Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vx 125 by pralas (swap 30. str - IZUVAČ_180)  (Posjeta: 181497 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #80 : 11 Ožujak, 2012, 19:25:25 »
Tek sad vidim da si kupil 4T..

Lijep je skuter nema šta, puno ljepši od starijeg modela, pogotovo mi se sviđa pradnji kraj.

Dobro je to kaj malo troši i ne zuji, jedino kaj slabo ide  :toothy11: , nisi još rekel jel slabije ode od metrakita :icon_scratch:

BTW i po lijepoj cijeni si ga dobil :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #81 : 11 Ožujak, 2012, 19:44:38 »
Tek sad vidim da si kupil 4T..

Lijep je skuter nema šta, puno ljepši od starijeg modela, pogotovo mi se sviđa pradnji kraj.

Dobro je to kaj malo troši i ne zuji, jedino kaj slabo ide  :toothy11: , nisi još rekel jel slabije ode od metrakita :icon_scratch:

BTW i po lijepoj cijeni si ga dobil :icon_thumright:
da,i meni je puno ljepši nego stari model,nikako ga se nadgledati pogotovo od naprijeda kao sto kazes,crna je bila must have jer mi je to najdraza boja...
stvarno malo trosi a posto se gorivo penje u nedogled ovo je bio pravi potez,iskreno ovo je melem za usi nema onog zujanja kod nadrkanih 50-ki i 70-ki bas ono krstaris cestom...a gledaj ja nisam rekao da jede cestu ali govorit da ide lose su gluposti,zna se sta ide lose,dobro i sta jede cestu...

ne znam jesi li imao prilike voziti serijskog vx-a ali ja sam jucer okreno 100 kilometara i uopce mi nije dosadio dok meni inace sve dosadi u roku 20 kilometara voznje...do 90 kad sam sam fino ide,105 uspravno bez problema,zalegnuto 115...putna brzina u dvoje(uspravno) bez problema 90,zalegnuto 105kmh...meni iskreno ne treba vise,na obilaznici nikome ne smetam,jucer sam bas vozio jednu prijateljicu i prijatelja,jako mali sam pad snage primjetio...necu sigurno lagati,samo kazem kako sam se i ja iznenadio...
tako da ja mislim da se nikako ne moze reci da ide lose jer je jedan od najbrzih u klasi,naravno ne moze se mjeriti sa BB-om,ali zato i BB trosi 5l...

je slabiji je od metrakita u ubraznju naravno,ali vec sam na pocetku napisao da mi to sada nista ne znaci,uzmimo u obzir:

da je metrakit trosio oko 7l teranja,na 100 kmh samo sto se nije raspo,dero se uzasno i nije se bilo ugodno voziti na vecim brzinama,a o potrosnosti dijelova da i ne pricam,svaki dan rastavljanje i nisam se ni po gradu mogo voziti zbog policije...i sta ja imam od toga sto je on imao samo bolje ubrzanje?-nist

vx trosi 3.5-4l,na 100 km/h imas osjecaj ko da si u lađi i ugodno se voziti jer nsita ne zuji i nemas osjecaj da ce se raspasti,velika tablica niko mi nis ne moze,samo toci vozi nema brige o nikakvim stalnim servisima,milina...

lijepa je cijena a jos ljepse sto ga je dao na rate  ;D

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #82 : 11 Ožujak, 2012, 19:52:19 »
tako sam i ja skuzio, do 90 je ok ubrzanje kad sam sam, do brzine do 70 kmh je dobar za prestizanja, iznad toga vec nema snage bas za brze prestizanje...
ja sam vxa najvise natjerao 128 po njegovoj urici tj st 125 je bio... ali to je bilo zalegnuto i klanje par km ...
ugodan je za voziti, a aftermarket spuhove ti nebi preporucio... ako zelis malo vise buke, samo serijskog malo otvori...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #83 : 11 Ožujak, 2012, 19:54:38 »
PA zato velim, 12 000 na 3 rate, nećeš ni primjetit da si dal pare :) , dobar dogovor. Kad su ljudi pošteni onda se moreš i tak dogovorit :icon_thumright:

Vozil sam stariji model 2004godište mislim da je, model prije ovog tvojeg, znam jer je sused uzel stariji da ga dobi za manje para jer je uzimal novo... I nemre se mjerit sa mojim skuterom, u ubrzanju. Zato te i pitam to da vidim kaj buš rekel  :icon_thumright:

Al to je istina, na ovom se voziš ljepo 90-100km/h bez ikakvih briga, ne dere se i ne skviči ko da ganjaju 100 000 vraga. Baš za današnje HRV prilike...natočiš i pređeš kilometre i kilometre.

Haha, i ne smrdiš po ulju  :icon_thumright:

Al i tu ćeš ulupat novce budi bez brige  :toothy3: Odmah da ti velim da se dogovoriš sa EFZ-om, nek ti da br od Kucelja, lik radi predobre aupuhe, da samo vidiš kakvog je napravil mom bratiću za Apriliu Pegaso 650, ako budeš ikad htel auspuh Kucelj je pravi čovek za to, a i jeftin je :icon_thumright: Te dobiš DB killer i sve za tehnički.

Da, i nemoj mislit da buš dobil seljo spuh, jer zbilja ti napravi isti ko Akrepović i jednako kvalitetan, čak možeš birat više oblika...i ne samo to nek i kak hoćeš da ti radi-tj bući. Velim ti majstor je za auspuhe.
« Zadnja izmjena: 11 Ožujak, 2012, 19:56:17 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #84 : 11 Ožujak, 2012, 19:58:13 »
tako sam i ja skuzio, do 90 je ok ubrzanje kad sam sam, do brzine do 70 kmh je dobar za prestizanja, iznad toga vec nema snage bas za brze prestizanje...
ja sam vxa najvise natjerao 128 po njegovoj urici tj st 125 je bio... ali to je bilo zalegnuto i klanje par km ...
ugodan je za voziti, a aftermarket spuhove ti nebi preporucio... ako zelis malo vise buke, samo serijskog malo otvori...
pda,ja iskreno nisam morao jos nikog zaobilaziti,jucer sam krstario vecinom,ali bilo je mjesta gdje sam si dao oduska malo  ;D
ja sam svog vozio 112kmh,ali sam siguran da ide 115 kmh ako ne i do 120...jer ovih 112kmh sam ja bio 10 sec zalegnut,nisam ga htio klati a i vjetar je bio jak i nisam bio skroz zalegnut...

nemam u planu aftermarket spuhove,sve je to sranje zbog kojeg ti skinu tablicu..jedino mozda u daljoj buducnosti Leo Vince SBK carbon,to bi mu sjelo ko budali samar ali je prek 2 milje  :toothy3:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17030
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #85 : 11 Ožujak, 2012, 20:00:55 »
glupost ti je to s spuhovima nist ne dobivas bitnije
bolje da nabacis za te pare polini variomat i ici ce ko iz picke
i da za ostatak ako imas jos sta ulozis u kvalitetne pakne za kocenje i gume
puno bolje tako nego da te murja radi te kosilice jos jebe

spuh nabaci dok vozis 600 i vise kubika jer onda im nece pas na pamet zaustavljat te

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #86 : 11 Ožujak, 2012, 20:08:11 »
glupost ti je to s spuhovima nist ne dobivas bitnije
bolje da nabacis za te pare polini variomat i ici ce ko iz picke
i da za ostatak ako imas jos sta ulozis u kvalitetne pakne za kocenje i gume
puno bolje tako nego da te murja radi te kosilice jos jebe

spuh nabaci dok vozis 600 i vise kubika jer onda im nece pas na pamet zaustavljat te
znam,zato i necu spuh uzimati...
moram vidjeti kako cu za Uskrs stajati sa novcima,ako bude ko prosle godine onda cu ga uzeti ali bi htio novi,jbg skup je al novo je novo i to nabrzinu stavim...

zadnje pakne su promjenjene ali skripe u pm,a disc cleaner sam potrosio...samo zadnja skripi iako koci odlićno!
napreijed guma mc28 a iza mc16 ne izgleda obecavajuce ali za sada da ih ne ureknem,mislio sam da cu se sklizati ko na ledu ali za sada jos ni jednom nisu proklizale..iako mislim da cu ih do 6-7mj potrositi...

jos jedan veliki + na skuteru je njegova stabilnost,jucer sam imao gadnu situaciju gdje sam se zableio a ispred mene kolona vec zakocila,moro sam naglo po kocnici da sam se vec vidio na podu ali skuter je tako mirno ostao da ja nisam mogao vjerovati...

uvijek je bila ona:ne znas sta je kvalitetno znas sta je skupo,ovo sad kad usporedim sa TGB-em je smijesno,jednostavno skuter je vrhunski odraden!

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #87 : 11 Ožujak, 2012, 20:11:41 »
odlican je runner  :icon_thumright:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17030
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #88 : 11 Ožujak, 2012, 20:14:30 »
bravo sad si skuzil zasto ljudi kupuju roxeve ranere sre i nrgove
na motoru svakome su kocnice,  tocno pogodena krutost rame i kvalitetni amortizeri ustelani na egzaktnu silu zateznog i tezinskog stupnja najvazniji
sjedni na lunu i tgb pa poskaces svaki put dok na grabu naletis
a ja se diram 80 i brze po rupama jamama i slicnim sranjima bez da opce razmisljam

velim ulozi prvo u neke mekane grippy gume ko m7teen ili pirelli evo da vidis kolko je bolje s dobrim gumama
sta se pakna tice baci te ferodo i uzmi brembo ili carbon lorane koji ne tokare disk dok se s njima koci i ljepe se ko ludi

Offline Go-Go RUNNER

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50sp
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #89 : 11 Ožujak, 2012, 20:15:54 »
On mi našo roxa i starog sr-a sa runnerom uspoređivat  ::)

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #90 : 11 Ožujak, 2012, 20:21:02 »
bravo sad si skuzil zasto ljudi kupuju roxeve ranere sre i nrgove
na motoru svakome su kocnice,  tocno pogodena krutost rame i kvalitetni amortizeri ustelani na egzaktnu silu zateznog i tezinskog stupnja najvazniji
sjedni na lunu i tgb pa poskaces svaki put dok na grabu naletis
a ja se diram 80 i brze po rupama jamama i slicnim sranjima bez da opce razmisljam

velim ulozi prvo u neke mekane grippy gume ko m7teen ili pirelli evo da vidis kolko je bolje s dobrim gumama
sta se pakna tice baci te ferodo i uzmi brembo ili carbon lorane koji ne tokare disk dok se s njima koci i ljepe se ko ludi
a gledaj nije ja da pljujem po TGB-u,luni i sličnima...
ali sve ima svoju namjenu,TGB je dobar i pouzdan skuter ali sigurno nije namjenjen nama koji smo željni tuninga...za prosjecnog covjeka koji nema novaca je vise nego odličan za po gradu jer je stvarno puzdan...na zalost ne moze se usporediti sa runnerom ni u jednom segmentu...pogotovo ono,sjednes na TGB osjetis kako plastike pucaju,sjednes na runnera ko u fotelju i da sad ne nabrajam dalje...

sve bude,ali sada imam prećih stvari jer sam u skripcu sa parama i glavno mi je ovaj servis obaviti...gume budem promjenil u 6 mj,isto tako i pločice jer sam sad stvarno sve pare dao za motor,a sa gumam i kocnicama sam sada zadovoljan...u vezi tog polini varia on ce u najgorem slucaju doci u 8mj kad opet budem radio preko ljeta

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17030
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #91 : 11 Ožujak, 2012, 20:24:25 »
nemas ti blage kolko piaoli plinski amortizeri pomazu pri  stabilizaciji u voznji
neznas kolko su bitni dok ne probas i vidis koliko je lako bez imalo truda drzat masinu stabilno u kriticnim i granicnim situacijama dok se naglo koci s 90 na 0 ili udara kotac u rupetine dok vozis 80kmh+
provozaj se na kinezu nekom pa ces vidjet sta mislim
ja ti dam da se provozas na mom skutu s ohlins vilama i plinskim doppler zadnjim amortizerom  pa da vidis razlike
ne sam da zbog kocnica guma i amortizera mozes lakse vozit u gorim uvjetima al daje ti i vece raspone sigurnosti dok naglo izbjegavas ili kocis ili udaras po rupama

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #92 : 11 Ožujak, 2012, 20:29:11 »
nemas ti blage kolko piaoli plinski amortizeri pomazu pri  stabilizaciji u voznji
neznas kolko su bitni dok ne probas i vidis koliko je lako bez imalo truda drzat masinu stabilno u kriticnim i granicnim situacijama dok se naglo koci s 90 na 0 ili udara kotac u rupetine dok vozis 80kmh+
provozaj se na kinezu nekom pa ces vidjet sta mislim
ja ti dam da se provozas na mom skutu s ohlins vilama i plinskim doppler zadnjim amortizerom  pa da vidis razlike
ne sam da zbog kocnica guma i amortizera mozes lakse vozit u gorim uvjetima al daje ti i vece raspone sigurnosti dok naglo izbjegavas ili kocis ili udaras po rupama
ohoo i te kako znam,vozio sam ja 3 godine tajvanca,i probao svakakve kineze i znam o cemu pricas...
ali po tvome sad ispada da bi trebo pola motora promjeniti,nisam kupio motor da radim generalni servis ovjesa nego da se vozim!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #93 : 11 Ožujak, 2012, 20:34:49 »
ohoo i te kako znam,vozio sam ja 3 godine tajvanca,i probao svakakve kineze i znam o cemu pricas...
ali po tvome sad ispada da bi trebo pola motora promjeniti,nisam kupio motor da radim generalni servis ovjesa nego da se vozim!

Zna se kaj sukplji skuteri u odnosu na jeftinije..nema smisla spamat o tome dalje :icon_thumright: I ptica zna da se ne radi samo o mašini nego i cijelom ovjesu..kolko para tolko muzike.


Nego kaj sam ti htel za disk pločice reći, odi u Auto Krešo i pitaj jel imaju za tvoj model Breaking pločice, ak imaju uzmi te...malo su skuplje ali buš videl kak koče :icon_thumright: Ne cvile, ne stružu a koće ko da se lijepe, i ne blokiraju kotać u trnutku...meni su blje od original Brembovih koje sam imal gore do sad. Možda im je jedina mana to kaj su mekanije pa se budu potrošile za 2 sezone, ali nije mi problem dati za kočnice 100kuna u 2 godine.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #94 : 11 Ožujak, 2012, 20:38:15 »

Nego kaj sam ti htel za disk pločice reći, odi u Auto Krešo i pitaj jel imaju za tvoj model Breaking pločice, ak imaju uzmi te...malo su skuplje ali buš videl kak koče :icon_thumright: Ne cvile, ne stružu a koće ko da se lijepe, i ne blokiraju kotać u trnutku...meni su blje od original Brembovih koje sam imal gore do sad. Možda im je jedina mana to kaj su mekanije pa se budu potrošile za 2 sezone, ali nije mi problem dati za kočnice 100kuna u 2 godine.
kad budem to isao mjenjati budem pogledo ;)

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #95 : 11 Ožujak, 2012, 20:47:13 »
kome sad krajnja ne pomaze?  :toothy3:

de procitaj jos koji puta da ti ne moram crtati!

Offline sikirica

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 536
  • Spol: Muški
  • what?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novalja
  • Moj Skuter: Aprilia SR 150
  • Moja Kaciga: Airoh Joker
  • MojSetup: serijska zrakača
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #96 : 11 Ožujak, 2012, 21:09:55 »
de procitaj jos koji puta da ti ne moram crtati!

izvini   :notworthy:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #97 : 11 Ožujak, 2012, 21:32:09 »
jedini spuh koji bi stavio na to je 4road, ali s db kilerom... bez njega je opet prebucno
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #98 : 11 Ožujak, 2012, 21:37:00 »
jedini spuh koji bi stavio na to je 4road, ali s db kilerom... bez njega je opet prebucno
pregadan mi je 4 road...
ovo je od rakitja spuh,na mom full crnom runeru ovo bi bio pun pogodak..
http://imageshack.us/photo/my-images/851/dsc06157n.jpg/

al posto je toliko skup kontam da ga nikad necu kupiti  :toothy12:

Offline Kamba

  • moderator
  • Tržnica : (+27)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4588
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Valpovo
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 250
  • Moja Kaciga: glavu čuva
  • MojSpuh: Shacal
Odg: Moj "novi" vx :)
« Odgovori #99 : 11 Ožujak, 2012, 21:42:10 »
...skutac je mrak,to je prejebeno lagano za vozit i stvarno je upravljiv....i ljepsi je od Zoltovog.... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: