Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sta mislite vi o ovom projektu?  (Posjeta: 5820 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dr.marko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: runner 50, baotian 150 2t
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #60 : 29 Ožujak, 2008, 15:04:25 »
ajme samo jedan amortizer.

al bu vibrator radio a biti če i uvijanja rame.
ovo bu se raspalo jako brzo.
pa sta ce mi dva amortizera, nije to 4t... a rama je pojacana tak da se nebi trebala uvijat...

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #61 : 29 Ožujak, 2008, 15:18:21 »
ako ti smeta sta sam stavio link na drugi projekt, maknut cu link,
mislio sam da bi mozda bilo korisno. :dontknow:

Offline dr.marko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: runner 50, baotian 150 2t
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #62 : 29 Ožujak, 2008, 15:37:26 »
ako ti smeta sta sam stavio link na drugi projekt, maknut cu link,
mislio sam da bi mozda bilo korisno. :dontknow:
ma ne smeta mi, ostavi ga da ljudi vide sta se moze napravit od tog motorcica...  :toothy9:

Offline dr.marko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: runner 50, baotian 150 2t
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #63 : 29 Ožujak, 2008, 15:39:24 »
ja danas slazem instalaciju, tako da bi danas mogao zalajat... :headbang:

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #64 : 29 Ožujak, 2008, 17:45:22 »
E care svaka čast samo to imam za reći  ,,,  baš me zanima sve to skupa....... :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #65 : 29 Ožujak, 2008, 19:49:16 »
bravo za tako jaku volju!!! Samo tako!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Stevo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #66 : 30 Ožujak, 2008, 01:54:07 »
Kakvo uvijanje rame , dajte ljudi ne pričajte gluposti kod svakog motora di se stavlja jača mašina na ramu slabijeg problem su jedino vibracije , koje se mogu lako sredit samo treba malo pameti , i vilice koje najčeste obustave čitav projekt , zbog toga što standardne vilice nisu predviđene da upijaju dobro neravnine na brzinama većim nego što može razvit standardna mašina , svi ostali dijelovi mogu izdržat veća opterećenja i uglavnom nisu problem ,

ja sam na nrg-ija složio mašinu od sr-a 150 nadrkanu na 172............. , pri brzini većoj od 110 svaka neravnina uzrokuje jako vrludanje volana lijevo desno zbog čega sam jednom zamalo završio u gepeku auta ispred mene jer nisam mogo stat jer mi je volan zavrludao , pa ak se vama da zajebavat s time samo dajte , vaš izbor

uglavnom , svaki takav projekt se nimalo ne isplati i ti češ na kraju shvatit kad ćeš se provozat na motoru i vidjet da zapravo ništa kurca nevalja i kad shvatiš kolko još posla tu ima i da trebaš uložit još pun rac novaca da to sve radi kak spada kažeš sebi , e da bar nisam ništa ni slago

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #67 : 30 Ožujak, 2008, 06:52:05 »
slozi to da bude cvrsto,budem ti ja stavio slike da vidis sta se desilo sam mojim baotianom,i sta mu je nabrijana masina napravila,cijela masina stoji ukoso,a rama je dobila crte od vibracija,cak mi je i na prijenosu poklopac dobio crte,taj motor je izraden za najeftiniju paru,i on bi najdulje vozio da ima blokade i da ide 50kmh,eo moj je neko vrijeme isao skoro do 100,i sve sam rastavio,sad ima samo lakse rolice i gljivu,i neko je jos vrijeme vozio 70mkh,i gle ga sad,ima 12000km i banana,al za 4000kn se isplatilo,stavit cu slike da vidis u kojoj je banani motor
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline dr.marko

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: runner 50, baotian 150 2t
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #68 : 30 Ožujak, 2008, 08:46:12 »
Kakvo uvijanje rame , dajte ljudi ne pričajte gluposti kod svakog motora di se stavlja jača mašina na ramu slabijeg problem su jedino vibracije , koje se mogu lako sredit samo treba malo pameti , i vilice koje najčeste obustave čitav projekt , zbog toga što standardne vilice nisu predviđene da upijaju dobro neravnine na brzinama većim nego što može razvit standardna mašina , svi ostali dijelovi mogu izdržat veća opterećenja i uglavnom nisu problem ,

ja sam na nrg-ija složio mašinu od sr-a 150 nadrkanu na 172............. , pri brzini većoj od 110 svaka neravnina uzrokuje jako vrludanje volana lijevo desno zbog čega sam jednom zamalo završio u gepeku auta ispred mene jer nisam mogo stat jer mi je volan zavrludao , pa ak se vama da zajebavat s time samo dajte , vaš izbor

uglavnom , svaki takav projekt se nimalo ne isplati i ti češ na kraju shvatit kad ćeš se provozat na motoru i vidjet da zapravo ništa kurca nevalja i kad shvatiš kolko još posla tu ima i da trebaš uložit još pun rac novaca da to sve radi kak spada kažeš sebi , e da bar nisam ništa ni slago
to sve ja znam...

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #69 : 30 Ožujak, 2008, 18:43:25 »
neka stari,to tebi dobro ide i stvarno masina dosta brzo gore,istina je sve sta ekipa kaze,opasno je sve to,male gume,lose kocnice,al to ce i onako bit motor za start da cupa,a sad je na tebi dal ces ga stiskat ko majmun...
Inace to je 2t masina zracnjak ista ko i sr 150,to ce letit...bit ce fora,baotian a svih pere :headbang:

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #70 : 31 Listopad, 2008, 20:06:00 »
znam da je tema stara, al me zanima sta je s projektom? di je zapelo? ili je dovrsen?  :dontknow:

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: sta mislite vi o ovom projektu?
« Odgovori #71 : 01 Studeni, 2008, 22:20:43 »
ajde ozivite temu sto je bilo so BAOTIANU