Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kakav je Stage 6 ?  (Posjeta: 2205 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Kakav je Stage 6 ?
« : 07 Svibanj, 2008, 22:36:59 »
Tko proizvodi te auspuhe, kakvim su se pokazali? Kakav je Stage6 pro auspuh u usporedbi sa Yasunijem R ? Postoji i Stage 6 pro replica :icon_scratch:
« Zadnja izmjena: 07 Svibanj, 2008, 22:46:25 SlowRider »

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #1 : 07 Svibanj, 2008, 23:00:04 »
na istom setupu sve isto samo na jednom stage6 pro na jednom yasuniR: yasuni R 10.6KS pri 8484 Obrtaja , s Stage6 11KS 8903.... meni predobro izgleda u chrom verziji a nije ni skup, a za kvalitet ti možda niko ne može odgovorit jer slabo ga tko u HR ima, vjerovatno je kvalitetan ipak je Stage6 poznata marka i pravi jake auspuhe za High end klasu
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #2 : 07 Svibanj, 2008, 23:03:21 »
na istom setupu sve isto samo na jednom stage6 pro na jednom yasuniR: yasuni R 10.6KS pri 8484 Obrtaja , s Stage6 11KS 8903.... meni predobro izgleda u chrom verziji a nije ni skup, a za kvalitet ti možda niko ne može odgovorit jer slabo ga tko u HR ima, vjerovatno je kvalitetan ipak je Stage6 poznata marka i pravi jake auspuhe za High end klasu

znam kakva je situacija u HR sa tim proizvodjacem... mozda netko zna koju rijec vise ako je pratio strane forume :dontknow:
gledao sam te grafove i ne uljevaju mi bas povjerenje ali dobro....

malo mi je sumnjiva kvaliteta.

Jel imas jos slika od tih grafova, ja imam samo 3 komada.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #3 : 07 Svibanj, 2008, 23:08:17 »
to su uglavnom od scoter attacka mjerenja gdje skinu varimat koliko sam skužio i mjeru na radilici snagu... ima na njihovoj stranici kategorija HP curves tamo pogledaj imaaju neke usporedbe
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #4 : 07 Svibanj, 2008, 23:11:58 »
Malo mi je cudno sto ima PRO replica i samo PRO.

Ova replica je za mid-race i jeftinija je od PRO verzije koja je za base i slabiji mid race :icon_scratch:
I cudno mi je da je kromirana verzija jeftinija

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #5 : 07 Svibanj, 2008, 23:18:12 »
uz geometriju ti je bitan i materijal... u geometriju ne sumnjam, samo u materijal...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline P.A.L.A.C

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 648
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Nrg Power 50ccm
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #6 : 08 Svibanj, 2008, 12:33:29 »
sto se tice stage6 marke sve od njih al bas sve je na vrhunskoj razini.

zapravo stage6 je ekipa koja je uzela malossi, polini i ostale najpoznatije proizvode, kopirala ih i jos doradila, performanse su im strasne.

jedan s6 racing kit sa preradom ide preko 20+ks. sad kvaliteta spuhova neznam kakva je, al da daju, e bome daju...  :headbang: :headbang:

stage6 rulz.

btw. imam njihov 24 pwk karb (prodajem ga), uglavnom u rukama daleko najbolja zavrsna obrada fascinantna.

a vjerujem da je odlican karb, nisam ga probo jos je zapakiran, a kolko vidim vani ga svabe imaju na 8 od 10 skutera naturpijanih. pozz
..::HiGh-MiDrAcE NrG PoWeR BlAcK EdItIoN::.. - in my memories :sad5:

:bootyshake:...but for next season high-end nrg is coming...:bootyshake:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #7 : 08 Svibanj, 2008, 13:07:48 »
Taj Stage 6 mi uljeva povjerenje jer sam vidio da im je roba kvalitetna, npr. RMS dok pogledam njhove proizvode djeluju mi nekvalitetno, a zato su i najjeftiniji.

Ali ne bih postavio pitanje u vezi kvalitete auspuha jer sam naletio na ove slike:




Ovo je vjerojatno tvornicka greska :dontknow: ali ekipa se malo smijala liku kao da nije prvi kojem se to desilo i nekoliko su puta naveli "koliko para, toliko muzike". Spuh je imao samo 140km.
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2008, 13:14:07 SlowRider »

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #8 : 08 Svibanj, 2008, 14:11:39 »
a i to je sad jedan na tisucu slucaj!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #9 : 08 Svibanj, 2008, 14:14:45 »
a i to je sad jedan na tisucu slucaj!

jest, ali onda je kupio Yasunija s kojim nemoze pogrijesiti.

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #10 : 08 Svibanj, 2008, 15:57:44 »
u ova slika je baš za popizdeti da ti se to dogodi... ne znam, ko zna šta je rađeno sa tim spuhom pa na kraju puko, ko zna....
meni nekako stage6 kao marka deluje ozbiljno!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #11 : 08 Svibanj, 2008, 21:58:26 »
Uvazili su decku reklamaciju za spuh i jos je dodao nesto para i uzeo je Yasuni R.

Offline Lule_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 153
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka-dv
  • Moj Skuter: sr 50
  • MojSetup: trophy 70
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #12 : 08 Svibanj, 2008, 23:18:14 »
Taj Stage 6 mi uljeva povjerenje jer sam vidio da im je roba kvalitetna, npr. RMS dok pogledam njhove proizvode djeluju mi nekvalitetno, a zato su i najjeftiniji.

Ali ne bih postavio pitanje u vezi kvalitete auspuha jer sam naletio na ove slike:




Ovo je vjerojatno tvornicka greska :dontknow: ali ekipa se malo smijala liku kao da nije prvi kojem se to desilo i nekoliko su puta naveli "koliko para, toliko muzike". Spuh je imao samo 140km.
e bas na te slike sam i ja naletio na slovenskom forumu, tamo dosta ljudi pljuju po njemu da je nekvalitetan! :confused5:

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #13 : 08 Svibanj, 2008, 23:37:14 »
Da, to je Slovencu puklo.
Samo, citao sam ja slicne stvari i na drugim stranim forumima.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Kakav je Stage 6 ?
« Odgovori #14 : 09 Svibanj, 2008, 13:33:32 »
Ovi jeftiniji su bili malo lošiji,ali sada se to popravilo,šta se tiče stage6 ja sam kupio skoro sve dijelove od njih,i mogu reć da su dijelovi full dobri,a od auspuha je najbolji njihov R1200 jer ga možeš koristiti na midrace i high-end kitevima,ali yasuni je strava,Z koji je najeftiniji izgleda kvalitetno,ja imam C21 i full sam zadovoljan ove dane mis stiže C16 za piaggio :icon_thumright: