Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kit za aeroxa  (Posjeta: 3838 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: kit za aeroxa
« Odgovori #20 : 27 Listopad, 2011, 13:07:08 »
jer 4000 kuna je 550 eura ako da 270 za overrange sta mu ostaje? 270 eura ? za to moze kupiti midrace kit i eventualno karb i sta dalje??? na serijskoj radlici voziti? na RRU?

a za 270 eura kupi city kit , radilicu i karb, i ide mu motor sigurno jace nego ova gore opcija plus sigurno vozi 20000 kilometara . s tim da mu ostaje jos 270 eura za ostalo. vario , remen novi , kvacilo , zvono ako mu je nesto od toga istroseno, par setova rolica , dizni...

nemoram nit napominjat da kod overrangea ide poseban remen , potrebno je preradit blokove iza kod polutki itd. sto povlaci jako jako puno znanja sto on ocito nema.

osim toga midrace se da sloziti bez rupa u ubrzanju kod minarellija jako dobro i bez aftermarket polutki a u najgorem slucaju mogu se staviti stare piaggio polutke (starija generacija piaggio motora) . u principu to je best buy solution!
« Zadnja izmjena: 27 Listopad, 2011, 13:09:17 J.U.R.C.A »

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: kit za aeroxa
« Odgovori #21 : 27 Listopad, 2011, 13:46:51 »
jer 4000 kuna je 550 eura ako da 270 za overrange sta mu ostaje? 270 eura ? za to moze kupiti midrace kit i eventualno karb i sta dalje??? na serijskoj radlici voziti? na RRU?

a za 270 eura kupi city kit , radilicu i karb, i ide mu motor sigurno jace nego ova gore opcija plus sigurno vozi 20000 kilometara . s tim da mu ostaje jos 270 eura za ostalo. vario , remen novi , kvacilo , zvono ako mu je nesto od toga istroseno, par setova rolica , dizni...

nemoram nit napominjat da kod overrangea ide poseban remen , potrebno je preradit blokove iza kod polutki itd. sto povlaci jako jako puno znanja sto on ocito nema.

osim toga midrace se da sloziti bez rupa u ubrzanju kod minarellija jako dobro i bez aftermarket polutki a u najgorem slucaju mogu se staviti stare piaggio polutke (starija generacija piaggio motora) . u principu to je best buy solution!

Dobro, velim treba si znat to složit, i mora maknut anlaser i brusit malo blok..al jbg ! Nisu rupe problem, problem su oscilacije okretaja na običnoj minarelli polutki, možda bi ti to i znal bez neke linearne polutke naštelat, ali ja sam se jebal pun k i dal sve od sebe i ne da se...ako nije minarelli serijala polutke su za bacit(pomična).

Remen se dobi u setu ak se kupi OR. Dobro sad zna sve, i vidi da to košta pun k...pa nek si odluči :icon_thumright: Mada za 4000kn bi jako teško složil setup sa OR..čak i Base kaj je je, nisam baš na to gledal :icon_thumright:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: kit za aeroxa
« Odgovori #22 : 27 Listopad, 2011, 14:32:07 »
u svakom slucaju ja bi isao na varijantu BASE plus osigurat dobar temelja(radilicu) i na dugotrajnost!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: kit za aeroxa
« Odgovori #23 : 27 Listopad, 2011, 14:51:34 »
u svakom slucaju ja bi isao na varijantu BASE plus osigurat dobar temelja(radilicu) i na dugotrajnost!

Pametnije je! A i kad zbilja sve zbrojiš, za 4T kuna i nemre slagat ono kaj sam ja rekel... :sad1: Ubiti more, pola skutera bi tada samo složil!

 :icon_thumright:

P.S- a ne ko ja, di sam radilicu ostavil za kraj, sva sreća da mi još sve fino ide, nemam ni lufta ni niš...moram kucat u drvo! Al neka, sad idem po ležajeve C4 pa po neku radilicu prek zime da šrafim malo! :toothy11:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline JeRa

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 431
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Imotski
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • Moja Kaciga: agv k-3
  • MojSetup: serijala
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: kit za aeroxa
« Odgovori #24 : 03 Studeni, 2011, 21:38:21 »
Pametnije je! A i kad zbilja sve zbrojiš, za 4T kuna i nemre slagat ono kaj sam ja rekel... :sad1: Ubiti more, pola skutera bi tada samo složil!

 :icon_thumright:

P.S- a ne ko ja, di sam radilicu ostavil za kraj, sva sreća da mi još sve fino ide, nemam ni lufta ni niš...moram kucat u drvo! Al neka, sad idem po ležajeve C4 pa po neku radilicu prek zime da šrafim malo! :toothy11:

nova radilica , skf / c4 lezajevi sta prije to bolje   :)

a ti na roxa sastavi kvalitetan base , za te novce stvarno se moze slozit ...

evo primjer:

Yasuni R => 1500 kn
DR. Evo => 850 kn
Malossi multivar => oko 500 kn
Malossi kevlar => oko 250 kn
Dellorto phbg 19 => 500-600 kn

i ostane ti jos para za ustelat i imas posten base  :icon_thumright: