Uredništvo > Pitanja, pritužbe i/ili pohvale..
prituzba na administratore!!!!
ivanm:
aha sad sam gledao, dakle pravilo je da ako netko ima jednu negativnu ocjenu, znači neki nesporazum nije riješio, nije platio, preuzeo itd, brišu mu se sve pozivivne ocjene..
dakle npr. imaš dve negativne trgovine, znači nekome si dužan al imaš i 2 pozitivne, ove pozitivne ti niš ne vrijede dok ne riješiš onaj dug il drugi razlog zbog kojeg imaš minus..
i nisam ja to izmislio neg admini..
Jurich:
--- Citat: sole - 13 Travanj, 2012, 01:12:17 ---jurich mi je slal pm, na koje sam se oglusio par dana, robertu sam odmah odgovorio ali vec je bilo kasno, a tvoj niti jedan nisam dobio.. :/ ali nema veze glavno da se je sve rijesilo...
u redu hvala svejedno ;)
--- Kraj citata ---
blaaaago rečeno :toothy11:
2TDottore:
--- Citat: ivanm - 13 Travanj, 2012, 10:35:20 ---aha sad sam gledao, dakle pravilo je da ako netko ima jednu negativnu ocjenu, znači neki nesporazum nije riješio, nije platio, preuzeo itd, brišu mu se sve pozivivne ocjene..
dakle npr. imaš dve negativne trgovine, znači nekome si dužan al imaš i 2 pozitivne, ove pozitivne ti niš ne vrijede dok ne riješiš onaj dug il drugi razlog zbog kojeg imaš minus..
i nisam ja to izmislio neg admini..
--- Kraj citata ---
to sam i ja skuzio da se meni dogodilo.zbog jednog minusa u trgovini koji nije bio zbog moje krivnje maknulo mi se deset pluseva.nabijem admine na ta retardirana pravila isto kao i zbog zakljucavanja novih oglasa ako si na crvenoj listi.niko nikog ne prisiljava da od nekog nekai kupuje i nevidim razlog zakljucavanja oglasa.
a najretardiranije pravilo koje definitvno nema veze sa mozgom je to da ak si na crvenoj listi nemozes si stavit neku vlastitu sliku u avatar.a kakve to ima veze sa svim drugim.
steeef:
fala bogu pa imate njuškalo :laughing7:
2TDottore:
ak mislis da bus dobil nekai s tim kai meni ili nekom drugom uporno zakljucavas oglase il nekai slicno varas se bar kai se mene tice.radje se primi onog svog projekta da taj elijen vec napokon vidi svjetlost dana i kreni se vozit umjesto da tu glumis dezurnog serifa :)
Navigacija
[0] Lista Poruka
Idi na punu verziju