Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Molim Pomoć iskusnih forumasa..... radi se o siri grane.... deblja -tanja?  (Posjeta: 623 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
ovako .... radi se o supermoto malaguti xsm motoru sa masinom na brzine i imam kit, karburator itd itd.... i do sada sma imao neki truli rezić a sada sam si kupio malossi mhr repliku od skutera i krenuo sam izrađivati granu i imam stroj za piganje cijevi ali jedino za sirinu 35mm vanjske a 32 mm unutarnje  sirine i zanima me kako ce motor ici i hoce li zbog toga ici slabije ... ?

ajde treba mi jako hitno pomoc do danas u 12 molim nekoga da mi napise dali da to radim ... ?
Hvala unapred...!  :icon_thumright:
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
mislim da ti to nebu dobro islo, pripasivanje auspuha nije nesto, pogotovo ne za skuter koji ima rezonanciju na velikim okretajima samo... znaci da ce tek (mozda) ic dobro u crvenom...

evo ti slika kak izgleda MHR za malagutija:

http://www.malossistore.eu/Prodotto.aspx?type=M&MM=MO/MAXS50&C=3212412

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Mislim da je mnogo 32mm.. 27-28 u vrh glave, naravno pri tome moras srediti i izduv na cilindru.

Offline LoveStunt

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1570
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Malaguti xsm 2003 70...skuter je prodan ali ce doci brzo neki.. ;)
  • Moja Kaciga: Suomy,Airoh Full Face
  • MojSetup: Je velika i debela,masna zivotinja ...cini mi se da roni u moru ...A kit imam top performace malo naturpijani :D
  • MojSpuh: Mhr replica
Mislim da je mnogo 32mm.. 27-28 u vrh glave, naravno pri tome moras srediti i izduv na cilindru.
zasto nebi mogao ostaviti ovako? pa sada mi vec kit max vrti na 13 500 okretaja cemu da onda jos sređujem ispuh....?

a dali je bolje da stavim narda...?
i koji od ta dva auspuha ce mi davati veci poverband?
Minarelli am6 engine tuning ... !!!
Motori u dusi,mjesavina u krvi, rezonancija u srcu <3<3<3