Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

ko je za europsku uniu

za
17 (18.5%)
protiv
75 (81.5%)

Ukupno Glasova: 92

Autor Tema: Referendum EU  (Posjeta: 6187 )

0 Članova i 9 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Referendum EU
« Odgovori #60 : 23 Siječanj, 2012, 08:16:40 »
Ja sam protiv.Meni je ovak ternutno dobro,samo se nadam da nam u EU nece bit gore nego je sad!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Referendum EU
« Odgovori #61 : 23 Siječanj, 2012, 10:26:03 »
Drzave koje su vec duze u Uniji idiota i kretena, zele van jer ih je to totalno unistilo. Njemačka se doslovno prepolovila od kad imaju euro kao valutu, Njemačka koja je velesila,koja ima brutalnu proizvodnju i izvoz po cijelom svijetu. Kaj kad dodje euro valuta kod nas?? Bokte j#bo tek cemo vidjeti sta su muke! Sad tek počinje borba za opstanak kad dodje konkurencija za naša radna mjesta, konkurencija koja će raditi za duplo manju satnicu!!  Tek počinje borba za opstanak...

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Referendum EU
« Odgovori #62 : 23 Siječanj, 2012, 10:31:50 »
Mene nis ne brine u 12. mjesecu stize smak svijeta...

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #63 : 23 Siječanj, 2012, 10:43:56 »
Mene nis ne brine u 12. mjesecu stize smak svijeta...

Eh,koliko sam ih ja prezivio.......

Offline Gilera_Vk

  • Tržnica : (+7)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 503
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Runner SP 50
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Zx
Odg: Referendum EU
« Odgovori #64 : 23 Siječanj, 2012, 10:45:09 »

  Moja gazdarica gdje radim sezonski jedva ceka bugare i kurce palce koji ce joj radit za 10-15kn po satu, bitna je kvantiteta j#bo kvalitetu, a takvih ima more jedno, jebe mu se za svog covjeka, sam nek je njemu dobro i puna kasa ...  :angry7: :(

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Referendum EU
« Odgovori #65 : 23 Siječanj, 2012, 11:10:50 »
Tako misle i u vec-clanicama, evo sad i hrvati nam stizu, bit ce tjesno hahaha

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Referendum EU
« Odgovori #66 : 23 Siječanj, 2012, 11:49:35 »
imam samo 2 riječi naje*ali smo  :toothy3:

moć ćemo se zapošljavat vani u državama članice,a šta nam to vrijedi kad smo mi slabije obrazovani od npr. njemačke,izgubit ćemo naša radna mjesta jer će doć švabo s 3 fakulteta..a ovi na vjestima su samo stavili ove koji su za ulazak...naravno,da je više za protiv ulaska u eu naša vlada bi to namjestila bez brige ;)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #67 : 23 Siječanj, 2012, 11:58:07 »
  Moja gazdarica gdje radim sezonski jedva ceka bugare i kurce palce koji ce joj radit za 10-15kn po satu, bitna je kvantiteta j#bo kvalitetu, a takvih ima more jedno, jebe mu se za svog covjeka, sam nek je njemu dobro i puna kasa ...  :angry7: :(

Zasto mislis da ce bugari i rumunji navalit radit u HR, a ne neku zemlju u EU gdje su vece place?

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Referendum EU
« Odgovori #68 : 23 Siječanj, 2012, 11:59:34 »
Zasto mislis da ce bugari i rumunji navalit radit u HR, a ne neku zemlju u EU gdje su vece place?

istina...bolje im je u njemačku radit,nego kod nas...kaj ne?

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #69 : 23 Siječanj, 2012, 12:01:38 »
istina...bolje im je u njemačku radit,nego kod nas...kaj ne?


Pogotovo sto njemacka ima nikad manju stopu nezaposlenosti i trazi radnike jer im ide ko nikad do sad... Ne znam ko prica da je njima tesko...



btw, cijelo vrijeme pricam ko da sam glasao ZA, a nisam.  ;D
Al kad procitam neke nebuloze, moram reagirat. Pogotovo na to sto neki ovdje tvrde da su rezultati namjesteni

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #70 : 23 Siječanj, 2012, 12:02:11 »
imam samo 2 riječi naje*ali smo  :toothy3:

moć ćemo se zapošljavat vani u državama članice,a šta nam to vrijedi kad smo mi slabije obrazovani od npr. njemačke,izgubit ćemo naša radna mjesta jer će doć švabo s 3 fakulteta..a ovi na vjestima su samo stavili ove koji su za ulazak...naravno,da je više za protiv ulaska u eu naša vlada bi to namjestila bez brige ;)

Koliko ih je ono....oko 11 000 nije znalo ispunit listic....tj zaokruzit.
Ma tko ce ic radit vani kad nas je malo ucilo njemacki a jos manje talijanski !!!!

Ja se vec 3mjeseca pokusavam ubacit na brod a za razne tecajeve sam do sad iskesirao 20tkn a netko ce ic radit van....mos si mislit. Samo nas cekaju da nas zovu. Onaj tko je mislio ic van radit i tko misli a ima vezu ce otic sa ili bez eu.


Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #71 : 23 Siječanj, 2012, 12:04:34 »
istina...bolje im je u njemačku radit,nego kod nas...kaj ne?

Mi smo skupa radna snaga !

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #72 : 23 Siječanj, 2012, 12:05:19 »
Mi smo skupa radna snaga !

A jel? A svi kukaju kak su male place  ;D

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Referendum EU
« Odgovori #73 : 23 Siječanj, 2012, 12:07:39 »
Koliko ih je ono....oko 11 000 nije znalo ispunit listic....tj zaokruzit.
Ma tko ce ic radit vani kad nas je malo ucilo njemacki a jos manje talijanski !!!!

Ja se vec 3mjeseca pokusavam ubacit na brod a za razne tecajeve sam do sad iskesirao 20tkn a netko ce ic radit van....mos si mislit. Samo nas cekaju da nas zovu. Onaj tko je mislio ic van radit i tko misli a ima vezu ce otic sa ili bez eu.



hah..ja učim talijanski već 4-5 god..i da ti kažem,nema šanse da idem u italiju radit..nisu oni nešto..a njemački ću sljedeće godine..ali to meni ništa ne znači,ja ću se snać..radit ću u firmi kod starog,a šta će ostali ? kamo će oni? bit će nas sve više gladnih i žednih...prije nego šta su zaokružili su trebali razmislit svojom glavom...a ne ove slušat koji govore da je bolje da uđemo,napumpali su nas i to dobro

A jel? A svi kukaju kak su male place  ;D

pa da,plaće i jesu male... ovi dižu pdv i cjene u nebesa..njima je to ništa,a malim ljudima je svaka kuna bitna..oni samo sebe vide i svoje plaće od 20tkn

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #74 : 23 Siječanj, 2012, 12:08:38 »
A jel? A svi kukaju kak su male place  ;D

Pa,jesu zato i jesmo skupa radna snaga. Kad radimo van RH nam treba puno vise da b prezivili doma nego nekim drugim.....konkretno mene jebu filipinci....nekog tko se bavi nekim drugim poslom ce j... bugari,rumunji.


Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #75 : 23 Siječanj, 2012, 12:12:05 »
hah..ja učim talijanski već 4-5 god..i da ti kažem,nema šanse da idem u italiju radit..nisu oni nešto..a njemački ću sljedeće godine..ali to meni ništa ne znači,ja ću se snać..radit ću u firmi kod starog,a šta će ostali ? kamo će oni? bit će nas sve više gladnih i žednih...prije nego šta su zaokružili su trebali razmislit svojom glavom...a ne ove slušat koji govore da je bolje da uđemo,napumpali su nas i to dobro

pa da,plaće i jesu male... ovi dižu pdv i cjene u nebesa..njima je to ništa,a malim ljudima je svaka kuna bitna..oni samo sebe vide i svoje plaće od 20tkn

Ma mislio sam kad nam sje... brodogradilista morat ce neki ljudi ic u IT,neki prat guzice itd.
Najbolji biznizis ce uskoro bit instrukcije/skola stranih jezika......

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #76 : 23 Siječanj, 2012, 12:12:54 »
hah..ja učim talijanski već 4-5 god..i da ti kažem,nema šanse da idem u italiju radit..nisu oni nešto..a njemački ću sljedeće godine..ali to meni ništa ne znači,ja ću se snać..radit ću u firmi kod starog,a šta će ostali ? kamo će oni? bit će nas sve više gladnih i žednih...prije nego šta su zaokružili su trebali razmislit svojom glavom...a ne ove slušat koji govore da je bolje da uđemo,napumpali su nas i to dobro

pa da,plaće i jesu male... ovi dižu pdv i cjene u nebesa..njima je to ništa,a malim ljudima je svaka kuna bitna..oni samo sebe vide i svoje plaće od 20tkn

Jebe se njima za tih 20tkn. To je kap u njihovom moru.
Podsjetilo me na frenda koji je direktor jedne firme za istocnu evropu i koji ima placu oko 20tkn. Prezivljava on s tim, al kad na kraju godine dodju bonusi, onda se obicno kupuje auto, jednom cak i stan, ili se stedi  ;D

Offline Aprilia97

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2832
  • Spol: Muški
  • Illegal :)*
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zlobin-RI
  • Moj Skuter: Runner
  • Moja Kaciga: HJC,Airoh,Uvex
Odg: Referendum EU
« Odgovori #77 : 23 Siječanj, 2012, 12:16:33 »
Jebe se njima za tih 20tkn. To je kap u njihovom moru.
Podsjetilo me na frenda koji je direktor jedne firme za istocnu evropu i koji ima placu oko 20tkn. Prezivljava on s tim, al kad na kraju godine dodju bonusi, onda se obicno kupuje auto, jednom cak i stan, ili se stedi  ;D

nebi bilo čudno da i jahta padne,aa? :D

kako neće,20tk po 12 mjeseci to je 200 tkn+...i onda kaže da nemože s tim živjet...nemoš kur*c

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Referendum EU
« Odgovori #78 : 23 Siječanj, 2012, 12:19:55 »
nebi bilo čudno da i jahta padne,aa? :D

kako neće,20tk po 12 mjeseci to je 200 tkn+...i onda kaže da nemože s tim živjet...nemoš kur*c

Cim vise imas to ti vise treba. Nekad si vozio auto 10god,trosio je 5litara. Sad vozis auto 2god trosi 15 litara i boli te k sto svake godine izgubis na njemu 10tisuca eura i sto trosis 60% vise goriva to je klasican primjer hrvata kad dodje do suske. I to je samo auto...a di je drugo :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Referendum EU
« Odgovori #79 : 23 Siječanj, 2012, 12:23:18 »
nebi bilo čudno da i jahta padne,aa? :D

kako neće,20tk po 12 mjeseci to je 200 tkn+...i onda kaže da nemože s tim živjet...nemoš kur*c

Prakticki mu cijela placa (i vise od toga) ide na kredit jer se upustio i u neke privatne biznise. Zive od zenine place (isto nekih 20tak tisuca + razni bonusi  ;D).
Al racunaj da je (kao i zena) visokoobrazovan i to na svjetski priznatim fakultetima (da, ima par diploma)