Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: SF2 > Naraku ili BGM linearna polutka?  (Posjeta: 1117 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
SF2 > Naraku ili BGM linearna polutka?
« : 16 Travanj, 2012, 16:27:46 »
Eto jos to mi je ostalo da dovrsim planirano overclockiranje SF-a.Stage6 usis i Stage6 HPC su u putu i jos ova polutka da se uglavi i nemam vise sta pipkati po masini.

Ovaj Naraku mi je definitivno najpristupacniji cijenom samo ne znam nista o njihovom kvalitetu,razlika naspram BGM je 10€ a naspram Malossi polutke 30€

Sto se tice performansi siguran sam da su sve tri 100% iste samo me brine da se nece ovi jeftiniji modeli brzo pohabati.

Jel ko probao ove Naraku dijelove i kakav je kvalitet u pitanju i sta bi inace preporucili

Naraku  65€
BGM     75€
Malossi 95€
« Zadnja izmjena: 16 Travanj, 2012, 17:22:39 dino73n »
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: SF2 > Naraku ili BGM linearna polutka?
« Odgovori #1 : 16 Travanj, 2012, 17:30:42 »
A sto menjas polutke? Ne znam kako je kod tebe, ali kod mene je fabricki sa linearnim kanalima  :dontknow:
Ne secam se neko je bio uzimao Naraku i nije mogao dobro nastelovati jer su kanali preagresivni za slabiji setup. Za ostale ne znam.


Offline IvanRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 726
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bakar
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: AGV Gp-1
  • MojSetup: Stage 6 sport pro,19,multivar...
  • MojSpuh: TPR top line
Odg: SF2 > Naraku ili BGM linearna polutka?
« Odgovori #2 : 16 Travanj, 2012, 17:36:36 »
sry na off-u al me zanima na minarelli prijenosu dal bi se sta dobilo polutkom tipa motoforce na serijali, jer sam čito po  temama da se polutkom i variom rijesava problem ubrzanja odnosno rupa u njemu

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: SF2 > Naraku ili BGM linearna polutka?
« Odgovori #3 : 16 Travanj, 2012, 18:20:39 »
A sto menjas polutke? Ne znam kako je kod tebe, ali kod mene je fabricki sa linearnim kanalima  :dontknow:
Ne secam se neko je bio uzimao Naraku i nije mogao dobro nastelovati jer su kanali preagresivni za slabiji setup. Za ostale ne znam.


Nije kod mene linearna,otvarao sam svoju i gledao.Nije mi orginal od ovog skutera nego od starijeg tipa,jedno vreme sam imao dva pa prebacio na ovaj novi komplet variomat i polutke sa kvacilom i zvonom od starog jer je bio sav tuniran,tu sam se zeznuo jer je vjerovatno na novijem tipu linearna.Cak je bila razlika i u precniku jer su te sto sam prebacio na stari motor bile i vece za nekih 5 do 10mm
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle