Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja novog skutera-molim savjete.  (Posjeta: 15636 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #80 : 14 Travanj, 2012, 22:38:50 »
ako to veliš za ulje getribe onda je normalno..kak bi se vrtili zupčanici da je neko gusto ulje unutra?
ako veliš za kočnice i ak si skudal plastike volana već,onda si ga mogel zamjenit  :laughing7:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #81 : 14 Travanj, 2012, 22:43:59 »
hahaha, ko tu s kim priča :P...velim, u getribi je smećkasto i rjetko, znači veliš oke-znači ne diram :).
 A ulje u kočnicama ja nikak nemrem skužit, ja to ne vidim, il sam blesav il kaj -> sagne se zvone veli ima ga dost,ne treba niš - sagnem se ja velim da da  :toothy9:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #82 : 14 Travanj, 2012, 22:46:09 »
hahaha, ko tu s kim priča :P...velim, u getribi je smećkasto i rjetko, znači veliš oke-znači ne diram :).
 A ulje u kočnicama ja nikak nemrem skužit, ja to ne vidim, il sam blesav il kaj -> sagne se zvone veli ima ga dost,ne treba niš - sagnem se ja velim da da  :toothy9:

ja s tobom :)
ulje u getribi kakvo god da imaš i da ga ima 10 kapi bilo bi ok.
ulje je inače to žučkasto prema smeđem i rjeđe.
ak ti je tvoj mehaničar rekel da je ok ulje u kočnica kaj nas onda sad zaebavaš  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #83 : 14 Travanj, 2012, 22:50:08 »
To mi je rekel zato jer sam ga zjebal do zagreba sa svojim glupostima xD....pa sam mislil da me se oće rješit, trebal mi je to još jednom dns ujutro potvrdit...da ne velim da je u bjelovaru spustil skoro skuter i mene na cestu jer sam ga pol puta jebal da nije dobro gurtne pritegnul i da kak bumo tak na autocestu xD...onda je poludi hehehe....evo i slika xD

[privitak je izbrisao admin, stariji od 4godine]

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #84 : 14 Travanj, 2012, 22:51:50 »
ima da čovjek ispizdi kraj tebe,hahaha
vidim ja da ti na silu oćeš nać manu ili grešku na skuteru  :icon_biggrin:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #85 : 14 Travanj, 2012, 22:54:08 »
zkj ste ga vozili na prikolici?mogel si s njim do zg bez beda...je da je gilera al ipak :laughing7:
btw kaj je frend odlucil za baotian?
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #86 : 14 Travanj, 2012, 22:57:18 »
hehehehe  :toothy9:
ma velim ti, ja sam prezadovoljan, samo evo nadam se fkt da bu to tak još duugo trajalo :)....dns sam se smrzo kad nije htio zapalit al onda sam se sjetil da bi moglo bit do gasa i dalje je bilo oke...tako da, pohvale od mene,svaka čast ;)....a za tu vilicu buš me čul još, nebuš se izvukel sam tak hehehehe....

@grale: htio sam ja to još u zgu provjerit dns, da mi ne rikne na pol puta :P...a i žurilo mi se na policiju na prepis ;)....neg, veli da nebu njega, da mu je daleko sad gore ić opet, bu našo nekog takvog i tu, pa će i cijenu spustit- barem njih ima milijun, i tu i kod vas  :icon_biggrin:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #87 : 14 Travanj, 2012, 23:00:33 »
nije ti to luna i pali skuter bez gasa  :icon_biggrin:
dok ga zaliješ treba da upali jbg.
za vilicu ti velim jer je tak i na onom žutom kaj ste vozili i na novom runneru od frenda koi ima 2 tkm.jednostavno imaju malo luft na tim plastičnim piksama na kojima klize.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #88 : 14 Travanj, 2012, 23:05:51 »
Ma nemaš problema, velim ja sam prezadovoljan, još ak i vi svi velite da je sve oke, onda sam na miru...ne otvaram ga više do 10tkm, onda ide velik servis, to će stari ukrpat u gilera servis kod svog frenda koji njegovog nexusa slaže, pa će sve zmenjat :)....nego, još jedno pitanje i onda može lock na temu:
Pošto nebum kroz neko vrijeme skupil za zx-a, jel mogu nekaj s ovim auspuhom napravit da ga "poboljšamo"....jel ima on kakvu blokadu u sebi il mu nema pomoći? (Btw svima je predobar ovaj duboki zvuk, pa nebum ni lergas diral  :icon_biggrin:)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #89 : 14 Travanj, 2012, 23:08:36 »
spuh je jebeno zagušen,to stoji..možda bi mogel izvadit katalizator i maknut onaj sas ventil i zatvorit rupu na grani al mislim da nebi bilo velko poboljšanje neko..seriski spuh je uvijek seriski :)
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #90 : 14 Travanj, 2012, 23:11:59 »
ma onda bu i više trošil kaj ne?...ma, prvo mi je skužit potrošnju, a onda dok sklepam lovu za spuh bum ovoga raščetvoril, pa ak bu dobro,ostavim ga, ak nije kupim zx-a ;)....niš, ako treba,lockaj temu, novi skut kupljen, novi vlasnik zadovoljan, vidim i stari vlasnik zadovoljan, i oba dva servisera su zadovoljni hehehehe...jebate tolko zadovoljnih ljudi već dugo ni bilo oko mene  :icon_biggrin:....čujemo se, idem pazit na skut, moram smislit kak da si ga u sobu stavim uz krevet hehehehe....pozzzz

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #91 : 14 Travanj, 2012, 23:13:28 »
jedino ja nezadovoljan... :angry7:
 :toothy12:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #92 : 14 Travanj, 2012, 23:17:43 »
nit provizije nikakve nit baotijana da se rješiš hahahaha :P....

