Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dell 19 PHBG AS  (Posjeta: 444 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Dell 19 PHBG AS
« : 30 Srpanj, 2012, 22:52:13 »
Ovu temu otvaram samo radi toga da prosvjetlim sve one koji ce imati problem na koji sam ja naisao i koji me muci vec dvije sezone i konacno sam mu stao u kraj.
Dakle vec sam negdje pisao da kad vozim dugo pod punim gasom poslije par kilometara osjetim pad snage i na kraju trzanje i potpuni gubitak snage(nestane mi goriva u karbu) a problem se cesce desava kad je tank ispod pola.Naravno cistio sam vakum ventil,crijeva stavljao nova,otvarao i cistio karb,iglicu plovka plovak i propuhivao sve bezbrojputa al uzalud.

Da bih na kraju primjetio da mi je dosjed gdje zaptiva iglica plovka izuzetno malog presjeka,na prvi pogled manja od glavne dizna(86) i naravo vise goriva mogu potrositi pod punim gasom nego sto u karb moze uteci.Da je neki sistem sa pumpom u pitanju radilo bi to OK al slobodan pad ne pije vode.Dok sam prije vozio na ZX i diznu 80 nije bilo problema al sa YasuniR i 86 diznom ne moze doteci dovoljno goriva u karb.

Uzmem od druga karb 21mm del i otvorim i pogledam taj dosjed kad imam sta i vidjeti u njeg je 1,5mm rupica a u mene 0,8mm i ja naravno uzmem borer 1,5mm i lagano probusim i sve sklopim i na probu.Vozio sam ga skoro 12km pod punim gasom bez pustanja i sve ko podmazano.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Dell 19 PHBG AS
« Odgovori #1 : 30 Srpanj, 2012, 23:11:47 »
jel to onaj bog u koji sarafis diznu? ima oblika kao gedora 8 ili 10? on se moze odvit i po potrebi zamjenit. jel to to?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Jet Force C-tech

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 860
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force C-tech
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Dell 19 PHBG AS
« Odgovori #2 : 30 Srpanj, 2012, 23:38:02 »
jel to onaj bog u koji sarafis diznu? ima oblika kao gedora 8 ili 10? on se moze odvit i po potrebi zamjenit. jel to to?
nije...
plovak koji dize onu iglicu i spusta ,ta iglica zatvara rupu "dotok goriva" o tome prica dino " O RUPI "  ;D

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Dell 19 PHBG AS
« Odgovori #3 : 30 Srpanj, 2012, 23:39:35 »
aha,  nisam bio skuzio, procitao sam ''igla'' pa sam gledao karb od gore... mah. ugl super saznanje.  :icon_thumright:
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Dell 19 PHBG AS
« Odgovori #4 : 30 Srpanj, 2012, 23:55:40 »
jel to onaj bog u koji sarafis diznu? ima oblika kao gedora 8 ili 10? on se moze odvit i po potrebi zamjenit. jel to to?

To na sta si ti mislio je atomizer a ovo je bas ovo sto C-tech govori,znaci rupica kroz koju benga ulazi u karburator tj rupica koju iglica plovka zatvori kad se casica karba napuni na odredjenu mjeru.

SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle