Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Baotian BT49 QT-7  (Posjeta: 11961 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mikygs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Baotian BT 49QT-7
Baotian BT49 QT-7
« : 12 Svibanj, 2008, 14:07:03 »
Evo ovako imam skuter iz naslova.Skinuta mi je jedna blokada na servisu ali nisam siguran koja mislim da elektronska.Mene sad zanima gdje ima jos blokade i kakvu big stavio novu diznu(vecu).Posto nisam iskusan i neznam puno o tome zato vas pitam  ;D.Jos ovo i gdje mogu kupit elektricnu blokadu na tipku(ili kakva vec postoji) na 50 km/h zbog tehnickoga pregleda.Hvala unaprijed!
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2008, 14:35:48 Mikygs »

Offline Mikygs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Baotian BT 49QT-7
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #1 : 12 Svibanj, 2008, 14:27:55 »
evo sada sam doznao da nemam elktronsku blokadu skinuo sam poklopac sa akumulatora i vidio sam imam rozu zicu koja ide u jednu kutijicu(tako je i na slikama na netu) evo ja sam uslikao pa recite jel to to i dali se mozda moze kada idem na tehnicki izolirat izolir trakom da opet radi blokada ili moram kupiti drugu.Hvala unaprijed :headbang:

http://img84.imageshack.us/img84/8476/img1066rl3.jpg
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2008, 14:35:07 Mikygs »

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #2 : 12 Svibanj, 2008, 15:30:19 »
Na većini kineza ta žica ti nije nigdje spojena.
Imaš na variomatu (kad ga rastaviš) između dvije polutke (osim piksne) dvije podloške koje treba izvaditi i vratiti sve bez njih da se variomat može više približiti drugoj polutci.
Zatim na karburatoru : Skineš gornji poklopac karba (dva križna vijka) i sa donje strane poklopca imaš mesingani šarafić koji također ne vraćaš.
Slijepo crijevo obavezno začepit s nečim (ja sam ubacio kuglicu iz ležaja)
Možeš i uzeti laše valjčiće radi boljeg starta (Malossi  16x13mm  3,6 ili 3,9g)

Offline Mikygs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Baotian BT 49QT-7
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #3 : 12 Svibanj, 2008, 15:58:27 »
aha,hvala evo bas prije nego sto sam procitao ovaj odgovor skidao sam ovaj sa dva krizna vijka ;D jos cu vam javiti kad sve izvidim,nego mozete li mi preporuciti valjcice dat mi link posto nisam neki pre veliki znalac,hvala :icon_thumright:

A sto se tice roze zice znaci da ona nista ne znaci? I hocu li ja te sve blokade opet moci vratiti ili postoji blokada na tipku ili kakva druga za 4T zbog tehnickoga :(
« Zadnja izmjena: 12 Svibanj, 2008, 16:02:03 Mikygs »

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #4 : 12 Svibanj, 2008, 21:15:25 »
Samo vratiš taj šarafić u karburator i one distance na variomat i opet ide do 50kmh

Offline Mikygs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Baotian BT 49QT-7
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #5 : 12 Svibanj, 2008, 21:32:40 »
ok tnx,ali znaci da ja nemam blokadu na karburatoru ona roza zicica citava,a sumnjam da su sa variomata skidali blokadu sutra cu rastaviti pa vidjeti :headbang:

Mali OT:autodario daj mi tvoj msn ili gtlak ako imas

Offline NEO

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
  • aerox 5.7.2009
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubovica,Ludbreg
  • Moj Skuter: Babetta
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #6 : 15 Svibanj, 2008, 16:33:05 »
moj frend je odrezo rozu žicu i više nije htio upalit nema kontakta...spojimo radi dalje normalno... :toothy9:

Offline Mikygs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Baotian BT 49QT-7
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #7 : 15 Svibanj, 2008, 20:56:56 »
ok,onda na mom modelu nije to blokada

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #8 : 30 Svibanj, 2008, 20:51:23 »
Mozes li malo objasniti tu blokadu na karburatoru i ima li je svaki skuter i kako se skida,ako imas kakvu sliku najbolje bi bilo,jel mora da se skida i rastavlja karb ili kako...

Offline Iwche

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: imam_ga
Odg: Baotian BT49 QT-7
« Odgovori #9 : 15 Lipanj, 2008, 12:44:29 »
ewo ovako : kod kineza, da preciziram BAOTIAN IMA BLOKADA KARBURATORA,ELK.(''ROZA ZICA''), u auspuhu (katalizator),varijator(prsten),gas. . .

swe wam je obajsnjeno na ovoj web stranici  http://www.elitemadzone.org/t141809-skidanje-blokade-kineskih-skutera

HWala!
MOTO: da dozivim da neprezivim. . .