Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja novog skutera-molim savjete.  (Posjeta: 15637 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Kupnja novog skutera-molim savjete.
« : 10 Travanj, 2012, 18:33:54 »
Pozdrav svima, relativno sam nov, probat ću skratit.

Bio bi zahvalan kad bi mi mogli pomoć u izboru skutera do 50 ccm. Do sad sam imao lunu vision 2, stalno sam nekaj šerafio po njoj, a prije nje runnera 50 sp, to je bila milina. Sad tražim novi, kupio bi rabljenog, sa sljedećim karakteristikama, pa ak mi možete predložit nešto što je najbliže opisu ispod.

Od skutera bi očekivao da s novim remenom,federom,rolicama i bez blokade ima odlično ubrzanje, da ide do nekih 80, i da mogu bez straha s njim izvan grada. Konkretno rute od 100 km u komadu. Može bit 2t ili 4t. Zračno ili vodeno hlađenje, to me savjetujte vi xD. Da je potrošnja oko 4 litre. Da nema problema s elektronikom i plastikama ko kinezi. Da su djelovi relativno jeftini. Da može podnjet i dvoje ljudi komotno. Da kolko tolko dobro ide uzbrdo.

Navest ću par modela za koje se interesiram,a vi slobodno predlažite i druge :). Po redu: Yamaha aerox, Derbi gp1 racing, Gilera runner, Aprilia SR (il je rs :S),Kymco.
Kad rasprava krene počet ću stavljat ove s njuškala koji su mi se svidjeli,pa ih procjenite. Hvala svima :)

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #1 : 10 Travanj, 2012, 18:38:29 »
Yamaha Aerox za dvoje ne zbog zadnjeg sica.  :dontknow:
Ovo ostalo moze proci,posto je van grada voznja i do sto km ja bi ti preporucio vodeno hladjenje.
Svi trose oko 4 litre ako nije nista cackano po njima.
Dijelovi vise manje za sve su isti nijedni nisu toliko skupi a pogotovo za ove malo starije skutere tu ima polovnih dijelova na svakom koraku.
Neznam sta te jos zanima??
 ???
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #2 : 10 Travanj, 2012, 18:40:45 »
moja preporuka-novi sr!
odlične kočnice,držanje,ide oko 80 realne sa skinutim blokadma,mores bez beda vozit suvozača,potrošnja je do 4 l,dijelova ima skoro i u pekari,sve u svemu po meni najkvalitetniji skuter,koji se da nać za oko 1000 eura star do 6 godina...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline div

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp 50
  • Moja Kaciga: - VEMAR-
  • MojSpuh: SERIJSKI
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #3 : 10 Travanj, 2012, 19:02:08 »
Nije loš ni energy a ni gilera naravno novi modeli ,vodwno hlađenje iste mašine ( pouzdane ) i komotno možeš voziti dvije čak i teže osobe .
--Vrejedi rezmisliti ,adijelove možeš naći također tu na forumu za male novce .
--Ak se misliš baciti u tjuning to su skuteri koji i sa tvorničkom radilicom trpe veće opterećenje . :icon_thumright:

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #4 : 10 Travanj, 2012, 19:31:23 »
Hvala svima na brzim odgovorima.
Konkretna situacija: imam 21 godinu,skuter mi fkt treba,radim dostave tu i tamo, obicno predjem po 8tk godisnje skuterom,pa trazim nesto sto bi trajalo jos 3 godine do A kategorije. Zato mi za grad treba nekaj sto malo trosi a ne radi guzvu po slavonskoj bas.

Volim otic i na put, pa bi htio da mogu ic recimo zg-rijeka sa suvozacicom,naravno uz 2-3 stajanja. Da motor nebi krepo kad ga negdje vani zgasim. Dao bi za takav skuter do 10000 kn (s regom ak nadjem odjavljenog). Zato neznam di bi naso tak jeftinog a ispravnog runnera ili derbija,slobodno me uputite ak znate.

Mozete mi slobodno napisat koji je od njih najjeftiniji za odrzavanje,odnosno kolko su cesti kvarovi,i dal su ozbiljni. Po ovim savjetima,sad se bacam na njuskalo, trazit cu vodeno hladjenje,ovaj sr ili energy,cini mi se da su jeftiniji od runnera i derbija,a ak nista nebude onda trazim ipak aeroxa. Slobodno dajte jos savjeta,kad nadjem bum stavio linkove s njuskala. Hvala :)

Offline Ruff Ryder

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1205
  • Spol: Muški
  • ;)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Klc
  • Moj Skuter: R
  • Moja Kaciga: HJC Fg-15
  • MojSpuh: Reverse
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #5 : 10 Travanj, 2012, 19:55:47 »
Hvala svima na brzim odgovorima.
Konkretna situacija: imam 21 godinu,skuter mi fkt treba,radim dostave tu i tamo, obicno predjem po 8tk godisnje skuterom,pa trazim nesto sto bi trajalo jos 3 godine do A kategorije. Zato mi za grad treba nekaj sto malo trosi a ne radi guzvu po slavonskoj bas.

Volim otic i na put, pa bi htio da mogu ic recimo zg-rijeka sa suvozacicom,naravno uz 2-3 stajanja. Da motor nebi krepo kad ga negdje vani zgasim. Dao bi za takav skuter do 10000 kn (s regom ak nadjem odjavljenog). Zato neznam di bi naso tak jeftinog a ispravnog runnera ili derbija,slobodno me uputite ak znate.

Mozete mi slobodno napisat koji je od njih najjeftiniji za odrzavanje,odnosno kolko su cesti kvarovi,i dal su ozbiljni. Po ovim savjetima,sad se bacam na njuskalo, trazit cu vodeno hladjenje,ovaj sr ili energy,cini mi se da su jeftiniji od runnera i derbija,a ak nista nebude onda trazim ipak aeroxa. Slobodno dajte jos savjeta,kad nadjem bum stavio linkove s njuskala. Hvala :)
imam ti ja SRa novog ko iz ducana za prodat.. link sa njuskala ti je u potpisu.. ak te nes zanima pitaj na PM  :headbang:

Offline breza

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Honda CBR1000RR, Honda Vision 110, Yamaha XT 660 X.
  • Moja Kaciga: Arai RX-7 Corsair
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #6 : 10 Travanj, 2012, 21:58:03 »
Previše uvjeta treba da ispuni taj tvoj novi ( polovni ) skuter. Ako misliš preči sa njim za tri godine cca 24 000 kilometara bez većih problema, u obzir dolazi samo skuter sa Minarelli mašinom. Ako ga misliš vozit po otvorenoj cesti sa suvozačem ( Zg-Ri ) zaboravi 50 ccm, jer če skuter bit pod punim opterečenjem a to ne može izdržati niti jedan stroj. Uzbrdo sa suvozačem sa 50 ccm je ludost, pogotovu po velikim gradovima kao što je Zg, jer je tamo dosta brz tempo vožnje. Što se tiče dostave, zaboravi jer onda moraš imat top kasu, a ona remeti uvelike stabilnost skutera.
Sve ono za što ti treba bi ti bilo ispunjeno možda sa novim skuterom, sa polovnim zaboravi, jer su svi uglavnom u „ispaćenom“ stanju.
Također ne dolazi u obzir „frizirani“ skuteri jer je njihova trajnost upitna.
Usput na znanje, da niti jedan skuter od 50 ccm koji je potpuno serijski sa skinutom blokadom ne ide 80 km/h, nego maksimalno do 70 km/h ( realno po GPS a ne po satu ).

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #7 : 10 Travanj, 2012, 22:23:00 »
moja preporuka-novi sr!
odlične kočnice,držanje,ide oko 80 realne sa skinutim blokadma,mores bez beda vozit suvozača,potrošnja je do 4 l,dijelova ima skoro i u pekari,sve u svemu po meni najkvalitetniji skuter,koji se da nać za oko 1000 eura star do 6 godina...
I moja preporuka isto,dan danas mi je ko pesu žal kaj nisam ipak kupil srku,a prvu sam ju pikiral

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #8 : 10 Travanj, 2012, 22:52:48 »
@breza to je sve istina, to me i muči xD. Imam priliku polagat A2,al onda mi ostane samo 5000 kn za neki veći motor, a za to mislim da nebum našo u dobrom stanju. Btw da se kužimo, većinom se vozim sam, runner od 50 mi je bio super, nažalost tad sam ga moro prodat i kupit kineza. Sad bi htio probat ovu apriliu, svi kažu da je super, gledo sam po drugim topicima. Ili aerox, ak ne nađem apriliu. Suvozačicu imam na relacijama do 10 km, i vjerojatno nebi na dugi put s njom, al ko zna, uz pauze svakih 50 km,zaš ne. Btw ak je kinđo mogo s dvoje ljudi uzbrdo 40 ić, onda mora i aprilia xD.

Evo linkovi ovih par aprilia što sam našo da mi se sviđaju,nadam se da neću smorit previše i da vam se da pogledat ih,malo prokomentirat i tak :)

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-sr-50-49-cm3-oglas-3209395

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-racing-sr-50-49-cm3-oglas-4770596

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-sr-50-r-50-cm3-oglas-4592501

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-sr-50-49-cm3-oglas-3171557

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-sr-50-49-cm3-oglas-2970391

Evo moji komentari: ovaj prvi nije niš posebno,rušio bi mu cijenu jer nema regu
ovaj drugi je odličan,neznam kak vam se čini,isto ko i ovaj četvrti. Ta dva mi se najviše dopadaju.
Ovaj treći je malo sumnjiv,treba tražit još slika,a ovaj peti izgleda spohabano,njemu bi isto rušio cijenu.
Da čujemo vas ;)

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #9 : 10 Travanj, 2012, 22:59:13 »
ak radiš dostave onda obavezno zračno hlađenje jer bude ti se vodenjak pregrijavao po gužvama. Na more sa dvoje zaboravi. Za to ti treba 150ccm 4t minimalno.

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #10 : 10 Travanj, 2012, 23:08:13 »
Ok, to ste već dva koji me odgovaraju od puta na more, uz cijelu moju ekipu xD. Al nek se zna da ću sam s 50 kubika otić, makar se raspo po pola, bio sam već s runnerom, i hoću si to ponovit :P. Zato bi neš sa vodenim hlađenjem,da ne rikne na otvorenoj cesti. I jel mi preporučate 2t ili 4t?.

Btw te dostave nisu tak kritične, obično su kasno navečer kad nema gužve, bitno je da je to puno km godišnje, oko 8000 računaj (autom sam prošle godine 15000 nabro).

Ak nije gnjavaža može osvrt na neki s oglasa? ;)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #11 : 10 Travanj, 2012, 23:10:51 »
nebi se složil da bi samo minarelli dural bez problema 24 tkm..
u garaži mi je frendov runner na redovnom servisu pošto samo što nije okrenul 30tkm bez ijednog kvara..dobro serem,crkel mu je štop prekidač na kočnici.nikad nije stal (osim dok je ostal bez goriva) i nikad nije niš krepalo na skuteru.investiranje je bilo gorivo i ulje i servisi svakih 10 tkm.i minimalno 20 tkm je napravljeno s dvije osobe na njemu.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #12 : 10 Travanj, 2012, 23:17:46 »
nebi se složil da bi samo minarelli dural bez problema 24 tkm..
u garaži mi je frendov runner na redovnom servisu pošto samo što nije okrenul 30tkm bez ijednog kvara..dobro serem,crkel mu je štop prekidač na kočnici.nikad nije stal (osim dok je ostal bez goriva) i nikad nije niš krepalo na skuteru.investiranje je bilo gorivo i ulje i servisi svakih 10 tkm.i minimalno 20 tkm je napravljeno s dvije osobe na njemu.

