Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Renault Clio Sport 197  (Posjeta: 16396 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Renault Clio Sport 197
« : 13 Rujan, 2011, 22:10:56 »
Jel ima neko na ovom forumu da posjeduje dotični auto,ili ima frenda koji ga ima pa da malo podjeli iskustva ?
Planiram kupiti 2 godine starog.




Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #1 : 13 Rujan, 2011, 22:23:02 »
Ima ga je prijatelj, ostavi se corava posla, muka mi je vise citat crnu kroniku

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/73230_1571224152946_1005764196_31610287_4923538_n.jpg?dl=1

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #2 : 13 Rujan, 2011, 22:36:51 »
motor ima snage, na nizim okretajima nije mi bas nesto, dobro drzi cestu, ako se stisne posteno moze potegnit  :laughing7:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #3 : 13 Rujan, 2011, 22:44:42 »
Ima ga je prijatelj, ostavi se corava posla, muka mi je vise citat crnu kroniku

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/73230_1571224152946_1005764196_31610287_4923538_n.jpg?dl=1

Gle! Razumijem te u potpunosti,ali takve se stvari događaju stalno,uvijek i uvijek će se događat,bilo da se radi o dva ili četiri kotača od 50kW ili od 250kW,mladom vozaču,starom kamijondžiji,ili pak običnom pješaku...

Bez ljutnje...

Clio me zanima i ako ima netko neka iskustva slobodno nek podjeli  :icon_thumright:

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #4 : 13 Rujan, 2011, 22:53:24 »
motor ima snage, na nizim okretajima nije mi bas nesto, dobro drzi cestu, ako se stisne posteno moze potegnit  :laughing7:

Dobro,to sam i ja PROČITAO po časopisima  :happy3:

Mene zanimaju cijene servisa i rezervni dijelova,slabe točke,nus-pojave i to.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #5 : 13 Rujan, 2011, 22:57:53 »
Gle! Razumijem te u potpunosti,ali takve se stvari događaju stalno,uvijek i uvijek će se događat,bilo da se radi o dva ili četiri kotača od 50kW ili od 250kW,mladom vozaču,starom kamijondžiji,ili pak običnom pješaku...

Bez ljutnje...

Clio me zanima i ako ima netko neka iskustva slobodno nek podjeli  :icon_thumright:

Neman se ja sta tu ljutit, meni je sve jasno, a znan da nisi ni ti nekakav mulac, bar mi je tako nesto ostalo u sjecanju..

Cinjenica je da je ovaj auto napravljen samo za stazu i divljanje, pravi mali spartanac, polukade, lagan jak i od plastike, tako da oni koji kupuju ovi auto kupuju ga za divljanje ili stazu, na stazu sumnjan da ces dospit, tako da.. Nije ovo djir auta ko m3 s3 ili amg i ta klasa auta di uz dobar ovjes i jak motor imas komodno auto i za normalnu voznju i za gustat u njemu bez letanja, ovi je iskljucivo za ubijanje i ganjanje..

Da iman te novce na raspolaganju ne bi se ni sekund mislia za jednu e46 3.0d s dobron opremon i imas sve s tin auton, a s ovin mos samo dobro popunit crnu kroniku jer za drugo i nije.., al tvoji novci, tvoj izbor, samo par crtica od mene :icon_thumright: 

I bez ljutnje :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #6 : 13 Rujan, 2011, 23:01:05 »
odrzavanje i servisi te cijene dijelova su paprene kao i svakom francuzu, limarija mu je tako tako, nije pretjerano cvrst u sudaru, dobre kocnice ima
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #7 : 13 Rujan, 2011, 23:23:19 »
Neman se ja sta tu ljutit, meni je sve jasno, a znan da nisi ni ti nekakav mulac, bar mi je tako nesto ostalo u sjecanju..

Cinjenica je da je ovaj auto napravljen samo za stazu i divljanje, pravi mali spartanac, polukade, lagan jak i od plastike, tako da oni koji kupuju ovi auto kupuju ga za divljanje ili stazu, na stazu sumnjan da ces dospit, tako da.. Nije ovo djir auta ko m3 s3 ili amg i ta klasa auta di uz dobar ovjes i jak motor imas komodno auto i za normalnu voznju i za gustat u njemu bez letanja, ovi je iskljucivo za ubijanje i ganjanje..

Da iman te novce na raspolaganju ne bi se ni sekund mislia za jednu e46 3.0d s dobron opremon i imas sve s tin auton, a s ovin mos samo dobro popunit crnu kroniku jer za drugo i nije.., al tvoji novci, tvoj izbor, samo par crtica od mene :icon_thumright: 

I bez ljutnje :)

I da imam lovu za M3 (i kompaniju) nikad ga sebi nebi kupio,precjenjeno je to,čast njima,postavljaju standarde ali kod mene neće nikad biti u dvorištu,Lexusove i Infiniti limuzine su za mene bogovi.

Ali dosta o visoko-budžetnim kolicima,spustimo se mi na nešto prikladnijem (mom) budžetu  :toothy11:

Nikakav E46 ne dolazi u obzir,to je tak sve već isfurano i jadno da mi se povraća kad vidim kakvi seljoberi se sve navažaju u BMW-ima.

Clio mi je i dalje želja...

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #8 : 14 Rujan, 2011, 00:52:05 »
Taj clio nije niti malo lose auto, renole ti pretezito hebe elektronika, sta se tice ostalog bombon, djelovi ti nisu nesto ni skupi jel ih ima na bacanje, to je istina da auto nema suca do 3-3ipo tisuce okretaja kasnije ga ispali... Zice su ajme napravljene pa nakon nekoga vrimena izgore jel su pre tanke za taj napon, al to je pi*darijica za rjesit, renoli su ti jako udobna auta dobro drze cestu, ja kad bi imao lovu uzeo bi ga...
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline Matej28

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: VX 250
  • MojSetup: ZARIBAN
  • MojSpuh: Serijalović
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #9 : 14 Rujan, 2011, 09:09:26 »
to je karting koji se moze registrirat  :notworthy: :notworthy:   :headbang:

Offline ropee

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 247
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: zs250gs
  • Moja Kaciga: SIVA
  • MojSetup: A
  • MojSpuh: SERIJALA
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #10 : 14 Rujan, 2011, 09:52:25 »
moj šogor ima clio sport .Takva mala jurilica ima problem sa elektronikom (njegova još ne  :icon_biggrin: ) , ostalo je sve više manje ok . Njegov clio je izuzetno očuvan, frajer ga vozi ko pi...ca , možda zato jer ima mjesečnu ratu oko 2700kn za njega  :laughing7:  :dontknow: . Uglavnom to je po meni auto za nekog tko ima love i kad ga kupi nesmije mu biti žao guma, benzina, .... inače to nije auto za njega.
 
spor i praćen

Offline Johnny iber

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1446
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: je u dijelovima
  • Moja Kaciga: kapa glavu cuva
  • MojSetup: naturpijan tupom turpijom
  • MojSpuh: pofarban
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #11 : 14 Rujan, 2011, 10:16:08 »
odrzavanje i servisi te cijene dijelova su paprene kao i svakom francuzu, limarija mu je tako tako, nije pretjerano cvrst u sudaru, dobre kocnice ima

sve si dobro rekao, cijene servisa su  paprene a djelovi su poprilicno skupi.... svi auti od renaulta iz tvornice izlaze sa tehnickom greskom! ali da je to bar eka sitnica svjetlo ili zmigavac neka glupost..... nego tehnicka greska zatezaca pojasa, dobr ima i slucajeva di su se svjetla znala ugasit i ostale stvari ali francuzi nisu za naganjanje jer su osjetljivi, ako ces ga mazit i pazit vozit ce sto godina.... radio sam dvie godine u A.K. baotic pa znam neke stvari.
nemojte mislit da ja sad pljujem po njima ne nego samo zelim da se zna da treba imat malo dublji đep kaj se tice kvarova i servisa
no hard filings  :icon_thumright:
Ubit cu se ladno jos ovoga sata jer u kladioni ostade mi plata

