Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50  (Posjeta: 1438 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Runner 50
« : 04 Travanj, 2008, 18:48:47 »
pitanje

imam runerra 50 cc, bio na 1 servisu posto je kupljen u 12 mjesecu danas je obavit 1 servis na njemu u osijeku kod ivandije. presao samo 120km, ispunio sam 120 dana.... ni blizu 1000km, neznam kako servis mogu obaviti iako je motor presao tako malo kilometara ili pak nije nista to sam napravio u roku od 4 dana ... jer su mi rekli da dovezem motor na servis z 120 dana. mislim kupio sam ga  odvezo kuci i pokrio i opet poslje nultog servisa ga vozio u roku od 120 dana !!!?  pa me zanima jedna stvar sto se tocno na tom servisu radi? i sto bi trebali raditi.

iskreno neznam dali sam fobican il sto, ali cini mi se da je skuter nizi nego sto je bio prije. prije sam vrhovima prstiju kad sam stao na semafor doticao tlo tj samo sa lijevom ili denom nogom, a sada stanem cijelim stopalom na tlo,, tj sa obje noge mogu bez problema. jel to normalno? dali netko zna dali je to zato sto su na servisu dotegnuli nesto ili ne? svakako cu sutra nazvat i pitat, al nebih bas da ispadnem seljak... u cem je fora?????' cak i moja mama koja ne voli te motore ona kad je stala pored njega rekla je da joj nekako nize izgleda !!? u cem je fora?

prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Runner 50
« Odgovori #1 : 04 Travanj, 2008, 18:53:54 »
pitanje

imam runerra 50 cc, bio na 1 servisu posto je kupljen u 12 mjesecu danas je obavit 1 servis na njemu u osijeku kod ivandije. presao samo 120km, ispunio sam 120 dana.... ni blizu 1000km, neznam kako servis mogu obaviti iako je motor presao tako malo kilometara ili pak nije nista to sam napravio u roku od 4 dana ... jer su mi rekli da dovezem motor na servis z 120 dana. mislim kupio sam ga  odvezo kuci i pokrio i opet poslje nultog servisa ga vozio u roku od 120 dana !!!?  pa me zanima jedna stvar sto se tocno na tom servisu radi? i sto bi trebali raditi.

iskreno neznam dali sam fobican il sto, ali cini mi se da je skuter nizi nego sto je bio prije. prije sam vrhovima prstiju kad sam stao na semafor doticao tlo tj samo sa lijevom ili denom nogom, a sada stanem cijelim stopalom na tlo,, tj sa obje noge mogu bez problema. jel to normalno? dali netko zna dali je to zato sto su na servisu dotegnuli nesto ili ne? svakako cu sutra nazvat i pitat, al nebih bas da ispadnem seljak... u cem je fora?????' cak i moja mama koja ne voli te motore ona kad je stala pored njega rekla je da joj nekako nize izgleda !!? u cem je fora?



narastao si ... :sign10:

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50
« Odgovori #2 : 04 Travanj, 2008, 18:57:27 »


[/quote]

narastao si ... :sign10:
[/quote]

ne, ozbiljno sad pitam. u 4 dana posljedna dana sto sam ga vozio nije tak bilo... pa mi sad nije nis jasno.
ak imate neko opravdanje recite, ili su dotegnuli zadnji amortizer jedino mi to pada na pamet, al sto ima dotezat to na servisu???
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Runner 50
« Odgovori #3 : 04 Travanj, 2008, 19:00:37 »
stani na vagu :D

verovatno ti se cini, nema sta da ga spustaju, msm nema razloga
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Runner 50
« Odgovori #4 : 04 Travanj, 2008, 19:03:26 »
smanjio ti se skuter,tjerali ga da trci protiv njegove volje

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Runner 50
« Odgovori #5 : 04 Travanj, 2008, 19:12:55 »
mozda su ti gume prazne totalno

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Runner 50
« Odgovori #6 : 04 Travanj, 2008, 19:36:07 »
mozda su ti gume prazne totalno
To je vjerovatno :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Runner 50
« Odgovori #7 : 05 Travanj, 2008, 17:05:00 »
pitanje

imam runerra 50 cc, bio na 1 servisu posto je kupljen u 12 mjesecu danas je obavit 1 servis na njemu u osijeku kod ivandije. presao samo 120km, ispunio sam 120 dana.... ni blizu 1000km, neznam kako servis mogu obaviti iako je motor presao tako malo kilometara ili pak nije nista to sam napravio u roku od 4 dana ... jer su mi rekli da dovezem motor na servis z 120 dana. mislim kupio sam ga  odvezo kuci i pokrio i opet poslje nultog servisa ga vozio u roku od 120 dana !!!?  pa me zanima jedna stvar sto se tocno na tom servisu radi? i sto bi trebali raditi.
iskreno neznam dali sam fobican il sto, ali cini mi se da je skuter nizi nego sto je bio prije. prije sam vrhovima prstiju kad sam stao na semafor doticao tlo tj samo sa lijevom ili denom nogom, a sada stanem cijelim stopalom na tlo,, tj sa obje noge mogu bez problema. jel to normalno? dali netko zna dali je to zato sto su na servisu dotegnuli nesto ili ne? svakako cu sutra nazvat i pitat, al nebih bas da ispadnem seljak... u cem je fora?????' cak i moja mama koja ne voli te motore ona kad je stala pored njega rekla je da joj nekako nize izgleda !!? u cem je fora?



trebali bi ti uzet 500kn iz dzepa zato sto ti nista nece napravit
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline saro

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Sarcevic
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Runner 50 CC
Odg: Runner 50
« Odgovori #8 : 17 Travanj, 2008, 10:04:53 »
pas mater ipak su gume bile prazne... hehehe
prodajem auto u dijelovima od osijeka do zagreba

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 50
« Odgovori #9 : 17 Travanj, 2008, 10:40:50 »
pas mater ipak su gume bile prazne... hehehe

OMG  ::)

sva sreca pa se ispumpanost guma ne primjeti u voznji
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...