Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kyimco super 8 50ccm 2T....LeoVince TT...koje rolice?  (Posjeta: 2079 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jure vd

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 604
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: kymco super 8 2T
  • MojSetup: Hebo Manston Replica Alu,Dellorto19 Black E.
  • MojSpuh: Tecnigas Triops
kyimco super 8 50ccm 2T....LeoVince TT...koje rolice?
« : 30 Lipanj, 2012, 00:33:50 »
pozzz..svima ..jure vodice (prvi put u životu pokušavam ubrzati prvi 2T skuter):)    pitanje
upravo sam stavio ispuh LeoVince TT na svoj kymco super 8 2T imam još remen malossi kevlar ,variomat je malosi sa njegovim orginalnim rolicama od 9g. opruga je orginana (crvena) pokazala se bolja nego (bjela) malossi dobijena uz variomat.. veća dizna ,dobivena uz skuter...
.. kako bi se skuter ponašao sa rolicama od 5,7g. šta sam dobio sa LeoVince TT ispuhom ako sam već pokušao voziti sa rolicama od 7g. ali na starom auspuhu(očišćenom od katalizatora sljepih crijeva i ostalih sr....a) ...i proklizava,preagane rolice(očito)

i tek sam napravio jedan đir skuterom( sa LeoVince TT) pa me evo na forum prvi put.. i razlika je..pafff do sad skuter nije mogao 65 niz blagu nizbrdicu  a sad ide preko 80po i to sa lakoćom po ravnici...ali mi malo slabije ubrzava do 25-30km/h i onda odeee... :D  pitanje je ne koje rolice,nego dali ga mučim sa rolicama od 9g.tj.da li LeoVince TT traži lakše rolice?? ili mu je to čak "bolje za zdravlje skutera" pošto razvija neku  brzinu sa manjim okretajima pošto su teže rolice za razliku od onih  lakših kojima oćito trebaju okretaji da bi dohvatili istu brzinu....da pokušam sa ovima lakšim od 7g. jer mi se te od 5,7g.čine prelaganima.... a da opet ne izgubim previše na krajnjoj brzini??? 

 :)
lud mlad.. (u glavi) :D

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: kyimco super 8 50ccm 2T....LeoVince TT...koje rolice?
« Odgovori #1 : 30 Lipanj, 2012, 01:59:22 »
trebal si postavit pitanje u tehnici...a tu se samo predstavit...
u vezi pitanja...ja skoro ništ nisam razmel kaj hoćeš reć,samo okvirno nekaj...
znači imas multivar i uz njega si dobil 9 g rolice...one bi bile dobre za serijski spuh,ali tt traži okretaja tak da bi moral probat najmanje gram lakše...kupi neki set stelajucih rolica između 7 i 8 grama pa isprobavaj
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline jure vd

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 604
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: kymco super 8 2T
  • MojSetup: Hebo Manston Replica Alu,Dellorto19 Black E.
  • MojSpuh: Tecnigas Triops
Odg: kyimco super 8 50ccm 2T....LeoVince TT...koje rolice?
« Odgovori #2 : 01 Srpanj, 2012, 00:30:18 »
provat ću sa ovim od 7g. a imam i orginalne od 8,5g. skuter sad ide pun celer sa leo vince TT ali su malo preteške ove  od 9g.do 30km/h slabije povuče pa splidno ide  do 50 i tek poslje 50km/h pravo zavrti do iznad 80km/h ...s tim da je skuter težak 115kg a ja 95  :icon_biggrin:
lud mlad.. (u glavi) :D

Offline Cobra

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka (Fakultetlija)
  • Moj Skuter: KYMCO Super 8 2t (PRODAN)
Odg: kyimco super 8 50ccm 2T....LeoVince TT...koje rolice?
« Odgovori #3 : 18 Kolovoz, 2012, 23:26:34 »
Možda dižem temu iz mrtvih,ali evo da ti odgovorim pošto sam imao KC S8 2t i isprobao sam svakakve kombinacije s LV TT i najbolje mi se pokazalo u multivaru 6.0gr role i zeleni malossi centralni,skuter predobro ubrzava (bez rupe) ,međuubrzanja su odlična. Mada sam ja još imao RMSovo kvačilo s bijelim federima i diznu 90 + gljiva. Top speed je bio po ravnom 88km/h (prema GSPu)

Offline jure vd

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 604
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vodice
  • Moj Skuter: kymco super 8 2T
  • MojSetup: Hebo Manston Replica Alu,Dellorto19 Black E.
  • MojSpuh: Tecnigas Triops
Odg: kyimco super 8 50ccm 2T....LeoVince TT...koje rolice?
« Odgovori #4 : 19 Kolovoz, 2012, 12:28:46 »
sjećaš li se koja je veličine bila ona dizna šta se dobije uz skuter i zamjeni posli skidanja blokade? dali je dovoljno velika i pod kojom je oznkom naručiti???
tisuću km ima skuter a centralni mi je seriski...7.5g rolice,multivar mi je previše ždere lakše rolice.. ok je ovako nema rupa..  81 po gpsu uz mojih 100kg i 115 njegovih..ja zadovoljan
lud mlad.. (u glavi) :D