Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kako napravit savjet...  (Posjeta: 1688 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Znaš me ;)

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kako napravit savjet...
« : 23 Travanj, 2012, 04:00:15 »
Naci vako zanima me kako cu felge pobrusit kojin smit papiron navodu,ono ugl zelija bi nakraju to proc sve nekon paston ali ja to bas sve neznan redosljed pa ono.. kako pocet i koju pastu koristit? zelin ono da bude ka niklovano stoga ljudi pomozite =)

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17041
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #1 : 23 Travanj, 2012, 08:07:58 »
pa boju skines s vodobrusnim finim smirglom ili fenom i ondauzmes polir pastu i ispoliras felge
imas jedan sprej samo ne sjecam se kako se zove s kojim se zastite polirane povrsine da se dugo svjetle

Offline Znaš me ;)

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #2 : 23 Travanj, 2012, 19:03:08 »
NE ne kuzij ja tebe i sve,ali zanima me naci neko ko je to radija naci sa kojim da krenen imas nac nzn 400,600,800 1200 2000 4000 brus papriri ,mene zanima naci kojim da pocnem jer ima grubih finih kojin da pocnem nzn zasrat pa da mi budu ono crtice i zanima me koji sprej je to kako se zove taj sprej naci pisi te sve sta znate svaki savjet je dobro dosa =)  :) :)

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #3 : 23 Travanj, 2012, 23:57:48 »
ako san dobro shvatiaj ti očeš polirat felge??? ako nemaš čelične živce mani se toga ako imaš kreni vako

boju skini desolom i onda ako je di ostalo malo farbe skini je brusnim papirom 280 (možeš i sa 120 ako se baš drži) i onda krečeš od grublje gradacije prema finijoj (sam procjeni kojom češ gradacijom krenut) 120 280 360.......800 1200 1500 2000 onda polir pasta ili plava kreda i to ti je to

a ako nmemaš desola kreni papirom 80 i skidaj svu svu boju sa djelova koje poliraš kad si skinuo kreni sa 120 brusit iste djelove pa 280 pa 360 i tako do 1500-2000 i onda plava kreda ili polir pasta

Offline Znaš me ;)

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #4 : 24 Travanj, 2012, 05:02:32 »
kako nebi ima celicen zivce evo me uzoru izlazin iz garaze na 3,4 kave san malo podocnjaci nista strasno ljudovi :D ali jos nsian krenija brusit felge jer morna u sujedna pokupit burus papire i ove obince i vodobrusne i uzet polir pastu sad trenutno san odmašcava blokve od masti prasine i svega sa cetkon zazube mem sa ton cetkon necu vise prat zube sigurno XD jos jedno pitanje jel ima budnih?? :D

Offline Domba

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1057
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • DZphotography
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kivi i Dragster
  • Moja Kaciga: Caberg V2 407 V
  • MojSetup: U kutijama
  • MojSpuh: sta 1, imam 3
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #5 : 24 Travanj, 2012, 05:32:28 »
kako nebi ima celicen zivce evo me uzoru izlazin iz garaze na 3,4 kave san malo podocnjaci nista strasno ljudovi :D ali jos nsian krenija brusit felge jer morna u sujedna pokupit burus papire i ove obince i vodobrusne i uzet polir pastu sad trenutno san odmašcava blokve od masti prasine i svega sa cetkon zazube mem sa ton cetkon necu vise prat zube sigurno XD jos jedno pitanje jel ima budnih?? :D

Ima budnih :)

Sa felgi prvi skines boju sa necim, pa pobrusisa sa 400 pa do 4000 redom, i onda uzmes recimo Meguairs NXT All Metal Polish i sa njom sve ispoliras i mora se sjajiti ko ogledalo.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #6 : 24 Travanj, 2012, 10:06:23 »
e disi prika ča ima?

vako san ti ja radia,uzea san neku kiselinu,nemoj slucajno pogledat unju jer ce ti ispast oci!!
onda sam nju namaza nekako na felgu,ostavio priko noci i sve je skinilo,svu boju,al je bogami i gumu pojelo tako da san gumu mora bacit!
onda san krenia sa smit papirima prvo nasuvo sa 320,400 i onda san isa sa papirima tin na vodu,prvo 600,800,1000,1500,2000

kad san zavrsia sa 2 iljade onda se vec sjajila felna.a kad san proša sa paston,majko mila jeben ti kupus ispale su mi oci od sjaja a ne od kiseline!!

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #7 : 24 Travanj, 2012, 11:44:52 »
koju si kiselinu koristija?

Offline Znaš me ;)

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #8 : 24 Travanj, 2012, 21:53:05 »
evo me pije malo nista strasno :D da to nije mozda solna kiselina?? jel to ta kiselina il? :'( :'( :'( :'( :'(

Offline Lumpri

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 582
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Mašingevera
  • Moja Kaciga: FM
  • MojSetup: Top Trophy
  • MojSpuh: Top Nardo
Odg: kako napravit savjet...
« Odgovori #9 : 25 Travanj, 2012, 12:46:10 »
evo me pije malo nista strasno :D da to nije mozda solna kiselina?? jel to ta kiselina il? :'( :'( :'( :'( :'(

nije pita san ga ja na pm desol je