Vecinom svi skuteri a da nisu kineski idu bez problema idu preko 20tkm.To su serijale i njihovi vlasnici su zadovoljni time.
To su ljudi kojima ne smeta sto je sic poparan,plastike bljede itd..... on sjedne na njega i vozi....
A,mi mjenjaj kvacilo,feder......prckaj tu,tamo i onda dobijes razdrkani skuter  ;D

Offline breza

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 104
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Honda CBR1000RR, Honda Vision 110, Yamaha XT 660 X.
  • Moja Kaciga: Arai RX-7 Corsair
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #13 : 10 Travanj, 2012, 23:19:44 »
Možda ovo ? Ove male Honde svi hvale. Kvalitetna, alu rama, skupi dijelovi, ali kvalitetni....
Nakako sa slika mi se čini uredna.

http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/honda-x8rx-50-cm3-oglas-3887861
« Zadnja izmjena: 10 Travanj, 2012, 23:23:30 breza »

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #14 : 10 Travanj, 2012, 23:22:00 »
@steef ti pričaš o 50-taku ili većoj kubikaži?
@breza-ne vidim razlog zašto bi samo minareli mogo proć neku veću kilometražu?bome su i pežoji prelazili enormne količine,a kamoli ostali skuteri,uz redovno održavanje svaki će proć puno...također,bez problema 50 ccm prođe put od 100 km,kako sa jednim,tako i s dva putnika(isprobano),uz stajanje,al to je više zbog dupeta :icon_biggrin:
@vision-stavil si sve oglase od starijih srki,osim ove http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/aprilia-sr-50-49-cm3-oglas-2970391
to je piaggio mašina,iako sam ja u jednoj temi mislil da je morini,ali sam se osobno uvjeril da je piaggio...i da te odmah odgovorim od tog skutera,da bezveze ne trošiš vrijeme i novac zvat oglašivača,jer je skuter u komi totalnoj...išel sam ga gledat prije 2-3 tjedna negdje...
ovi ostali oglasi više-manje izgledaju ok,nisam ih detaljnije proučaval,samo sam bacil oko...treba otić i isprobat svaki skuter posebno,tak najbolje znaš...
i što se tiče 50 ccm po zg,bil on piaggio,morini ili minareli,sasvim se dobro drži i kaj se tiče slavonske i ostalih većih avenija...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #15 : 10 Travanj, 2012, 23:32:15 »
na 50cc sam mislil,o čem je i rasprava..za veću kubikažu,zna se  :laughing7:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #16 : 10 Travanj, 2012, 23:38:50 »
Ak ste vi za hondu, i ja sam, znate bolje neg ja xD...
@grale: pa reko sam i ja da mi zgleda pohabano taj. Btw stavio sam te starije kad na drugim topicima piše da treba gledat te starije. A i jeftinije su nego neve a imaju i malo kilometara. zkj veliš-kaj ne valja kod njih?. Btw dvoumim se između drugog i četvrtog, te bi prve išo pogledat.

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #17 : 10 Travanj, 2012, 23:41:33 »
kaj nebi valjalo,ja vozim isto stariju sr-ku... ;D
ali mi se novija ipak bolje sviđa,i ide ko zmaj...mada je za starije malo veći problem za dijelove,dok za noviju koja ima piaggio mašinu su rezervni dijelovi uvijek na lageru u dućanima...
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline vision2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 90
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner 0.05i
  • Moja Kaciga: uvijek...
  • MojSetup: sve plastike pokitane
  • MojSpuh: ima, ne prdi...
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #18 : 10 Travanj, 2012, 23:44:28 »
aj idem gledat ove novije, ak ih ima za 6tk. I pogledat ću i stavit par aeroxa, čisto ak aprilie nebudu dobre. Btw kaj je s oglasom broj tri,da nije tu malo previše šerafano?

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Kupnja novog skutera-molim savjete.
« Odgovori #19 : 10 Travanj, 2012, 23:45:36 »
Ak ste vi za hondu, i ja sam, znate bolje neg ja xD...
@grale: pa reko sam i ja da mi zgleda pohabano taj. Btw stavio sam te starije kad na drugim topicima piše da treba gledat te starije. A i jeftinije su nego neve a imaju i malo kilometara. zkj veliš-kaj ne valja kod njih?. Btw dvoumim se između drugog i četvrtog, te bi prve išo pogledat.

Kao nov ...
http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/piaggio-fly-50-4t-oglas-4349716