Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje  (Posjeta: 6653 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Vesna161

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« : 04 Travanj, 2012, 14:30:38 »
Bok, prosle godine je zaribao jer nije bilo vode jer pusta na vodenoj pumpi..sto mi je ciniti i ono plavo za temp. se otkvacilo to jest otopilo .. starter ide al nisam vise pokusavala da nebi bilo jos gore .Pukusala sam krpati nekom dih masom ali nakon toga kad sam nasula vode opet je krenilo curkat.. I jos nesto sto mi je sve potrebno da stavim neki trophy na njega? koji mi dijelovi sve treabju .hvala unaprijed

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2012, 15:12:37 »
Bit ce ovdje svakakvih komentara i predloga al najbrze i najjeftinije pokretanje tog pezoa na 70 ccm je kupovina novog trophyija ili DR-eva sto je isti kit i nove vodene pumpe.Naravno i novog indikatora za temperaturu i 1l -40c antifriza zelenog ili crvenog a ostalo desilirane vode doliti.

U karburator treba staviti diznu vecu za nekih 8-10 brojeva zavsi koja je sad u njemu a moze se voziti na serijski auspuh i sve ostale serijske djelove.U varijator ubaciti rolice teze za 1gr od serijskih i gas.

Naravno da bi se vise snage izvuklo ugradnom nekog rezonantnog auspuha i ostalih dzidza midza ali nije nuzno pogotovo ako je zenski sofer u pitanju.

SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2012, 15:27:29 »
Bit ce ovdje svakakvih komentara i predloga al najbrze i najjeftinije pokretanje tog pezoa na 70 ccm je kupovina novog trophyija ili DR-eva sto je isti kit i nove vodene pumpe.Naravno i novog indikatora za temperaturu i 1l -40c antifriza zelenog ili crvenog a ostalo desilirane vode doliti.

U karburator treba staviti diznu vecu za nekih 8-10 brojeva zavsi koja je sad u njemu a moze se voziti na serijski auspuh i sve ostale serijske djelove.U varijator ubaciti rolice teze za 1gr od serijskih i gas.

Naravno da bi se vise snage izvuklo ugradnom nekog rezonantnog auspuha i ostalih dzidza midza ali nije nuzno pogotovo ako je zenski sofer u pitanju.



Jojo,joj....cura pita kako da ga osposobi ....evo napisem ja sa linkovima di sta kupit :)  :icon_thumright:

Offline Vesna161

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #3 : 04 Travanj, 2012, 15:34:37 »
e hvala puno.. mislim da je dizna vec prosirivana a spuh je otvaran i vađen katalizator.

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2012, 15:50:41 »
Eto super onda,znaci serijski spuh je vec pripremljen za ove prerade.Samo vodena pumpa nova,obavezno antifriz unutra i nov trophy i gas.

Sad ce marin nabaciti linkove.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #5 : 04 Travanj, 2012, 15:51:09 »
Vodena pumpu treba stavit drugu jer se peugeotove pumpe na daju reparirat ....nova kod nas je cca 500kn
Nju treba narucit tu preko websopa za cca 300kn


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638976736&target=productdetail&category1=A%3AA_PEUGEOT%3AA_PEUGEOT_SPEEDFIGHT50LC2&category2=CAT%3ACAT_KUEHLUNG


Treba skinut glavu,cilindar i pogledat stanje klipa,cilindra,glave. Ako se otopio indikator onda je 100% glava iskrivljena ,cilindar ostecen kao i klip.
Znaci treba nova termo grupa.....e sad predpostavljam isto 49ccm

http://www.mojskuter.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=367&category_id=61&option=com_virtuemart&Itemid=142

Iglicasti

http://www.mojskuter.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=843&category_id=61&option=com_virtuemart&Itemid=142

Indikator temperature


http://www.scooter-center.com/scoweb/pages/productdetail.grid?product=288621638978256&target=productdetail&category1=A%3AA_PEUGEOT%3AA_PEUGEOT_SPEEDFIGHT50LC2&category2=CAT%3ACAT_KUEHLUNG

Ne treba stavljat tako jak antifriz ....razredit ga na -20 jer jak antifriz nije dobar za sameringe vodene pumpe.....

Prije svega treba vidit i stanje radilice da nije dobila lufta....i provjerit u kakvom je stanju termostat prije stavljanja u novu termo grupu...

Kad to sve nabavis trepnes okicama nekom momku da ti to sve smontira i gas  ;D  :headbang:

Znaci treba cca 1200kn da se to dovede u red
« Zadnja izmjena: 04 Travanj, 2012, 16:02:19 marin-w »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #6 : 04 Travanj, 2012, 15:54:28 »
indikator mozda i ja imam viska taj plavi pa cu potraziti, vodenu naruci kako ti je marin rekao jer je najjeftinija ...
uzmi dr evo kit, jer je potpuno isti kao trophy, ali je jeftiniji  :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #7 : 04 Travanj, 2012, 15:55:27 »
Eto super onda,znaci serijski spuh je vec pripremljen za ove prerade.Samo vodena pumpa nova,obavezno antifriz unutra i nov trophy i gas.

Sad ce marin nabaciti linkove.

Ja sam stavio za serijsku termo grupu....

A sam trophy je tu ...

http://www.mojskuter.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=363&category_id=110&option=com_virtuemart&Itemid=142

Ali prvo treba vidit stanje radilice.....

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #8 : 04 Travanj, 2012, 16:06:27 »
a može se složit sa serijskim spuhom i karbom al pitanje je kolko će to ić do cvikanja..
diznu 80, preradit filter, malossi redsponge i pojačat uljnu pumpu..

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #9 : 04 Travanj, 2012, 16:11:46 »
a može se složit sa serijskim spuhom i karbom al pitanje je kolko će to ić do cvikanja..
diznu 80, preradit filter, malossi redsponge i pojačat uljnu pumpu..
polini sport na serijali potpunoj, samo dizna veca, presao je vec preko 40 tisuca km  :happy8:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #10 : 04 Travanj, 2012, 16:11:55 »
a može se složit sa serijskim spuhom i karbom al pitanje je kolko će to ić do cvikanja..
diznu 80, preradit filter, malossi redsponge i pojačat uljnu pumpu..

Pa to kazem.....cura hoce osposobit skuter da se provoza ovo ljeto. Za 1200kn bi ga mogla stavit u pogon.
Ne vidim zasto bi davala sad 2000 + kn za neke kiteve i pi*darije koje moras cesto kontrolirat + mora mislit o prolasku na tehnickom + vise trosi + novi auspuh + veca dizna ili karb ....itd


Nek slozi serijalu i vozi ga jos godinama bez da ista dira  :icon_thumright: Bolje da si kupi nove gume nego kit  :icon_thumright:



Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #11 : 04 Travanj, 2012, 16:13:33 »
mali je to karb i još gurtner koji inače ne dela kak treba... ne velim niš, možda se vrti kak treba al to naštelat da radi je muka.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #12 : 04 Travanj, 2012, 16:14:44 »
Nego upitna je ispravnost radilice ....a ako je ona dobila onda moze slobodno kupit drugi sf2 a ovog prodat kao neispravnog jer ce popravak doc kao polovni ispravni mozda i registrirani skuter  :icon_thumright:

Offline Vesna161

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #13 : 04 Travanj, 2012, 16:24:07 »
ajoj sutra porvjerim radilicu... :(

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #14 : 04 Travanj, 2012, 16:28:32 »
Bok, prosle godine je zaribao jer nije bilo vode jer pusta na vodenoj pumpi..sto mi je ciniti i ono plavo za temp. se otkvacilo to jest otopilo .. starter ide al nisam vise pokusavala da nebi bilo jos gore .Pukusala sam krpati nekom dih masom ali nakon toga kad sam nasula vode opet je krenilo curkat.. I jos nesto sto mi je sve potrebno da stavim neki trophy na njega? koji mi dijelovi sve treabju .hvala unaprijed

Nisam ni vidio da zapravo zelis trophy. Moje misljenje je da se neisplati to stavit na skuter.
Osposobi ga kao serijalu ili prodaj kao neispravnog pa uzmi npr ovaj dole koji je vec slozen  :icon_thumright:

Evo sf2 sa svime,novim gumama,variomatom ......itd ti je 4500kn
http://www.njuskalo.hr/skuteri-do-50/peugeot-speedfight-2-70-cm3-oglas-3976249


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #15 : 04 Travanj, 2012, 16:30:27 »
ak već kupuje drugo nek uzme piaggio il minarelli a ne to :icon_scratch:

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #16 : 04 Travanj, 2012, 18:54:40 »
ak već kupuje drugo nek uzme piaggio il minarelli a ne to :icon_scratch:

toe to..

i ovo za gurtner je točno,premali karb je za trophy,već sam videl 2 cvikanja na istom skuteru zbog tog karba..
za kit (moja preporuka također drEvo) svakak bi preporučil veći karb.
ako već slaže sve nanovo onda mislim da nema smisla trpat serijalu gore.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Vesna161

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #17 : 04 Travanj, 2012, 19:13:20 »
tako je ma uzet cu trophy 70 ima tu neki na oglasniku sam da skupim pare i nadem i neki karb i jel mi treba jos sta uz to , neka prirubnica?

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #18 : 04 Travanj, 2012, 19:14:18 »
meni se čini da je ovo neki fake profile... doritos ili slično :drunken_smilie:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Peugeot speedfight2 lc ..buđenje
« Odgovori #19 : 04 Travanj, 2012, 19:16:37 »
uf, di se ti nalažiš ako netko s foruma ima da ode vidit to i nek onda napiše mišljenje i stanje na forumu i ako mu se da složit to :)

preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka