Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nosaci plastika  (Posjeta: 1628 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline klingerit

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 368
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Nosaci plastika
« : 27 Rujan, 2011, 15:00:17 »
Na koje ste sve nacine radili nosace i koji je najbolji? :D

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: Nosaci plastika
« Odgovori #1 : 27 Rujan, 2011, 15:05:00 »
nadi si tiple, ona plastika u koju se vida zavida kad je negdi zabijes. Uzmes to i izmjeris koliko ti treba, ali tipla mora biti bez zubaca, zalemis lemilom. Uzmes komad neke plastike rastopis je po ciloj duzini novoga nosaca da se jos bolje ucvrsti, i uzmes smolu. Moze smola bez vlakna i svlaknom, ali ti je lakse radit bez vlakna, jer ako ti vlakno ne uvati malo onda se odlipljiva, tako sam ja sebi radio i ispalo je super !   :icon_thumright: :icon_thumright:
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Nosaci plastika
« Odgovori #2 : 27 Rujan, 2011, 15:19:05 »
ak ljepiš samo sa smolom bez vlakna onda smola i puca.vlakna su vezivo ko i dok se nešt betonira pa se stavlja armaturna žica il mreža.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline klingerit

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 368
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nosaci plastika
« Odgovori #3 : 27 Rujan, 2011, 21:30:13 »
nadi si tiple, ona plastika u koju se vida zavida kad je negdi zabijes. Uzmes to i izmjeris koliko ti treba, ali tipla mora biti bez zubaca, zalemis lemilom. Uzmes komad neke plastike rastopis je po ciloj duzini novoga nosaca da se jos bolje ucvrsti, i uzmes smolu. Moze smola bez vlakna i svlaknom, ali ti je lakse radit bez vlakna, jer ako ti vlakno ne uvati malo onda se odlipljiva, tako sam ja sebi radio i ispalo je super !   :icon_thumright: :icon_thumright:
   ma probal sam s lemilicom i kad stezem uvijek pukne a s tim je*enim vlaknom nikak da naucim radit radil sam undertail i ofarbal i kad sam krenul sarafit na motor popucal je cijeli -.- ... a naprimjer kad bi zalemil tiplu i okolo nje ucrvstil s kitom jel bi dobro drzalo  ???

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: Nosaci plastika
« Odgovori #4 : 28 Rujan, 2011, 15:19:01 »
   ma probal sam s lemilicom i kad stezem uvijek pukne a s tim je*enim vlaknom nikak da naucim radit radil sam undertail i ofarbal i kad sam krenul sarafit na motor popucal je cijeli -.- ... a naprimjer kad bi zalemil tiplu i okolo nje ucrvstil s kitom jel bi dobro drzalo  ???

NE !  :nono:
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Nosaci plastika
« Odgovori #5 : 28 Rujan, 2011, 16:00:33 »
NE !  :nono:

drugi put umjesto da se DEREŠ bezveze objasni kak zakaj..ak neznaš onda nemoj ni komentirat.


@ autor teme; zatali te tiple i onda ih obljepi sa smolom i poliesterom,to bi trebalo bit ok ak se ok napravi..ja sam radil i kopče kojekakve i bilo je dobro.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)