Offline div

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • Moja Kaciga: - VEMAR-
  • MojSpuh: SERIJSKI
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #93 : 16 Travanj, 2012, 20:30:22 »
Ovo je zanimljivo čitati svaka čast dečki a novi vlasnik nek pogleda sve još jednom jel 2 put je 2 put ha ha ha  :jerk:

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #94 : 16 Travanj, 2012, 22:26:56 »
Kolko sam do sad vidio sve je oke, skuter je pali i vozi, još sam mu skinuo naljepnice neke, i dao ga na farbanje ovih zgrebanih djelova, sad je spoliran i zgleda ko novi :)...a i vozi ko novi ;)....računam da bum kroz tjedan dva skupil tih sto i neš kn viška da natočim do kraja i vidim cijelu potrošnju :icon_biggrin:.....btw neznam dal mi se čini al nekak omv 100 dulje traje neg ina 95  :icon_scratch:....

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #95 : 16 Travanj, 2012, 22:50:19 »
ma troši 18litri,pa se malo bacio bokon..pa se skanto na korv,pa jedan točak u jednu stranu pa drugi točak u drugu stranu pa treči...aha,nema 3 kotača
dok ga upališ prvo vrti u rikverc a kad se zagrije onda vrti kak treba,propinje se ko jazavac i piša na karteru a filter ulja nije mjenjan od ugradnje u tvornici.umjesto sica je plastična stolica,diskovi drveni i pločice od šmirgl papira.umjesto remena ugrađen lanac jer se manje troši nego remen,nema farova nego su petrolej lampe.auspuh je novi ugrađen od IMT 533,ovjes fiksni.umjesto oklopa skuter je zamotan u streč foliju za bolju aerodinamiku i smanjene mase.pali samo guranjem u rikverc,gasi se čupanjem lulice sa svjećice.;)
« Zadnja izmjena: 16 Travanj, 2012, 23:04:44 steeef »
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Ivcho_zver

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: vx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #96 : 16 Travanj, 2012, 22:58:07 »
Vision otvori si temu u garazi i baci slike i kaj mislis napravit s tim jadnim runnerom sad kad si ga kupil  :laughing1:

A steeef  :toothy12:
Gilera runner *.*

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #97 : 16 Travanj, 2012, 23:04:00 »
Dobrog si runnera ubo,sviđa mi se.
Vidim da te kopka ta vila bez obzira kaj ti svi vele da je to normalno pa evo velim ti i ja,meni je bil isto luft,a skuter kupljen nov u dućanu,to je jednostavno tak i s tim se pomiri,nema druge (osim vx/vxr vila  ;D)
A za spuh,probaj nać sc08 ravni od runnera starijih godišta,ja ga imam na svom i razlika je poprilična,pogotovo ak ti je raspadnut katalizator na ovom (a najčešće je)

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #98 : 16 Travanj, 2012, 23:11:13 »
traži dlaku u jajetu... :icon_biggrin:
jbg,skuter je malo veća investicija i dok uložimo dosta para dok ga kupimo,pogotovo mi mlađi,uvijek imamo pitanja kak je taj skuter bil održavan,vožen itd.,al to nikad nemreš znat...al evo tu ti se je javil čovjek koji je na forumu dugo vremena i kojem nije u interesu prodat kramu od skutera(ko nekima  :laughing7: ),i rekel ti da je skuter uredan,servisiran itd...pa valjda moreš njemu donekle vjerojvat...za svoju sigurnost možeš izmjenit neke potrošne dijelove,tipa svjećica,filter,da budeš mirnog sna...uostalom,kolko sam čul,skuter ste detaljno pregledali,tak da morete bit mirni...
a sad kvarove moreš očekivat,jer ništ nije vječno,čak i auti,skuteri i motori iz salona imaju kvarove nakon 100 km...ali uz pravilno održavanje,oni se svode na minimum... :icon_thumright:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #99 : 16 Travanj, 2012, 23:47:07 »
ma troši 18litri,pa se malo bacio bokon..pa se skanto na korv,pa jedan točak u jednu stranu pa drugi točak u drugu stranu pa treči...aha,nema 3 kotača
dok ga upališ prvo vrti u rikverc a kad se zagrije onda vrti kak treba,propinje se ko jazavac i piša na karteru a filter ulja nije mjenjan od ugradnje u tvornici.umjesto sica je plastična stolica,diskovi drveni i pločice od šmirgl papira.umjesto remena ugrađen lanac jer se manje troši nego remen,nema farova nego su petrolej lampe.auspuh je novi ugrađen od IMT 533,ovjes fiksni.umjesto oklopa skuter je zamotan u streč foliju za bolju aerodinamiku i smanjene mase.pali samo guranjem u rikverc,gasi se čupanjem lulice sa svjećice.;)

hahahahaha umro sam xD
Nego, velim opet da je sve petica, probo sam malo brže u zavoje i nije me bacilo van tak da je test preživio,više me vile ne diraju ;)....i pređeno 140 km, od subote ujutro,bilivit or not xD....
btw kod farbanja smo smješali istu boju koja je na ostatku skuta- tak da se ogrebotine ne vide, al još uvjek nisam skužil jel farban cjeli ili je samo onaj dio poklopca za svjećicu malo tamnije boje s nekog drugog skuta  ??? .....a i ono za kaj se suvozač primi mi je nekak tamnije, al možda sam zabrijo  :-X...no nema veze,ja prezadovoljan ;)
Ivek nebum još niš stavljal,još nemam neku ideju a bome ni love za niš radit...a to da bum se malo poigro s auspuhom i CO2 to je jaako izgledno hehehehe...