selena kak bjela kaže,sa i bez vanjske košuljice....ovisi kakav blok imaš,ali i ako imaš sa košuljicom nju uništi/izvadi....malo pošmirglaj stavi masti ili ulja i stavi novi selen bez košuljice,tak imam ja i super je!  :icon_thumright:

da da ja i joka znamo iz iskustva da ce tu ČAURU bit tesko izbit, barem u njegovom slucaju je bilo tako :D ugl pokidaj ju slobodno kako znas samo pazi na blok jer je boja materijala jako slicna pa ni ne primjetis kad deres po aluminiju. samo malo pomasti, napravi si neki alatić ako si kreativan i ulazi bez problema, a i puno lakse ce ga bit izvadit kad budes opet mjenjao.
... //...BoRn To Be FiGhTeR... //...

092 304 83 40