Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: emulzija u airboxu...  (Posjeta: 515 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ZADRO

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: x9-180 amalfi
  • Moja Kaciga: nije moja....
  • MojSpuh: s desne strane...
emulzija u airboxu...
« : 22 Ožujak, 2012, 16:20:25 »
dakle jucer sam skinia airbox radi zamjene filtera(narucio malossi red sponge) i kad sam skinia poklopac iscurila mi je onako bila tekucina(mjesavina ulja,vode),nije bilo puno ali me iznenadilo...da li je moguce da je ta voda usla prilikom pranja motora???znam da malo ulja mora biti ali vode......

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: emulzija u airboxu...
« Odgovori #1 : 22 Ožujak, 2012, 16:28:12 »
moguće je ali se i kondenzira vodena para u airboxu.. očisti, pobriši sastavi i vozi.. ja čistim spužvu i airbox svakih 1000-2000km..

Offline ZADRO

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 60
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zadar
  • Moj Skuter: x9-180 amalfi
  • Moja Kaciga: nije moja....
  • MojSpuh: s desne strane...
Odg: emulzija u airboxu...
« Odgovori #2 : 22 Ožujak, 2012, 16:43:29 »
moguće je ali se i kondenzira vodena para u airboxu.. očisti, pobriši sastavi i vozi.. ja čistim spužvu i airbox svakih 1000-2000km..
primjetia sam da mi slabo reagira na gas,tj. uopce nema force za potegnuti.kad sam proba sa ovim filterom osta sam paf...odaziv na gas fenomenalan,uzbrdo ide skoro ko po ravnom samo me to iznenadilo sa vodom....a ova org filter je prozracan ko ljepenka za krov....nemam pojma kako je upoce radia... :laughing7:

Offline anteMK

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: NRG
  • MojSetup: polini sport
  • MojSpuh: mhr replica
Odg: emulzija u airboxu...
« Odgovori #3 : 23 Ožujak, 2012, 11:03:06 »
primjetia sam da mi slabo reagira na gas,tj. uopce nema force za potegnuti.kad sam proba sa ovim filterom osta sam paf...odaziv na gas fenomenalan,uzbrdo ide skoro ko po ravnom samo me to iznenadilo sa vodom....a ova org filter je prozracan ko ljepenka za krov....nemam pojma kako je upoce radia... :laughing7:
:laughing9:
Bolje da vozim motor i mislim na boga nego da sjedim u Crkvi i mislim na motor!!!!!