Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tourque contoler  (Posjeta: 715 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Duje-s50

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPŁIT
  • Moj Skuter: Kymco People S200
  • Moja Kaciga: Chinareli isto
Tourque contoler
« : 04 Listopad, 2011, 12:44:12 »
Maka sam originalni tourque i stavio mallosiev
Jednostavno motor kao da stuca ostaje bez goriva primi neprimi gas tako se ponasa a sa tvornickim ide normalno naibjem mu gas livo razvrtava okretaje  i naravno zbog nelinearnosti mu padnu okretaji oko 50 na sat , Ovo je sada totalno nevozljivo jer nabijem mu gas i baci okretaje na startu uzbrdo nema teorije krenit do cega bi to moglo bit. Nisam nista moga krivo montirat jedino mozda kut nije pogoden jer malosi ima 6 rupa a originalni 3 rupe a ta razlika u kutevima se i ne vidi. ono 36 il 38 stupnjeva moze bit. U manualu sta je dosa sa njim nista ne pise.

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #1 : 04 Listopad, 2011, 12:52:30 »
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #2 : 04 Listopad, 2011, 13:01:02 »
probaj onda drugi kut.a mislim da češ morat rolice našelat
« Zadnja izmjena: 04 Listopad, 2011, 13:03:10 pajo »
lovac u mutnom team

Offline Duje-s50

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPŁIT
  • Moj Skuter: Kymco People S200
  • Moja Kaciga: Chinareli isto
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #3 : 04 Listopad, 2011, 13:09:18 »
neznam vise ni sam najradije cu vratit stari tourque ovo je meni silo kako triba remen kao da upadne skroz na dno zadnje polutke i nikako ga izvuc. kada startarm i vozim sa pola gasa motor ide sa full gasom stojim na mistu tako rec

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #4 : 04 Listopad, 2011, 13:14:00 »
koje imas suste i centralni?
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Duje-s50

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPŁIT
  • Moj Skuter: Kymco People S200
  • Moja Kaciga: Chinareli isto
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #5 : 04 Listopad, 2011, 14:15:18 »
tvornicki federi kvacila malosi zeleni centralni...
Proba sam bas testirat ono do 30 na sat dok ne spojio stalno dize spusta okretaje i onda na 30 sastavi ko lud puni do krajne pustim zapucam gas potpuno isti okretaji sta jes jes ide bolje ubrdo jedno 10 posto minimalno al uzalud to sve kada jedva starta na pravcu uzbrdo nemoze ni startat takorec starta na leru jer mislim da odma remen sa vrha padne doli pa mu je na max opterecenju al posli kada sastavi ma mos mu radit sta os ide ko lud

Offline Duje-s50

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPŁIT
  • Moj Skuter: Kymco People S200
  • Moja Kaciga: Chinareli isto
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #6 : 04 Listopad, 2011, 14:47:31 »
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,15649.0.html

Ovo ti mora pomoći :icon_thumright:
Sve je meni ok stavljeno isto je sve meni osim centralnog koji je malosi zeleni(najtvrdi kojeg imam) i tvornicki federi kvacila. Rekao je da je najbolje sa seriskim centralnim al to mi se cini premekano samo ce remen brze propast. kada ga vozim do pola gasa onda on uredno starta malo slabije al starta i dignem do 30 na sat zapucam ful gas i dize a ako odma zapucam full gas ono oce nece oce nece doslovno tako dize. jedino sada probat stavit meksi centralni. bice mu uopce neda da upadne remen skroz u polutku, I jos jedna stvar okretaji na kojima statra ono pali su ajme ne starta na 3500 nego ja mislim cak i na 2k rpm. I da ja nezelim dizat okretaje starta nego zelim samo da normalno starta ko i sa starim tourque controlerom

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #7 : 04 Listopad, 2011, 14:51:38 »
tocno i njemu bili isti problemi s tourqom .. isto nije onaj poklopac lega do kraja .. i isto nije moga onu gumicu tj. plastiku nabit pa je stavia serijsku .. nebi se cudia da je i tebi sve puno masti sad kad skinemo .. jer vidis da ne dihta dobro .. i on je skratia onaj poklopac da mu izbaciva do kraja .. al to nema veze sa startom .. kaze da se isplati svake kune ... pa bolje ostavi ga i pozabavi se malo kuglicama i federom .. samo triba to dobro ustelovat i bit ce dobro

Offline Duje-s50

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SPŁIT
  • Moj Skuter: Kymco People S200
  • Moja Kaciga: Chinareli isto
Odg: Tourque contoler
« Odgovori #8 : 04 Listopad, 2011, 16:48:55 »
Ovo nema nigdi ali doslovno.. Ostavio motor da se ohladi jedno uru vrimena dosa upalio samo ga ostavio da se ugrije jedno 3 minute da mogu zapucat full gas kad sidnem i na moje iznenadenje motor sastavi ko lud skoro sam se prosuo po podu jer sam zaslajfa u okuci.  Mislio sam aj to je sada kada je ladan ma dava po ure voza full gas gori doli samo da vidim jel radi i normalno ide od onih simptoma ni cut. Onda sam odusta od ciloga posla da nesto prckam  i sada ostavio kako je al najveca baza pustim gas pa ga zapucam ono isti okretaji EKSTRA ...  ;D