Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problem  (Posjeta: 4599 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: problem
« Odgovori #20 : 03 Ožujak, 2008, 21:55:15 »
da... i daj mi reci ako si mogao motor razvrtiti na više okretaje kad si ga upalio ili ti je samo radio na minimumu

moze ga on zavrtiti na nogarama ali kada sjedne na njega kada da gas zagusi se (tako je meni bilo kada mi je probila svjecica) i jako se tesko pali...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #21 : 03 Ožujak, 2008, 22:26:07 »
evo vratio sam ac cilindar i sve poskidao od lc-a i svejedno neradi kak treba svjecicu sam stavio staru sutra su pogledat oko struje provjerit sve ..kontam si da svjecica zahebava .vidjet cemo sutra

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: problem
« Odgovori #22 : 04 Ožujak, 2008, 00:26:24 »
meni je jedanput pomjeso vodu i gorivo al je motor palio na zub,jedino sto u tom slucaju trokira,ako ti se gasi na leru to je zato sto imas previse goriva na leru,poigraj se sa saraficem za zrak,probaj smanjit zazor na svjecici(mada mislim da nije u tome problem)
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #23 : 09 Ožujak, 2008, 14:57:36 »
eh da budem siguran kako se stavlja klip ...dal sam ga u pravom smjeru okrenio ...moram postavit pitanje
na koju stranu mora biti okrenuta strijelica na klip jel mora biti u smjeru ispuha ili u smjeru tocka..zato sto vise neznam koji mu je krc tom motoru blesavom :icon_scratch:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: problem
« Odgovori #24 : 09 Ožujak, 2008, 15:02:19 »
tamo di ti je izrez na klipu to ide na stranu usisa, a tamo di je puna stranica to ide na ispuh!

znaci strijelica prema ispuhu :)

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: problem
« Odgovori #25 : 09 Ožujak, 2008, 15:28:05 »
strelica prema ispuhu

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #26 : 09 Ožujak, 2008, 18:49:38 »
ma dobro sam stavio klip znaci to nije problem eh sad neznam stvarno kupio sam novu svjecicu..bojim se da nikada nece upalit sekira me...baca iskru normalno sve je kul ali nece se upalit jucer sam kurblao pol sata bez prestanka i nece...ali dat cu ja njega ako bog da kod nekog mehanicara pa neka se bakce s ti ..jer stvarno trenutno nemam zivaca snjim..jos cu instalacije provjerit pa opet probat ..to me tako sekira :angry9:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: problem
« Odgovori #27 : 09 Ožujak, 2008, 22:48:31 »
..kupimo neer-u dobru mješavinu benzina i ulja...!!! ;D
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :toothy12:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #28 : 09 Ožujak, 2008, 22:56:23 »
haha hebe se vama vi se samo klebarite  :toothy12:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3132
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: problem
« Odgovori #29 : 10 Ožujak, 2008, 13:51:21 »
meni je lulica otišla i isto nije htio palit i trokiro je slab je bio.....

probaj novu lulicu kupit nije puno .... :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #30 : 12 Ožujak, 2008, 00:41:03 »
ja zelim da mi skuter radi  :toothy12:

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: problem
« Odgovori #31 : 18 Ožujak, 2008, 00:42:16 »
Probaj se igrati s saraficem za smjesu, tj. zavrni ga do kraja pa odvrni jedan krug i onda probaj i ako nece onda odvrni jos pola kruga pa probaj i tako do kraja. Ja sam imao isti problem na dellortu 19mm. Sve dok nisam pogodio priblizan omjer smjese nije htio upaliti.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #32 : 04 Travanj, 2008, 19:11:27 »
evo upalio sam bestiju ..radi na leru do mile volje.
ali kad dam gas nema snage ni da okrene tocak dok je na nogarama ..iz auspuha ide gust bjeli dim.kad dam full gas on ga sam turira(ne pokrece se) i izbacuje gusti bjeli dim promijenio sam tri svjecice sve tri nove nije do njih.jel moze biti do vakum ventila skinio sam ga i stavio ventil neka pada slobodnim padom,poskidao sam karb sve je  uredu (mozda ne nastimana smjesa ali cudno mi je ako je losa smjesa zasto nece krenit)cilindar je ko nov o klipu da nepricam nov novcat jei samo me to hebe sad.malo mi mrak pada na oci ali bar sam ga upalio ajd ako netko ima prijedlog ajd molim vas ako netko zna ili je imao slican problem nek kaze saljem pivo postom..mogu postat i video  da cujete zvuk  :dontknow: umrijet cu

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: problem
« Odgovori #33 : 04 Travanj, 2008, 19:38:59 »
evo upalio sam bestiju ..radi na leru do mile volje.
ali kad dam gas nema snage ni da okrene tocak dok je na nogarama ..iz auspuha ide gust bjeli dim.kad dam full gas on ga sam turira(ne pokrece se) i izbacuje gusti bjeli dim promijenio sam tri svjecice sve tri nove nije do njih.jel moze biti do vakum ventila skinio sam ga i stavio ventil neka pada slobodnim padom,poskidao sam karb sve je  uredu (mozda ne nastimana smjesa ali cudno mi je ako je losa smjesa zasto nece krenit)cilindar je ko nov o klipu da nepricam nov novcat jei samo me to hebe sad.malo mi mrak pada na oci ali bar sam ga upalio ajd ako netko ima prijedlog ajd molim vas ako netko zna ili je imao slican problem nek kaze saljem pivo postom..mogu postat i video  da cujete zvuk  :dontknow: umrijet cu
Jesi li pogledao remen slucajno ili variomat?
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #34 : 04 Travanj, 2008, 22:11:19 »
nisam gledao nista od to dvoje ..ajd ako netko ima jos kaki prijedlog nek kaze zahvaljujem..ali tocak se okrece jako malo na leru

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: problem
« Odgovori #35 : 04 Travanj, 2008, 22:45:47 »
evo upalio sam bestiju ..radi na leru do mile volje.
ali kad dam gas nema snage ni da okrene tocak dok je na nogarama ..iz auspuha ide gust bjeli dim.kad dam full gas on ga sam turira(ne pokrece se) i izbacuje gusti bjeli dim promijenio sam tri svjecice sve tri nove nije do njih.jel moze biti do vakum ventila skinio sam ga i stavio ventil neka pada slobodnim padom,poskidao sam karb sve je  uredu (mozda ne nastimana smjesa ali cudno mi je ako je losa smjesa zasto nece krenit)cilindar je ko nov o klipu da nepricam nov novcat jei samo me to hebe sad.malo mi mrak pada na oci ali bar sam ga upalio ajd ako netko ima prijedlog ajd molim vas ako netko zna ili je imao slican problem nek kaze saljem pivo postom..mogu postat i video  da cujete zvuk  :dontknow: umrijet cu
ajd plati pivu odmah,to ti je simptom tkz nerada,kad skud duze vrijeme ne radi u upalis ga on radi na coku,cok se gasi i on pocinje sve polakse raditi i kad mu das gasa baca bijeli dim van,e ti sad moras ga posteno turirati da se spuh zagrije i ne baca vise bijeli dim,voila problem rijesen sjedni i vozi

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: problem
« Odgovori #36 : 05 Travanj, 2008, 00:15:50 »
ma ostavi ga da radi 10 min u leru i onda lagano gas i krenit ce ;)

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: problem
« Odgovori #37 : 05 Travanj, 2008, 12:34:27 »
ma bedira me i taj gusti dim i sve ali kad dam full gas on ga sam turira i ne pokrece se tocak .to mi se nikad nije dogodilo

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: problem
« Odgovori #38 : 05 Travanj, 2008, 12:52:09 »
ajd jbt slusaj sta ti se prica!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: problem
« Odgovori #39 : 05 Travanj, 2008, 15:02:07 »
skini filter zraka, digni mu ler...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!