Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kako izmjerit dubinu risa?  (Posjeta: 549 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Kako izmjerit dubinu risa?
« : 16 Listopad, 2011, 12:19:55 »
Nisam nasao slicnu temu preko trazilice, ugl imam cil spreman za busenje i neznam za koju specijalu bi uzima klip?

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Kako izmjerit dubinu risa?
« Odgovori #1 : 16 Listopad, 2011, 12:29:41 »
moreš to od oka izmjerit jbg..ak nemreš onda uzmi plastelin il nešt takvo,pa ga zaljepi di cilindar ima najviše risova pa ti bude ostal otisak da vidiš kolka je dubina.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Kako izmjerit dubinu risa?
« Odgovori #2 : 16 Listopad, 2011, 22:04:26 »
moreš to od oka izmjerit jbg..ak nemreš onda uzmi plastelin il nešt takvo,pa ga zaljepi di cilindar ima najviše risova pa ti bude ostal otisak da vidiš kolka je dubina.

a jbg, 4 podjednaka risa siroka 1mm, di je bolcna prolazila, fora je u tome sto to zavara dosta oko pa neznam...
to s plastelinom nije losa ideja, al sitio sam se neceg, kako imam dosta zica razlicitih debljina i mikrometar, stavim kariku u cilindar i zice od tanje prema debljoj probam provuc kroz ris :icon_biggrin:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kako izmjerit dubinu risa?
« Odgovori #3 : 16 Listopad, 2011, 22:22:25 »
namaži silikonom i kad se osuši, oljušti i izmjeri.. ili slično..