Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: RMS klip na malossi sport???  (Posjeta: 1273 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline markorab

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi gp1 revolution
  • Moja Kaciga: airoh Runner
  • MojSetup: 50ccm ;)
  • MojSpuh: Leo vince gp
RMS klip na malossi sport???
« : 28 Rujan, 2011, 21:07:04 »
pozdrav forumasi...imam jedno pitanje u vezi malossi sport kita za piaggio masine...znaci imam cilindar koji ima oko 1000km...nigdje riseva,ali nemam klipa,pa sam cuo da rms radi klipove za taj kit???....zanima me kolika je cjena rms klipa i di ga mogu nabaviti???...i dali se moze na taj kit stavit klip sa jednom karikom ako ima rms???....hvala

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: RMS klip na malossi sport???
« Odgovori #1 : 28 Rujan, 2011, 21:23:31 »
Sve dok je dimenzija klipa i visina od bolcne do cela odgovarajuca svaki klip odgovara u taj cilindar,sto se tice klipa sa jednom karikom i on moze ali imaces manje snage u niskim obrtajima jer jedna karika ne moze dovoljno da dihtuje pa se prava snaga pojavljuje tek na vec obrtajima a sport cilindar i nije bas za toga. Jedino ako je turpijan  za rad na vecim obrtajima onda i ima nekog smisla stavljati klip sa jednom karikom.

Nako za informaciju da imas,isti je klip od MHR replika i Malossi SPORT i od Piaggio i od Peugeot masina. Razlika u klipu izmedju replike i sporta je samo u karikama/prstenovima a klip je 100% isti.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: RMS klip na malossi sport???
« Odgovori #2 : 28 Rujan, 2011, 21:29:11 »
Sve dok je dimenzija klipa i visina od bolcne do cela odgovarajuca svaki klip odgovara u taj cilindar,sto se tice klipa sa jednom karikom i on moze ali imaces manje snage u niskim obrtajima jer jedna karika ne moze dovoljno da dihtuje pa se prava snaga pojavljuje tek na vec obrtajima a sport cilindar i nije bas za toga. Jedino ako je turpijan  za rad na vecim obrtajima onda i ima nekog smisla stavljati klip sa jednom karikom.

Nako za informaciju da imas,isti je klip od MHR replika i Malossi SPORT i od Piaggio i od Peugeot masina. Razlika u klipu izmedju replike i sporta je samo u karikama/prstenovima a klip je 100% isti.
:icon_thumright:

Offline markorab

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Derbi gp1 revolution
  • Moja Kaciga: airoh Runner
  • MojSetup: 50ccm ;)
  • MojSpuh: Leo vince gp
Odg: RMS klip na malossi sport???
« Odgovori #3 : 28 Rujan, 2011, 21:30:21 »
Sve dok je dimenzija klipa i visina od bolcne do cela odgovarajuca svaki klip odgovara u taj cilindar,sto se tice klipa sa jednom karikom i on moze ali imaces manje snage u niskim obrtajima jer jedna karika ne moze dovoljno da dihtuje pa se prava snaga pojavljuje tek na vec obrtajima a sport cilindar i nije bas za toga. Jedino ako je turpijan  za rad na vecim obrtajima onda i ima nekog smisla stavljati klip sa jednom karikom.

Nako za informaciju da imas,isti je klip od MHR replika i Malossi SPORT i od Piaggio i od Peugeot masina. Razlika u klipu izmedju replike i sporta je samo u karikama/prstenovima a klip je 100% isti.
na ovim cilindru su sireni ispuh i usisni kanali...imao je lik na njim klip od malossija....isao je ko blesav.....probat cu naruciti klip sa dvije karike od rms-a...u bi moto...a to za jednu kariku sam znao..al sam pitao jer sam cuo da je to netko stavio pa me zanima ako je sta bolje.....oke...hvala ti..... :notworthy:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: RMS klip na malossi sport???
« Odgovori #4 : 29 Rujan, 2011, 10:01:18 »
ide ti bez problema rms klip unutra, sve paše..

Offline bosko_matica

  • Tržnica : (+8)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 452
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brdovec
Odg: RMS klip na malossi sport???
« Odgovori #5 : 29 Rujan, 2011, 10:15:20 »
zanima me kolika je cjena rms klipa i di ga mogu nabaviti???

imas u auto kresi, cijena ti je nekih 180kn
kak´ taj svemir i sve to...??

Offline neven92

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1445
  • Spol: Muški
  • 095-542 82 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: runner
  • Moja Kaciga: takachi tk-110x
Odg: RMS klip na malossi sport???
« Odgovori #6 : 29 Rujan, 2011, 10:34:14 »
imas u auto kresi, cijena ti je nekih 180kn

 :icon_thumright:  ja jucer platio 167 kn
.. bez kocnica u provaliju ide do 120... ako ne zafali provalije...
eto.. sve serijsko.. i mjereno po cajngeru... osim za provaliju.. to je od oka.. cajnger nisam nasao