Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nabavio kompresor, e sad...  (Posjeta: 5143 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: nabavio kompresor, e sad...
« Odgovori #20 : 15 Travanj, 2008, 20:20:12 »
Oviso kako je poštelan, sam se isključuje kad postigne određeni tlak i sam se uključuje kad tlak padne ispod neke vrijednosti koja je poštelana.
Ja imam ovaj od 100 litara, isključuje se na 8 bara pa ga moram sam ručno isključivat kad dođe do 4.5 bara...pa ga uključujem na nekih 3.5 bara...
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline keka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: nrg
Odg: nabavio kompresor, e sad...
« Odgovori #21 : 15 Travanj, 2008, 20:31:14 »
dobro likovi, uglavnom naštelam ga na skoro maglu, pazim malo na pritisak...mene zanima kako da ga farbam, tamo oko prednjih svjetala mi se cini dosta zajebano, jer su udubine neke, neznam kako bi oko njih uopce a da ne zaserem, da ne zaspricam previse...nisam još koristio kompresor...treba brzo prelijetati površine ko s sprejem...?

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: nabavio kompresor, e sad...
« Odgovori #22 : 15 Travanj, 2008, 20:33:31 »
Pametnije ti je da poštelaš da ti daje manje boje pa da polako nanosiš jer ćeš onako vjerovatno zasrat i curit će ti boja...
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline keka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: nrg
Odg: nabavio kompresor, e sad...
« Odgovori #23 : 15 Travanj, 2008, 20:45:51 »
nisam ga još probao naštelavat tak da ne znam šta znači da daje manje boje ali imat ću to na umu kad krenem s radovima...a da li će mi se špric-kit i temeljna dobro uhvatit po ovakvim temp(15 stupnjeva u zg-u) i bez sunca, jer to imam u spreju, a boju cu kompresorom kad naiđe lijepi sunčan dan...

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: nabavio kompresor, e sad...
« Odgovori #24 : 16 Travanj, 2008, 00:44:45 »
prvo isporbaj na nekom parcetu drveta, plastike svejedno! Ruka ti mora ravnomerno ici levo desno, kako ne bi nabacao previse boje na jedno mesto i ostavio suze!!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline ZGrunner50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 61
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 50
Odg: nabavio kompresor, e sad...
« Odgovori #25 : 16 Travanj, 2008, 09:24:27 »
moraš paziti kod kupnje špric kita, uzmi 2k nemoj 1k, malo skuplje ispadne, jer moraš kupiti uz to i utvrđivač (85kn). jel ako češ špricati na deblje u više slojeva da ti ne puca špric kit.

ja sam akrilnu boju plačao 35 kn / 1dcl (Lanište 'Ti-Po-Mat'), uz to još moraš kupiti utvrdivač i razrjeđivač. za cijeli motor mi je trebalo 2dcl boje, u dva sloja.

Kita stavi što manje ako ne trebaš, zato što če ti on s vremenom otpasti od same trešnje motora, ali i ne mora, ali ipak malo 'upozorenje'  :hello:
 
i možeš lakirati sa kompresorom manje litraže, samo moraš čekati da se napuni, kako su ti več rekli. :toothy10: :toothy10: