Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)  (Posjeta: 1048 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)
« : 14 Travanj, 2012, 01:54:39 »
dakle jos prije par mjeseci sam bio ubacio na trophy-a due+ modularnu glavu (prvenstveno radi boljeg hladjenja) i povecala se kompresija zbog manje zapremnine glave due+

pitam se da nije mozda ta kompresija prevelika (procitao sam cak da due+ modularna glava dava jos vecu kompresiju od obicne) i da moze kroz dulji period smanjit vjek trajanja lezaja klipnjace i lezaja radilice, radi se o radilici Malossi MHR sa 12mm bolcnom klipa

mozda to nije toliko strasna promjena kompresije pa se netrebam ni zamarat time ili ipak mozda malo smanjit kompresiju, sto vi mislite?

originalni aluminijski dihtung izmedju cilindra i bloka je 0.63 mm debljine, mislio sam uzet onaj set aluminijskih dihtunga 0.3 0.4 i 0.5 mm i ubacit 0.3 ili 0.4 uz onaj originalni od 0.63 pa time smanjiti kompresiju nesto sitno koliko je bila razlika u squish-u izmedju trophy i due+ glave

dali bi to bilo u redu ili imate neki bolji prijedlog?

 :notworthy:
« Zadnja izmjena: 14 Travanj, 2012, 02:01:30 frki22 »

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2012, 10:22:26 »
dakle jos prije par mjeseci sam bio ubacio na trophy-a due+ modularnu glavu (prvenstveno radi boljeg hladjenja) i povecala se kompresija zbog manje zapremnine glave due+

pitam se da nije mozda ta kompresija prevelika (procitao sam cak da due+ modularna glava dava jos vecu kompresiju od obicne) i da moze kroz dulji period smanjit vjek trajanja lezaja klipnjace i lezaja radilice, radi se o radilici Malossi MHR sa 12mm bolcnom klipa

mozda to nije toliko strasna promjena kompresije pa se netrebam ni zamarat time ili ipak mozda malo smanjit kompresiju, sto vi mislite?

originalni aluminijski dihtung izmedju cilindra i bloka je 0.63 mm debljine, mislio sam uzet onaj set aluminijskih dihtunga 0.3 0.4 i 0.5 mm i ubacit 0.3 ili 0.4 uz onaj originalni od 0.63 pa time smanjiti kompresiju nesto sitno koliko je bila razlika u squish-u izmedju trophy i due+ glave

dali bi to bilo u redu ili imate neki bolji prijedlog?

 :notworthy:

da vratis trophy glavu

skvis je jedno kompresija drugo, jer ti je ovako veca kompresija bez obzira na skvis, jer je na due+ klip s ravnim celom a na trophiju nije  :icon_thumright:

mozda to u praksi toliko i ne utjece na trajnost, ali u teoriji sigurno je  :icon_biggrin:

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Odg: Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)
« Odgovori #2 : 14 Travanj, 2012, 11:55:21 »
da vratis trophy glavu

skvis je jedno kompresija drugo, jer ti je ovako veca kompresija bez obzira na skvis, jer je na due+ klip s ravnim celom a na trophiju nije  :icon_thumright:

mozda to u praksi toliko i ne utjece na trajnost, ali u teoriji sigurno je  :icon_biggrin:

mislim da je tu kompresija veca i zbog cela klipa i zbog samog oblika glave due+

ali mislim da bi ako stavim dodatnu aluminijsku brtvu (izmedju cilindra i bloka) od recimo 0.3 mm na ovu postojeću od 0.63, spustio visinu GMT klipa za tih 0.3 mm i time povecao kompresioni prostor i automatski smanjio kompresiju

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)
« Odgovori #3 : 14 Travanj, 2012, 13:22:32 »
mislim da je tu kompresija veca i zbog cela klipa i zbog samog oblika glave due+

ali mislim da bi ako stavim dodatnu aluminijsku brtvu (izmedju cilindra i bloka) od recimo 0.3 mm na ovu postojeću od 0.63, spustio visinu GMT klipa za tih 0.3 mm i time povecao kompresioni prostor i automatski smanjio kompresiju

upravo tako
nije to konstruira neki panj nego ljudi koji se time bave, i sigurno je izracunato zasto je jedno ovako, a drugo onako
kad smanjis kompresiju smanjit povecat ces skvis, a recimo znam da ces mozda malo i izgubit na snazi (teoretski) a koliko je to u praksi nemam pojma

najlaksa i najbolja solucija ti je da vratis glavu od trophy-a i dovedes skvis na 0,8mm ili malko manje
ili ti zelis probavat i kemijat s modular glavom

pitaj clana animatrix znam da je on na svojoj luni racunao pa ti on moze vise pomoc oko toga  :icon_thumright: :hello:

Offline frki22

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 245
  • Spol: Muški
  • crazy freak
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Labin
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 Tuned
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: DR Evo 70cc (Due+ Modular Head)
  • MojSpuh: Yasuni City R
Odg: Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)
« Odgovori #4 : 14 Travanj, 2012, 13:54:00 »
upravo tako
nije to konstruira neki panj nego ljudi koji se time bave, i sigurno je izracunato zasto je jedno ovako, a drugo onako
kad smanjis kompresiju smanjit povecat ces skvis, a recimo znam da ces mozda malo i izgubit na snazi (teoretski) a koliko je to u praksi nemam pojma

najlaksa i najbolja solucija ti je da vratis glavu od trophy-a i dovedes skvis na 0,8mm ili malko manje
ili ti zelis probavat i kemijat s modular glavom

pitaj clana animatrix znam da je on na svojoj luni racunao pa ti on moze vise pomoc oko toga  :icon_thumright: :hello:

htio bi ostavit tu modular glavu zbog boljeg hladjenja, a ako je razlika u squish-u izmedju trophy i due+ glave nekih 0.4 mm, stavim jos jednu aluminijsku brtvu od 0.4 mm i time vratim squish na staro

teoretski ce se nesto izgubit na snazi na nizim okretajima ali to mi nije problem

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Trophy sa Due+ Modular Glavom (Kompresija?)
« Odgovori #5 : 14 Travanj, 2012, 18:20:45 »
htio bi ostavit tu modular glavu zbog boljeg hladjenja, a ako je razlika u squish-u izmedju trophy i due+ glave nekih 0.4 mm, stavim jos jednu aluminijsku brtvu od 0.4 mm i time vratim squish na staro

teoretski ce se nesto izgubit na snazi na nizim okretajima ali to mi nije problem

ali slušaj šta ti ljudi pričaju,nije isto čelo klipa,a samim tim ni glava,trebalo bi glavu dat obradit prema čelu klipa (od trofija) jer je dujetov ravniji kako kažu.....to su ti sve čorava posla.... :icon_biggrin:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...