Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot Elyseo 50 manji tuning  (Posjeta: 6225 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline trucker tga

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kraljevec na Sutli
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo 50
  • Moja Kaciga: IXS storm
  • MojSetup: Ništa
  • MojSpuh: Tp nardo
Odg: Peugeot Elyseo 50 manji tuning
« Odgovori #20 : 10 Rujan, 2011, 22:24:30 »
Nije mi dobro ispao citat jer pišem na mobitelu.valjda android ne podržava pisanhe citata na forumu.

Offline trucker tga

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kraljevec na Sutli
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo 50
  • Moja Kaciga: IXS storm
  • MojSetup: Ništa
  • MojSpuh: Tp nardo
Odg: Peugeot Elyseo 50 manji tuning
« Odgovori #21 : 10 Rujan, 2011, 22:32:50 »
Da,da takav je.I to je onaj vijak koji nemožeš odvijat i zavijat sa običnim odvijačima.u manuaku ouše da je za dovod  zraka.budem vidio sutra kad dodjen s posla i ksd ga zavrnem kaj se dešava.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Peugeot Elyseo 50 manji tuning
« Odgovori #22 : 10 Rujan, 2011, 22:48:45 »
Da,da takav je.I to je onaj vijak koji nemožeš odvijat i zavijat sa običnim odvijačima.u manuaku ouše da je za dovod  zraka.budem vidio sutra kad dodjen s posla i ksd ga zavrnem kaj se dešava.

Za gorivo je 100%, probaj sve ostavit kako je pa malo zatvorit vijak pa vidi dal ce bit promjena. Probaj prvo sa tunelom i svime sta imas,samo zatvaraj vijak i isprobavaj.
100% je ovako sa tunelom sad preboata smjesa na 1/4 gasa,ako ti slabo vuce na 1/2 gasa je do polozaja igle prebogata/presiromasna smjesa (podesavas dizanjem/spustanjem igle), a pri full gasu ja odgovorna mala/velika dizna
Taj vijak izvadis van pa mu samo glavu sa pilicom zapilis da ga mozes okretat sa sarafcigerom/odvijacem  :icon_thumright:

Offline trucker tga

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kraljevec na Sutli
  • Moj Skuter: Peugeot Elyseo 50
  • Moja Kaciga: IXS storm
  • MojSetup: Ništa
  • MojSpuh: Tp nardo
Odg: Peugeot Elyseo 50 manji tuning
« Odgovori #23 : 11 Rujan, 2011, 19:56:28 »
Za gorivo je 100%, probaj sve ostavit kako je pa malo zatvorit vijak pa vidi dal ce bit promjena. Probaj prvo sa tunelom i svime sta imas,samo zatvaraj vijak i isprobavaj.
100% je ovako sa tunelom sad preboata smjesa na 1/4 gasa,ako ti slabo vuce na 1/2 gasa je do polozaja igle prebogata/presiromasna smjesa (podesavas dizanjem/spustanjem igle), a pri full gasu ja odgovorna mala/velika dizna
Taj vijak izvadis van pa mu samo glavu sa pilicom zapilis da ga mozes okretat sa sarafcigerom/odvijacem  :icon_thumright:
Sve isprobano što si napisao,ali najbolje se ponaša sa airboxom i jedan i pol krug otvorenim  šrafom.još moram pogledati sviječicu.ne znam još ću probat kemijat malo veču diznu i možda tvrdje federe na kvačulu.