Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha aerox  (Posjeta: 1306 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tommy

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 823
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jupiter
  • Moj Skuter: Malaguti Phantom F12
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Malossi Sport 70
  • MojSpuh: Puvalica
yamaha aerox
« : 11 Lipanj, 2012, 14:31:05 »
kupujem novi motor, a prodajem speedfight koji mi se malo zgadio ali idalje misli da je motor ok.Mislim se između aprili sr 50 r i yamahe aerox.O aprili sam cuo sve najbolje, a za yamahu govorite da je je mala, ali se ona meni najviše sviđa sto se tiče dizajna i plastika i odkad sam se poceo zanimat za scootere ona mi je bila prva ljubav.Danas sam vozio yamahu i nije mi se ucinila nista manja od speedfighta.Visok sam 190 i nije mi bio nikakav problem mozda je samo malo neudobnija od peugeota, a kod yamahe mi se svidjela prednja vilica nekako mi se motor cini sigurniji u zavojima i ima 13 felge što mi se u peugeota nesviđa vilica i 12 felge i nekako mi se uvjek strah naget vozim ga ko šlepera.Zanima ovi sto voze aeroxa koliko ste visoki i i imate li problema sa motorom.Moza sam malo dosadan sto otvaram puno tema ali razumite me kupujem motor i relativno sam novi u svjetu skutera.
« Zadnja izmjena: 11 Lipanj, 2012, 21:15:18 tommy »
zajedno smo skupa

Offline Veljo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 26
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Yamaha aerox
  • Moja Kaciga: Airoh Matisse
  • MojSetup: Nema kita
  • MojSpuh: Leovince ZX
Odg: yamaha aerox
« Odgovori #1 : 12 Lipanj, 2012, 10:25:24 »
Imam ja Aerox-a, visok sam isto oko 190cm i mogu ti reći da je sve stvar navike.
Imao sam isti problem kao i ti, kao visina je problem, a isto je bila davna ljubav na prvi pogled.
Istina, malo je skučeniji nego neki drugi skuteri (imao sam Apriliu Areu 51 prije koji je malo komotniji), ali sam se navikao i sad je O.K. Za sad su bile ture samo po gradu, i malo izvan grada (cca 50-ak km bez stajanja) i nije nikakav problem nego samo guštanje po zavojima.  :headbang:
Spremam se na Rastoke sad jedan dan pa ti mogu updateirati doživljaje.
Na kraju krajeva, ako ti se sviđa i ako naletiš na dobroga, uzimaj i uživaj!  ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: yamaha aerox
« Odgovori #2 : 12 Lipanj, 2012, 10:29:35 »
Ja sam napravio 600 kilometara u jednom danu na Aeroxu  :icon_biggrin:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline danyq7

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 677
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: ◘Minarelli◘
  • Moja Kaciga: Uvex
Odg: yamaha aerox
« Odgovori #3 : 12 Lipanj, 2012, 11:05:41 »
Ma aerox je bog skutera, to sve više sad shvaćam. Nema jednostavnijeg i funkcionalnijeg skutera od njega.

Ovi talijani su mi se zgadili, to je tolko komplicirano ko da su ih dizajnirali zajebani tatini sinčići koji skutere ne servisiraju doma nego ih nose u servise. Plastike su tolko zajebano spojene i jedna plastika se drži za 6 drugih... Dok na aeroxu otšerafiš 10 vijaka i već si rastavio pol skutera, za tuning dušu dalo!

O kvaliteti minarelli LC mašine ne moram ni pričat, a ovi koji samo pametuju tu po forumu i pričaju kako minarelli slabo ide nisu nikad vozili pravilno naštelanu mašinu ili se ne znaju vozit...

Uostalom kad rastaviš par skutera od svakog proizvođača i izvozaš ih po par tisuća kilometara onda možeš sudit o kvaliteti skutera, a ne ko pol foruma koji imaju 15 godina i sjednu na neki razvaljeni skuter i odma tu pišu recenzije kako skuteri ne valjaju...
« Zadnja izmjena: 12 Lipanj, 2012, 11:26:11 danyq7 »