Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha jog blokda ili sta je vec???  (Posjeta: 2268 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dragance

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha jog
  • Moja Kaciga: NOLAN
yamaha jog blokda ili sta je vec???
« : 10 Listopad, 2011, 22:35:35 »


imam veliki problem

radi se o yamahi jog 50 1999 godiste , naime skuter fenomenalno ubrzava , bez ikakvih trzanja i gusenja ali .... jednostavno nece da ide preko 60km/h ..... ali nije klasican problem da on slabo ide tada nego ubrzanje sasvim prestane kao kad vozim kola u prvoj i uteram u blokadu pa nece vise da ide ........ znaci nebitno da li sam sam ili sa nekim na skuteru prica je ista , cak i na velikoj nizbrdici skuter stize do 60 i nece dalje

po mom misljenju u pitanju je neka blokada , samo ne znam koja .... skinuo sam vario , prstena nema , kais je dobar , karburator nema nikakvu blokadu  ..... jedino mi ostaje neka elektronika ali ne znam sta , dal je u pitanju cdi ili sta vec .... imas li neku ideju sta da radim????

hvala

Offline dragance

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: yamaha jog
  • Moja Kaciga: NOLAN
Odg: yamaha jog blokda ili sta je vec???
« Odgovori #1 : 11 Listopad, 2011, 10:57:24 »
evo danas sam skinuo auspuh , nadajuci se po predlogu jednog clana da cu naici na neko suzenje ....al nista , muka je idalje tu

<script src='http://img594.imageshack.us/shareable/?i=20111011104838.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: yamaha jog blokda ili sta je vec???
« Odgovori #2 : 18 Listopad, 2011, 22:59:18 »
Ako imas pri ruci neke lagane rolnice,ultra lagane stavi ih pa vidi oce na nogari obrtaji otic gore vise nego sto idu na krajnjoj

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: yamaha jog blokda ili sta je vec???
« Odgovori #3 : 19 Listopad, 2011, 09:03:43 »
Ako imas pri ruci neke lagane rolnice,ultra lagane stavi ih pa vidi oce na nogari obrtaji otic gore vise nego sto idu na krajnjoj

netrebaju mu zato lagane rolice lol
imas stari jog s minarelli kratkim blokom, em mu getriba kratka, em remen star...
moj savjet promjeni remen, stavi remen za piaggio ntt, dakle 804x17.5,  rolice provjeri jesu li potrosene, ako jesu ajde na 5g 15x12...
struja ti nije blokirana garant, taj skuter bi triba bit raketa spram danasnjih u startu ako je sve ok, krajnja mu je inace max 60-70...