Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mikuni tm24  (Posjeta: 6614 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #20 : 18 Travanj, 2008, 07:03:01 »
@Hac : znam da je orginal kvalitetnije napravljen ali za moje potrebe su razlike nezamjetne... :icon_thumright:

ma znam,kad se dobro uštela ne osjeti se razlika na nekom normalnom setupu......mene pate takve stvarčice,karbova i dizni nikad dosta,uvjek ima nešto bolje.......npr TM 28 je vrhunski napravljen,al neki dan mi je došao u ruke TM 28 SS koji je još za 3 klase bolji
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #21 : 18 Travanj, 2008, 13:12:20 »
Taman da je 10 daje performance kao i dellorto 17.5 a troši minmum na ovom ispod setupu i 12500 obrtaja trošio od 4.5-6l ne više
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #22 : 18 Travanj, 2008, 13:15:29 »
Taman da je 10 daje performance kao i dellorto 17.5 a troši minmum na ovom ispod setupu i 12500 obrtaja trošio od 4.5-6l ne više

lol sad sam se sjetio tebe i tvojih klipova spaljenih  :toothy11: :toothy11:

 :icon_thumright:

...ova poruka nema nikakve veze sa mikunijem da se ne bi krivo protumacilo  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #23 : 18 Travanj, 2008, 13:24:08 »
nekom je očito bitnije da troši litru manje, lošije ide i stalno zaribava.. al dobro
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #24 : 18 Travanj, 2008, 15:14:11 »
Taman da je 10 daje performance kao i dellorto 17.5 a troši minmum na ovom ispod setupu i 12500 obrtaja trošio od 4.5-6l ne više

da da ;) ma onoo.

ahaahahahh :D LOL

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #25 : 18 Travanj, 2008, 15:47:30 »
nekom je očito bitnije da troši litru manje, lošije ide i stalno zaribava.. al dobro

 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #26 : 18 Travanj, 2008, 16:14:16 »
OT Jel zaribo na mikuniju? nije,skido sam cilindar i klip je bio ko novi onda sam stavio 19 i sve fino zadihto da ne vuče falš zrak i jedva uštelovo oko 300km vožen na 19 i onda je u trenutku klip spaljen bio a ne dužim vremenom što bi objasnila svjećica champion L86c na mikuniju nije dosad ništa bilo sjebano i kakve veze ima to šta se klip u trenutku istopio,sa mikunijem. i za potrošnju mi nikad nije bilo stalo nisam imo drugi karb a čekat nisam mogo
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #27 : 18 Travanj, 2008, 19:44:48 »
hahaha sad se kajes sto si prodao moj original tm 24 :laughing6:
ajde neka si pribavio opet karb makar nie original... nego de mi reci koja je prirubnica na njemu?

pa mislio sam neki jaci setup slagati pa sam nabavio 28 ali sam odustao pa se vratio na 24...

serijska prirubnica!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Stevo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: mikuni tm24
« Odgovori #28 : 18 Travanj, 2008, 23:27:33 »
složio sam ti ja na sr 172 dellorto 28 na ser. prirubnicu i na org filter prerađeni , pošto je ferg. baš ogroman moro sam rezat blatobran na tom mjestu di zapinje a prirubnici sam rubove samo malo izbrusio iz nutra tako da je rub mekši i rastezljiviji pa možeš stavit 28 icu , odaziv na gas je jako super al troši cirka 6 - 6.5 lit sa diznom 120