Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?  (Posjeta: 15805 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Groš

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sv.Ivan Zeli
  • Moj Skuter: RS 125,Trigger 50
  • Moja Kaciga: held
  • MojSetup: Serijala otvorena 22 kw
  • MojSpuh: serijala otvorena
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #20 : 26 Studeni, 2011, 17:21:32 »
Naravno da se moze...finijim pijeskom i slabijim pritiskom....tek tolko da zasjaji i ocisti povrsinu i deklo vodene i deklo variomata sve se moze...ja sam ti iz zeline...paa ak ces trebat javii...lako se dogovorimo oko cjene...tj s mojim starim se dogovoris...
Pjeskarenje blokova,spuhova,rami,felgi itd...

Offline Groš

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sv.Ivan Zeli
  • Moj Skuter: RS 125,Trigger 50
  • Moja Kaciga: held
  • MojSetup: Serijala otvorena 22 kw
  • MojSpuh: serijala otvorena
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #21 : 26 Studeni, 2011, 17:23:39 »
Staklarenje je skuplje samo zbog potrosnog materijala...efikasnost je istaa..znaci ko pjeskarenje s najfinijim pijeskom...
Pjeskarenje blokova,spuhova,rami,felgi itd...

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #22 : 26 Studeni, 2011, 17:24:34 »
Naravno da se moze...finijim pijeskom i slabijim pritiskom....tek tolko da zasjaji i ocisti povrsinu i deklo vodene i deklo variomata sve se moze...ja sam ti iz zeline...paa ak ces trebat javii...lako se dogovorimo oko cjene...tj s mojim starim se dogovoris...

Pa videl sam da si stavil oglas, ali jbg do Zeline mi treba dosta, iz Krapinskih sam a to je na drugom kraju Zagorja...tak da mi se radi toga ne isplati do Zeline...da imam više toga da ali za jedan blok :dontknow:


@Miki -  ne zajebavaj!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Groš

  • Tržnica : (+12)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sv.Ivan Zeli
  • Moj Skuter: RS 125,Trigger 50
  • Moja Kaciga: held
  • MojSetup: Serijala otvorena 22 kw
  • MojSpuh: serijala otvorena
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #23 : 26 Studeni, 2011, 17:34:34 »
Aa ondaa nistaa...ilii jedinoo ako ti odgovara da dofuras do Konjscinee...ti je to mozda blize???
Pjeskarenje blokova,spuhova,rami,felgi itd...

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #24 : 30 Studeni, 2011, 18:26:22 »
Evo danas sam pokupil blok koji je staklaer, nažalost nisam ga slikal jer sam ga odmah pustil dostavil na plastificiranje!

Super je izgledal, skroz čisti i nije se skinulo skoro niš aluminija, samo je malkice hrapav i čisti, sve vam govori to da se oni broji na bloku nisu ni ostrugali kod amortizera, znači brojevi bloka su ostali čitavi, znači da skoro niš ne skida materijala dole!


Jedino sam se sjebal kaj sam ga mogel ipak popjeskarit, jer me je ovo koštalo 150kuna, dok bi pjeskarenje došlo oko 100kn, no tad bi ipak bilo malo hrapavije. Ali ja sam zadovoljan.

Sad mi je lik pokazal ovu mat crnu boju u koju će mi plastificirat i prejebeno će izgledat! Samo da sve bude kak je rekel, da mi nekaj ne poplastificira kaj ne treba. U petak vam javim, onda će biti gotovo!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #25 : 30 Studeni, 2011, 19:31:09 »
ajde kad ima tema koja se bavi ovim problemom da pitam...
znaci jel prije plastificiranja dovoljno alu felge preci desolom da ostane sami aluminij pa onda plastificirati, ili je obavezno pjeskarenje prije...

i groš koliko bi me izaslo pjeskarenje 4 felge od 13 cola, drag volana i lulice te tubova od vilice?
eto ako netko zna okvirno...
slao bi to na plastificiranje kod blazevica jer sam cuo da super radi i da nije skup..
ali cijena pjeskarenja je svugdje jako velika.. a sto je najsmjesnije to su jako male stvari i lako ih je opjeskariti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #26 : 30 Studeni, 2011, 19:37:31 »
ajde kad ima tema koja se bavi ovim problemom da pitam...
znaci jel prije plastificiranja dovoljno alu felge preci desolom da ostane sami aluminij pa onda plastificirati, ili je obavezno pjeskarenje prije...

i groš koliko bi me izaslo pjeskarenje 4 felge od 13 cola, drag volana i lulice te tubova od vilice?
eto ako netko zna okvirno...
slao bi to na plastificiranje kod blazevica jer sam cuo da super radi i da nije skup..
ali cijena pjeskarenja je svugdje jako velika.. a sto je najsmjesnije to su jako male stvari i lako ih je opjeskariti...
Nije dovoljno plastifikaciju skinut desolom
Da sam znao ne bi ni pomislio skidat desolom jer je muka ziva! Radije daj na plastificiranje,ustedices zivaca

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #27 : 30 Studeni, 2011, 20:04:26 »
Nije dovoljno plastifikaciju skinut desolom
Da sam znao ne bi ni pomislio skidat desolom jer je muka ziva! Radije daj na plastificiranje,ustedices zivaca
procitaj pitanje,on pita da li je dovoljno prije plastifikacije preci desolom a ne skidati plastifikaciju desolom,drnda najbolje bi bilo da to opjeskaris ja sam smirglao  od auta jer sam bio lijen ponijet na pjeskarenje i nije ispalo kako sam htio ,meni ovaj sto pjeskari je za ram 2 felne uzeo 20 e tako  da bi i to bilo toliko u vrh glave
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #28 : 30 Studeni, 2011, 20:07:48 »
onda mi nema druge nego naci nekoga u blizini da mi to opjeskari, jer mi se ne isplati sve to slati u blaža koji je skup...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #29 : 30 Studeni, 2011, 21:37:26 »
pjeskarenjem najbolje se ocisti felga od farbi

pa onda ide poslje toga plastifikacija

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #30 : 30 Studeni, 2011, 22:59:14 »
ajde kad ima tema koja se bavi ovim problemom da pitam...
znaci jel prije plastificiranja dovoljno alu felge preci desolom da ostane sami aluminij pa onda plastificirati, ili je obavezno pjeskarenje prije...

i groš koliko bi me izaslo pjeskarenje 4 felge od 13 cola, drag volana i lulice te tubova od vilice?
eto ako netko zna okvirno...
slao bi to na plastificiranje kod blazevica jer sam cuo da super radi i da nije skup..
ali cijena pjeskarenja je svugdje jako velika.. a sto je najsmjesnije to su jako male stvari i lako ih je opjeskariti...

Bio sam kod Blaža, on pjeskari već godinama. Pa sam se malo raspital o tome kad sam prvi put u tome.

Plastifikacija ti nejde bez pjeskarenja ili staklarenja, barem mi je tak rekel Blažević, ubiti možda ti bi htio netko napraviti i bez ali si onda kvari posel, pošto bez te obrade može se pojaviti da se plastifikacije nadigne na mjestima, a to im sigurno nejde u prilog i ugled firme.

Ako hoćeš plastificirat, obavezno ispjeskari i to je to, jedno bez drugog teško ide!

E kaj se samog pjeskarenja tiće i nije tolko skupo, barem kod Blaža, ja sam inzistiral na staklarenju pa me je malo skuplje izašlo, pošto sam se bojal da mi pijesak ne uništi blok, no pokazal mi je i da opet idem uredno bi ga dal na pjeskarenje.

Zapravo staklarenje je dosta slabije od pjeskarenja, ono čak teško skida plastifikaciju, dosta je manji pritisak i finije su granule pa je zato skuplje, jer veli da se s tim staklarenjem najebe ko Isus ak hoće napravit posel kak spada...


Dok za felgu nemaš straha, zaštiti obavezno dosjede lagera sa daktrakom i ispjeskari :icon_thumright:

P.S- Blaž ti to može odnesti i do Blaževića, ako ga zamoliš :dontknow: Meni je rekel da bu mi on odnesel ak me nema u Zagrebu, pitaj niš te ne košta. Pošto su firme jedna od druge 500m
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #31 : 01 Prosinac, 2011, 00:09:32 »
ali ako po felgi uzima 100 kn, znaci za 2 seta felgi ispjeskariti me izadje 400 kn, a to nije ni pola od onog sto sve trebam  ::)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #32 : 01 Prosinac, 2011, 00:14:21 »
ali ako po felgi uzima 100 kn, znaci za 2 seta felgi ispjeskariti me izadje 400 kn, a to nije ni pola od onog sto sve trebam  ::)

Nazovi ga, ne vjerujem da ti bude za 4 felge uzel 400kn, dogovorite se, reci mu da su male 13" i tak nekaj...pa ljudi ste dogovorite se.

Ali definitivno bi bilo puno 400kn za 4 13" felgi... kažem probaj nazvat pa se dogovorite, nije neki seljo dobar je lik!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #33 : 01 Prosinac, 2011, 11:20:26 »
Pjeskarenje je najbolje,cijelo ljeto sam imao priliku raditi na pjeskarenju i radili smo s kvarcim pijeskom i to fino sve ocisti i dobijes taman hrapavu povrsinu za plastifikaciju a ne skida materijal tipa da ce blok stanjit il nesto,to su ciste gluposti
Samo naravno sve mora van i lezajevi i semerinzi,zastitit dosjede i di netreba pjeskarit i plastificirat i vozi,pplastificirani blok odlicno izgleda,ja da radim stavio bi ga u kricavo narandzastu ili lime green (=
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #34 : 01 Prosinac, 2011, 11:25:57 »

Dok za felgu nemaš straha, zaštiti obavezno dosjede lagera sa daktrakom i ispjeskari :icon_thumright:

P.S- Blaž ti to može odnesti i do Blaževića, ako ga zamoliš :dontknow: Meni je rekel da bu mi on odnesel ak me nema u Zagrebu, pitaj niš te ne košta. Pošto su firme jedna od druge 500m

nebu ducktape niš zaštitio, najbolje je ostavit stare ležaje unutra, pa kad se ispjeskari i plastificira fino ih izvadiš van i ugradiš nove, a ovo sve ostalo je bzvz...

