Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Trekker .....malo naturpijan  (Posjeta: 184987 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #420 : 22 Siječanj, 2009, 18:37:16 »
da, teško mi može bit dosadno,inače je cijena turpijanja za 70 ccm cilindre 400 kn i po novom radim i bušenje i honanje gus cilindara ,ali uglavnom uz turpijanje cilindra

ok,hvala ti na informaciji
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #421 : 22 Siječanj, 2009, 18:54:00 »
e hac...cim ti siris ispuh...i poliras il kaj vec...imam na kompresor onaj mali ko pistol i nastavak ko brusni papir...bi se moglo s tim...

imam sve skupa 6 komada biaxa,2 na kompresor,3 na struju i jedan kutni koji mogu pogonit na struju ili zrak zavisi šta mi u danom trenutku paše........s tim nastavkom sa brusnim papirom se mogu neke stvari napravit,ja uglavnom koristim dijamantna i strojna glodala......u biti koristim sve što mogu naći,jedino ne koristim brusno kamenje jer je uglavnom loše kvalitete
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #422 : 22 Siječanj, 2009, 20:36:36 »
brusno kamenje je dobro ako je od poznatih proizvodjaca npr dremel pravi svjetske alate za biax a i proxon.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #423 : 22 Siječanj, 2009, 20:45:17 »
hac ovo je brutala sto ti radis  :hail: :hail:

ti od ovog  :skuter: napravis ovo  :hbusa:

  :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #424 : 22 Siječanj, 2009, 20:52:01 »





mnogo lepi blokovi.oces nam otkrit tajnu oce to ici na neki skut ili na trekera.. :icon_scratch:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #425 : 22 Siječanj, 2009, 21:14:26 »
ne znam još,na mog trekkera sigurno ne.ali imam još jednog trekkera.......fali mi maska i far za njega ,vidjet ču....nema žurbe,lagano
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #426 : 23 Siječanj, 2009, 00:07:03 »
ne znam još,na mog trekkera sigurno ne.ali imam još jednog trekkera.......fali mi maska i far za njega ,vidjet ču....nema žurbe,lagano
to 2 trekkera, za zbunjivanje? hehe lijea kolekcija cilindara, e hvala na onoj informaciji za pumpu ulja... unutra ima malo ulja valjda je dovoljno da ne zariba...
ja sam sa biaxom cisto malo ocistio ispuh jer se skupilo taloga...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #427 : 23 Siječanj, 2009, 01:04:17 »
ne znam još,na mog trekkera sigurno ne.ali imam još jednog trekkera.......fali mi maska i far za njega ,vidjet ču....nema žurbe,lagano
samo ako budes pripasavao masinu nemoj radit kao ja ni priblizno slicno ja sam odlucio napraviti kao narx nosac od sp-a vec nabavljen samo treba opet rastavljat.a neda mi se bas

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #428 : 23 Siječanj, 2009, 07:51:28 »
ma znam sve,custom nosać sa selenom ču radit .htio bi da makina niže stoji i da scoot bude onak japan stayle....nisko....10 cola napred-nazad

......sad mi je prioritet završit Trekker,dvije mašine radim......potpuno novi ovjes,bitubo nazad,napred modificirane marzocki SR vilice,malo spustit cijeli scoot.....da bude spreman za sezonu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #429 : 23 Siječanj, 2009, 08:28:49 »
a kad ce bit neki drugi model skutera na tapeti..ili si privrzen bas modelu tkr kao ja sf

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #430 : 23 Siječanj, 2009, 13:57:13 »
 meni je Trekker zakon iz više razloga,največi je da je full rjedak model......navikao sam na njega.......a opet volio bi zippa jednog ubost.......to bi mi bila idealna baza za složit bigbore gore,al jbg para nikad dosta za sve a i nije baš lako nać zippa povoljno
« Zadnja izmjena: 23 Siječanj, 2009, 13:59:56 hac »
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #431 : 23 Siječanj, 2009, 21:24:16 »

Inače hac svaka čast za trud i volju na projekt, najbolje mi je izvačenje maksimuma iz skutera a opet s druge strane da traje i traje. Svi očekuju od tebe da složiš neki super tunirani skuter od jedno 25 konja +malossi naljepnica=30konja :D a ono "samo" Trekker "malo" naturpijan.
« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2009, 14:31:08 hac »

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #432 : 25 Siječanj, 2009, 14:26:52 »
jutros lagano prva probna montaža Hebo kita,komplet novih brtvi da vidim ka če sve sjest i premjerim još jednom ....i dobro da sam išao mjerit...........squish sa standardnom brtvom 0,40 mm je opasno malen 0,21 mm,moram još jednom skinut kit i to dovest u red..........vjerovatno je to jedan od razloga što se večini likova po stranim forumima hebo replica razleti u prvih par km  :frajer:


The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #433 : 26 Siječanj, 2009, 13:01:10 »
........upalio sam trekker,moram još vodu odzraćit i poštelat karb,ovak na prvu hebo djeluje dobro.malo je polini evo spuh overkill za taj kit,ali kad se malo poturpija mogla bi bit dobra kombinacija :icon_biggrin:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #434 : 31 Siječanj, 2009, 10:51:56 »
poz, dopada mi se kako si trekkera uradio, drago mi je kada vidim toliko entuzijazma u hobiju....

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #435 : 31 Siječanj, 2009, 11:14:50 »
ma nema on pojma to mu zena slaze pa se on tu frajerise.a to 130 krajnje mos mislit to je uzeo aku busilicu i spojio na cukice  :laughing6:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #436 : 31 Siječanj, 2009, 19:48:56 »
sad si me uhvatio,obično mi žena slaže scoot.....ona obavezno u toplesu ja u hladu sa pivom u ruci  :frajer:

mali video update.......odziv na gas hebo manston replica

The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #437 : 31 Siječanj, 2009, 20:17:37 »
nema šta, odazove se na gas... poslušan je i živčan :icon_thumright:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #438 : 01 Veljača, 2009, 02:21:33 »
Uff... Dimi i ovaj... A ja mislio kako sam samo ja problematičan po tome....

PS
Zračnjak je na 21 frgi. Malo overkill dok ne dođe kit sad skoro.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Trekker .....malo naturpijan
« Odgovori #439 : 01 Veljača, 2009, 07:24:42 »
friško je složen cilindar gore pa dok spali višak ulja,blokovi su paljeni zadnji put 05.10.08. kad sam išao na registraciju
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR