Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sf2 ubrzanje  (Posjeta: 469 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pranjba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2
sf2 ubrzanje
« : 21 Ožujak, 2012, 20:18:38 »
imam sf2,i kit na njemu,variomat,karb,spuh....i sve ostalo...i kad sam radio prvu specijalu na njemu nakon toga mi je u pocetku tako tako dobro isao jer ga nisam bas peglo dok se nerazradi,i kad sam ga razradio i poceo malo jace po gasu sve vise i vise sam primjetio da ima rupu u ubrzanju,pocne negdje oko 40 km/h,pricao sam s jednim frendom koji se kuzi u to,i rekao mi da promjenim centralni feder,imao sam crveni,i crvene male federe,sad sam stavio centralni bijeli,i mali federi su bijeli,i isto se dogadja,pa neznam jel to zbog centralnog,da i dalje mjenjam njih,ili je mozda do rolica,al i njih sam mjenjao,prije specijale sam imao 6 grama,sad ako se dobro sjecam 5,5 ili 5,4...mislim da je negdje u prijenosu,al neznam sta,posto remen je novi recimo,presao nekih 500km s njim,malossi top performance,tako da do remena nebi trebalo bit

Offline FeZox-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1159
  • Spol: Muški
  • *Nije brzina opasna vec budala za volanom
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: PIASPEEDY
  • Moja Kaciga: Rap Helmet
  • MojSetup: ima $e
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: sf2 ubrzanje
« Odgovori #1 : 21 Ožujak, 2012, 20:32:22 »
napisi i naziv dijelova,tako da se tjuneri znaju bolje orijentirati
i jos bolje najbolje snimi video i postaj;;; al aj vise manje
od 40 krene ta "rupa" i jel to bas osjetna razlika za nenormalnu voznju
*Fuckas krizu kad imas zizu

Offline pranjba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 41
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2
Odg: sf2 ubrzanje
« Odgovori #2 : 21 Ožujak, 2012, 22:48:54 »
ma osjetna razlika,do 40 ide odlicno,al onda stane,i treba mu dugoooooo da dodje recimo do 60...ni nevozim ga vise otkad je tako...imam zx,malossi variomat,kit tropy,centralni i ostale sam napisao vec,malossijeve rolice ili leo vince,vise se ni nesjecam,karb dellorto 17.5...dok nisam cilindar brusio isao super,i nakon toga banana,znam da treba nesta postelovat,al recite barem od cega da krenem?