Kaj se tiče plastificiranja kod Blaževića stvarno sve pet, ljudine i pol tam rade i nikad nisam imo loša iskustva, a fala bogu dosta sam puta bio tamo...cijene su svaki put drugačije, ali uvijek je neka smiješna cifra u pitanju,...

A kaj se tiče pjeskarenje, Blaž je čudna biljka. Skup je dosta i počeo je kenjat u zadnje vrijeme i nije htio nosit ispjeskarene dijelove Blaževiču, nego sam radi nekakve sitnice moro dolazit tamo i nosit to tih par sto metri dalje na plastificiranje,a imam preko 30km od doma do njih i nazad. A kad bi prije i znali ostavit kod njega da ispjeskari i odfura Blaževiču, to se znalo razvuč boga ti ko da tanker pjeskari, a ne kotač i oprugu.  :dontknow:
« Zadnja izmjena: 01 Prosinac, 2011, 11:27:35 bosko_matica »
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #35 : 01 Prosinac, 2011, 12:23:28 »
Pjeskarenje je najbolje,cijelo ljeto sam imao priliku raditi na pjeskarenju i radili smo s kvarcim pijeskom i to fino sve ocisti i dobijes taman hrapavu povrsinu za plastifikaciju a ne skida materijal tipa da ce blok stanjit il nesto,to su ciste gluposti
Samo naravno sve mora van i lezajevi i semerinzi,zastitit dosjede i di netreba pjeskarit i plastificirat i vozi,pplastificirani blok odlicno izgleda,ja da radim stavio bi ga u kricavo narandzastu ili lime green (=

Jebiga, kažem, ti si to delal pa znaš, ja nisam pa sam se bojal pjeskarit...ali sad znam i ak ću ikad trebat ići ću na pjeskarenje :icon_thumright:


@bosko_matica

točno tak, najbolje je ležajeve ostavit unutra, ja sam se zaj#bo i povadil sam ih van, ali Blaž mi je  to zaštitil donekle, ak je negdje dosjed dobil lako to sa finim papirom ošmirglam, nije strašno, ali naravno da je bolje lagere ostavit unutra i poslje ih izbiješ...jebiga to m i je druga greška :icon_thumright:

Blažević je dobar, dok istina Blaž je malo kenjal za blok, da ima zajebancije ovo-ono. Al je reko da će odnjet bez problema do Blaževića. Ali ja se ne žalim ni na jednog, kak sam prvi put to radil dobro je, sad znam kaj treba.

Najbolje je sam zaštit predmet a ne ostavljat njima, to je bitno jer se prvo to njima neda, a drugo uvjek nekaj zaborave zaštit jer im se ne da...oni to na brzinu i gotovo
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #36 : 01 Prosinac, 2011, 13:57:13 »
Najbolje je sam zaštit predmet a ne ostavljat njima, to je bitno jer se prvo to njima neda, a drugo uvjek nekaj zaborave zaštit jer im se ne da...oni to na brzinu i gotovo

da.... ponekad zaštite, al to je rijetkost. Trebalo bi i navoje zaštit jer se i oni znaju zapunit pjeskom i onda imaš belaja kad šarafiš, sve dosjede...
evo naso sam na kompu par slika kaj je rađeno kod njih pa ak kog zanima...
dosjed cilindra nije bio zažičen, ne smeta to, ali ... :dontknow:








Uploaded with ImageShack.us

Ali kaj je najbitnije stvarno nije skupo, mislim da me plastificiranje ovog sa slika izašlo nekih 150 kn+ 200kn pjeskarenje...to neki lakirer nebi ni pogledo za te novce.
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #37 : 01 Prosinac, 2011, 14:11:45 »
mene je pjeskarenje 2 felge 12 i 14 cola 2 opruge amorta i 2 fuzića izašlo 120kn tu malo dalje od mene..dofuram,pričekam 10 min i vozim doma tj na plastificiranje.
znači po felgi oko 30 40 kn a za ramu sam platil 60kn.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #38 : 01 Prosinac, 2011, 16:40:00 »
znaci na prednjem kotacu mi ne gine zamjena lezajeva nakon plastificiranja i pjeskarenja?

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Pjeskarenje -> plastificiranje bloka (minarelli)) ?
« Odgovori #39 : 01 Prosinac, 2011, 17:39:16 »
mene je pjeskarenje 2 felge 12 i 14 cola 2 opruge amorta i 2 fuzića izašlo 120kn tu malo dalje od mene..dofuram,pričekam 10 min i vozim doma tj na plastificiranje.
znači po felgi oko 30 40 kn a za ramu sam platil 60kn.

sad se ne moram trest tko ce mi i gdje  iduci put rijesit plastificiranje  :toothy12: