Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Silverston faza  (Posjeta: 466 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dado1991

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Silverston faza
« : 26 Srpanj, 2012, 16:33:22 »
pozz ekipa...imam problem sa silverstonom.Mjenjao sam klip i karike sve uredno vratio na mjesto ali nece upalit...tj nema vopce nikakve kompresije... fazu sam štelao tako što sam paljenje namjestio na T ,a bregastu tj. onaj zupčanik namjestio da dvije rupe budu ravno sa glavom a 3 rupa da bude na vrhu...ako me kužite...e sad nez dal je to ispravno ...te upute sam našao na ovom forumu... sad više nez kaj da radim... ??? ima ko kakav prijedlog lili savjet?

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Silverston faza
« Odgovori #1 : 26 Srpanj, 2012, 16:53:48 »
skini s njega pokrov ventilatora i ventilator, skini zupcanik ventila i glavu tak da vidis klip
s strane magneta okreces tako dugo magnet dok ne dobis u poziciju da ti je T (oznaka na magnetu) poklopljena s pickupom (ono malo crne s gornje desne strane magneta) to narihtas tocno tak da ti je klip u najvisoj poziciji
dok si narihtao namontiras glavu i zupcanik koji tera ventile ti mora biti u poziciji da su ti 2 male rupe na rubovima i velika rupa skroz prema gore (gleda nasuprot klipa prema naprijed) i onda pazljivo stavis lanac
dok si sve usrafio ventili dok mrvicu mices magnet se nesmiju micat i mozes ih postelat
nakon toga rucno rotiraj magnet da sojetis da ventili ne udaraju u glavu klipa
nakon toga ga mozes palit ako nista ne zapinje
ako ne pali glatko ili nema onak snage dok das gas kak je prije imal onda ti je fazni lanac za 1 zub fulan i moras ga naprijed natrag micat i probat nac tocnu fazu (samo prije otpstis spaner lanca)

zato sljedeci put dok ides radit odmastis odma fazni lanac i s flomasterom oznacis zub i lanac pa znas od prve da je u fazi

Offline Dado1991

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Silverston faza
« Odgovori #2 : 26 Srpanj, 2012, 17:50:12 »
evo sve sam napravio kako si reko ...uredno je zapalio :toothy10:...samo šta opet baca bjeli dim i ne prima gas do kraja  :angry9: ...sljedeče ide šlajfanje ventila...nadam se da je tu caka!

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Silverston faza
« Odgovori #3 : 26 Srpanj, 2012, 20:00:38 »
ili si za 1 zub fulao ili ti dihtunzi nevaljaju, moras ih namazat s silikonom jer dok se jemput skinu su gotovi
« Zadnja izmjena: 27 Srpanj, 2012, 10:56:17 JogFromYamaha »