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #12 : 14 Rujan, 2011, 10:29:09 »
sve si dobro rekao, cijene servisa su  paprene a djelovi su poprilicno skupi.... svi auti od renaulta iz tvornice izlaze sa tehnickom greskom! ali da je to bar eka sitnica svjetlo ili zmigavac neka glupost..... nego tehnicka greska zatezaca pojasa, dobr ima i slucajeva di su se svjetla znala ugasit i ostale stvari ali francuzi nisu za naganjanje jer su osjetljivi, ako ces ga mazit i pazit vozit ce sto godina.... radio sam dvie godine u A.K. baotic pa znam neke stvari.
nemojte mislit da ja sad pljujem po njima ne nego samo zelim da se zna da treba imat malo dublji đep kaj se tice kvarova i servisa
no hard filings  :icon_thumright:

Ma dapače,želim što više iskrenih informacija  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2011, 10:32:51 B.E.G.A »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #13 : 14 Rujan, 2011, 10:33:10 »
gle ja bi ti iskreno preporucao da sinabavis neki auto koji k tebi pase
nemoj kupovat sportske aute i sl ranja ako na njega nisi spreman odvojih 2000kn mjesecno
jer tolko te i kosta
1) trose svi oko 15l ako ga vois kak ga se treba vozit
2) gume svakih 3-4 mjeseca mjenjas ako ga vozis kak ga se treba vozit
3) cjena novih djelova je apsurd, rabljenih nema
4) generalno servis se mora al stvarno mora redovno radit na njima inace se sjebe
5) ako si naucen na to da imas pomoc od auta i neznas vozit auto kako treba si mrtav
6) ti auti ne oprastaju ja to vidim po svojem ja stalno moram paziti da mi guzica ne dode i da ne izletim s ceste jer je auto uzasno lagan a ima pun k**ra* snage

tak da iskreno ako nemas posao ili imas malu placu prekrizi ga isto tako ako nemas iskustva s sportasima il si vozio tatin autek s 90 konja ili dizla od 140 i nemas iskustva na stazi
nije to auto kaj bi curi dao u ruke da ide u shopping
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2011, 10:37:05 JogFromYamaha »

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #14 : 14 Rujan, 2011, 11:18:00 »
gle ja bi ti iskreno preporucao da sinabavis neki auto koji k tebi pase
nemoj kupovat sportske aute i sl ranja ako na njega nisi spreman odvojih 2000kn mjesecno
jer tolko te i kosta
1) trose svi oko 15l ako ga vois kak ga se treba vozit
2) gume svakih 3-4 mjeseca mjenjas ako ga vozis kak ga se treba vozit
3) cjena novih djelova je apsurd, rabljenih nema
4) generalno servis se mora al stvarno mora redovno radit na njima inace se sjebe
5) ako si naucen na to da imas pomoc od auta i neznas vozit auto kako treba si mrtav
6) ti auti ne oprastaju ja to vidim po svojem ja stalno moram paziti da mi guzica ne dode i da ne izletim s ceste jer je auto uzasno lagan a ima pun k**ra* snage

tak da iskreno ako nemas posao ili imas malu placu prekrizi ga isto tako ako nemas iskustva s sportasima il si vozio tatin autek s 90 konja ili dizla od 140 i nemas iskustva na stazi
nije to auto kaj bi curi dao u ruke da ide u shopping

Zašto taj auto meni nebi pasao,po čemu ti to zaključuješ  ::)

Vozim Fiat Bravo Sport 1.4 TB 150ks (na žalost nije moj pola ga imam sa sestrom) skoro 3 godine i znam jako dobro,koliko i kak ga točim,kako ga servisiram i koliko me sve to košta,nisam 24 sata u svom autu,većinom sam u firminom vozilu tako da,Clio nebi bio za svaki dan i zato bi ga htio ...

Gume svaka 3-4 mjeseca,nemoj da te ko čuje,da su ne znam kakve po meni moraju izdržati sezonu,ali to sve ovisi o kilometraži i naravno načinu vožnje.

Ja nisam jedan od tipova koji se po gradu okreću pod ručnom,gume kure u mjestu i slično jer su navikli da ima tata sve to financira ili barem polovicu,ja tate nemam i sve si to sam moram priuštit,i jako cijenim ono što imam,80% foruma još uvijek roditelji financiraju i svi se redovito hvale E-klasama,ML-ovima,Passatima i ostalim limuzinama(i ja sam se hvalio),ja ću biti najsretniji na svijetu ako Clio (1-2 godine star) zasja u mojoj garaži,ovog puta baš moj...

« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2011, 11:29:04 B.E.G.A »

Offline Deny

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #15 : 14 Rujan, 2011, 11:24:49 »
otkud znate pristaje li mu auto ili ne,decko je pitao o manama auta i sl
ako znate sto odgovorite ako ne nemojte tipkat i to je to,smijem se kladit da je polovina odgovora odavde procitala casopis na cetiri tocka i lupa o autu kojeg nije vidjela ,iskreno nisam se susretao sa njim,tako da ako znate sto pomognite decku ,odma pocinjete sa tim tatin sin ovo ono  :icon_thumright:
ride it your way !

da imam pare odma bi ga uz'o !

Offline Johnny iber

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1446
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: je u dijelovima
  • Moja Kaciga: kapa glavu cuva
  • MojSetup: naturpijan tupom turpijom
  • MojSpuh: pofarban
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #16 : 14 Rujan, 2011, 12:12:12 »
otkud znate pristaje li mu auto ili ne,decko je pitao o manama auta i sl
ako znate sto odgovorite ako ne nemojte tipkat i to je to,smijem se kladit da je polovina odgovora odavde procitala casopis na cetiri tocka i lupa o autu kojeg nije vidjela ,iskreno nisam se susretao sa njim,tako da ako znate sto pomognite decku ,odma pocinjete sa tim tatin sin ovo ono  :icon_thumright:

s obzirom da sam radio na tom autu kako sam bio pisao u postu, kad bi imao pare i ja bi ga uzeo jer je autic zvjerka...
BEGA ako si se fakat nakurio na taj auto i ak ti netko od poznanika ima trazi da ti da đir da probas da vidis kak se ponasa i dali ti se svida.... samo polako i pametno ;)
Ubit cu se ladno jos ovoga sata jer u kladioni ostade mi plata

Offline B.E.G.A

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1182
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novska
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #17 : 14 Rujan, 2011, 12:23:31 »
s obzirom da sam radio na tom autu kako sam bio pisao u postu, kad bi imao pare i ja bi ga uzeo jer je autic zvjerka...
BEGA ako si se fakat nakurio na taj auto i ak ti netko od poznanika ima trazi da ti da đir da probas da vidis kak se ponasa i dali ti se svida.

Nakurio :)
Nažalost nema nitko,da ima već bi ja njega podjelio na proste faktore  :icon_biggrin:


samo polako i pametno ;)

Uvijek  :icon_thumright:

Offline apriliatuner

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 314
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #18 : 14 Rujan, 2011, 12:42:54 »
Registriraj se na renault-klub.hr forum ako već nisi, ima nekoliko sportova novijih pa pogledaj šta ima i šta kažu, ima baš jedan topic gdje je netko pitao za mišljenje o rs 197..
« Zadnja izmjena: 14 Rujan, 2011, 12:48:40 apriliatuner »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17033
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Renault Clio Sport 197
« Odgovori #19 : 14 Rujan, 2011, 13:10:14 »
serijski cestovni auti iako po konjazi slicni nemaju apsolutno nista s sport autima ako bas govorimo o sportaku
zato jer sportaki najcesce nemaju apsolutno nikakvih pomoci kao esp i sl.
takoder okretni moment i powerbad su drugaciji
i ako te bas zanima kod mene ni prednje ni zadnje gume ne drze vise od 5000km kaj kod mene je 3-4 mjeseca voznje
razlog te potrosnje nije kurenje guma nego nacin voznje