Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: hitno trebam primjer žalbe  (Posjeta: 48327 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hgc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 170
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: jet force tsdi
  • Moja Kaciga: AGV gp-pro VR
  • MojSetup: serijala
hitno trebam primjer žalbe
« : 28 Kolovoz, 2008, 05:35:07 »
sinoć me zaustavio retardirani policajac, i to nemam pojma od kuda se stvorio kreten glupi!!! i kaže on meni da kao koje je svijetlo bilo na semaforu i te fore...ja mu kažem da kad se upalilo žuto da sam ja več bio u križanju,lik kaže ne bilo je crveno. i pazi ovo.... niti a ni b kaže ostalo rješavajte na sudu i tup 2000,00kn


sad bih molio ako netko ima kakav primjer prigovora ili ako je netko pravno potkovan pa da mi pomogne oko slaganja žalbe!!! jel fakat ne mislim to platiti, a niti odraditi iz razloga kaj ZNAM da nije bilo crveno...

BTW. imam svjedoka, bila je frendica u autu samnom, a da ne pričam di me je zaustavio(nasred ceste tj. trake za skretanje, tak da su ostali auti morali ići oko nas, al nema veze)

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #1 : 28 Kolovoz, 2008, 10:57:03 »
Sumnjam da ce ti netko dati primjer zalbe, pisi, zali se  ;D

Poznato mi je ovo da se iz nicega stvori pred tobom :laughing7:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #2 : 28 Kolovoz, 2008, 11:24:59 »
sam smisli... ali ako imaš nekog rođaka odvjetnika nek ti napiše...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #3 : 28 Kolovoz, 2008, 11:31:32 »
Na tak nekaj se tesko zaliti...nemas kaj napisati...i ak si kroz zuto prosao kriv si..po pravilu se trebas zaustaviti...jedino ako nis u naletu bio i prekasno je bilo i nisi bio u mogucnosti stat na virjeme ispred semafora onda smijes proc...ali ak namjerno nagazis na gas da uspijes na zuto proc to ti je isto ko da si i na crveno prosao...

na sud pes i tam je tvoja rijec protiv njegove..pa komu ce sudac prije vjerovati...ak imas svjedoka mozda se s njim izvuces...ili ak nisi do sad kaznjivan ti sudac makne kaznu...jedino jos napises u zalibi da nisi u mogucnosti platiti kaznu ako neradis i ides u skolu i te fore..onda ti u pravilu umanje kaznu ili ukinu skroz...a na sudu te ispituje kaj ti rade starci i tak i kakvo ti je imovinsko stanje...pa velis da si srednji prosjek i tak...i da nemas prihoda da te starci odrzavaju sim tak..smuljas malo...ali ak radis i imas prihode on neznam....jedino na foru s svjedokom ali to je upitno...
Under construction...

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #4 : 28 Kolovoz, 2008, 15:17:35 »
Ime i prezime
kućna adresa
grad

MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA
POLICIJSKA UPRAVA XY
POLICIJSKA POSTAJA YX



Protiv prekršajnog naloga, broj: _____(pročitaj na onome što si dobio) od ______ (datuma tog i tog), u zakonskom roku podnosim

PRIGOVOR

Gore navedenim prekršajnim nalogom PU XY, PP YX, Ministarstva unutarnjih poslova RH broj: ____________ od ________ (datuma) proglašen sam krivim zbog prekršaja što sam dana ______ u _____ sati u mjestu _____, _______ (ulica) kao vozač osobnog automobila marke _________ reg. oznake _______ kretao se iz smjera _________ brzinom od 79 km/h, gdje je ograničenje 50 km/h, što nakon umanjenja brzine za 10 km/h iznosi 19 km/h brže od dozvoljenog. Time sam postupio suprotno odredbi čl. 53. st. 1. Zakona o sigurnosti prometa na cestama kažnjivog po st. 6. citiranog članka, novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kn i 1 negativnog boda.

Protiv ovog rješenja podnosim prigovor u smislu ________________ (tu idu tvoji razlozi) pobijajući nalog u cijelosti, kako u pogledu osnova, tako i u pogledu izrečene kazne. Smatram da činjenična i pravna utvrđenja pobijanog naloga nisu pravilna, a posljedice su bitne povrede odredaba postupka.

..evo...ovo je jedan primjer...ugl...ti napisi,vozio sam taj i taj  auto....tu di ti pise clanak,to ti mora pisat na tvom papiru,radi cega ssi kaznjen...pa napisi to....i dole u razlozima,napisi,zasto si ti kaznjen......toliko ti ja mogu pomoc..malo nesto izmislis sam...

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #5 : 28 Kolovoz, 2008, 19:19:16 »
A imam ja nekih primjera žalbi što sam sebi pisao, al neda mi se sad to prepisivat.

Imaš tu primjer pa neš smiksaj, ja sam na kraju uvjek dodao: U NADI POVOLJNOG RJEŠENJA UNAPRIJED SE ZAHVALJUJEM.

na kraju SA ŠTOVANJEM i vlastoručni potpis-
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #6 : 28 Kolovoz, 2008, 23:07:22 »
zoky_NRG

iskustvo se vidi  :laughing7: :laughing7:

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #7 : 29 Kolovoz, 2008, 01:37:36 »
zoky_NRG

iskustvo se vidi  :laughing7: :laughing7:

baš htjeo napisat, koi lik  :toothy12:

iz mog iskustva sa alkoholom, šuti/plati poklopi se i pur pjene policajcu u njegov privatni auto, pa če on troduplo skuplje platit pa nek se pita zašto njemu

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #8 : 29 Kolovoz, 2008, 02:37:36 »
dodaj da se ne osjecas krivim, reci da si uzoran u voznji, napricaj svega....
ako ko oce ko je probro za tablicu
imam savrseno slozeno...

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #9 : 29 Kolovoz, 2008, 11:52:33 »
baci tu mozda ce nekom zatrebat.... :toothy11:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #10 : 29 Kolovoz, 2008, 14:42:56 »
dodaj da se ne osjecas krivim, reci da si uzoran u voznji, napricaj svega....
ako ko oce ko je probro za tablicu
imam savrseno slozeno...
aj daj salji to za tablicu ,ovak je stalno negdje premjestam ,ovak bi je zaljepio ispod da se bas nis nevidi  :binkybaby: :binkybaby:

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #11 : 29 Kolovoz, 2008, 18:44:51 »
Ime i prezime
kućna adresa
grad



                                                             MINISTARSTVO UNUTARNJIH POSLOVA
                                          POLICIJSKA UPRAVA XXXXX
                                         POLICIJSKA POSTAJA XXXXX



Protiv prekršajnog naloga, broj: _____(pročitaj na onome što si dobio) od ______ (datuma tog i tog), u zakonskom roku podnosim

            
               MOLBU


Gore navedenim prekršajnim nalogom ja__________ (ime, prezim) rođen ________ godine u _______ s mjestom prebivališta u ________ (grad), _________(kucna adresa)  proglašen sam krivim, dana __. _______(mjesec) 2008. godine u _______ sati u mjestu ________ (mjesto di si ulovljen, pise na papiru sta si dobio)  kao vozač mopeda marke ________ (marka koju vozis), registracijskih oznaka _________, zbog toga što moja registracijska oznaka nije bila dovoljno istaknuta, odnosno na predviđenom mjestu. Zbog toga sam kažnjen s 300 kuna po zakonu o sigurnosti prometa na cestama, po članku 244., stavka 8.

Protiv tog rješenja podnosim molbu u smislu da mi se ta kazna oprosti zbog toga što još uvijek pohađam srednju školu te nemam vlastita primanja kojom bi mogao podmiriti dugovanja, te se ne osjećam krivim jer je tablica bila vidljiva s udaljenosti od _____ (napisi 10 metara) metara.








                           S poštovanjem

                                                                                                         _________________
                                       ime prezime

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #12 : 29 Kolovoz, 2008, 21:31:51 »
A j#bo te fore za maloljetne, na to se više ne mogu izvlačit!!!!!!!!!!!! :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Ali fora za tablicu je: tablica je postavljena na mjestu gdje je to proizvođać predvidio!!!!!!!!!!!!!! GOTOVO

...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline devilldey

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: K.Gomilica
  • Moj Skuter: Aprilia SR50 R
  • MojSetup: serijala
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #13 : 29 Kolovoz, 2008, 21:39:24 »


iz mog iskustva sa alkoholom...

 :o :o  tako mlad a već alkoholičar sa iskustvom  :jerk: :nono:
SMK Predatori Member

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #14 : 29 Kolovoz, 2008, 23:08:29 »
A j#bo te fore za maloljetne, na to se više ne mogu izvlačit!!!!!!!!!!!! :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Ali fora za tablicu je: tablica je postavljena na mjestu gdje je to proizvođać predvidio!!!!!!!!!!!!!! GOTOVO


ja se mogu jos2 i pol godine :) :)
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline hgc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 170
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: jet force tsdi
  • Moja Kaciga: AGV gp-pro VR
  • MojSetup: serijala
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #15 : 01 Rujan, 2008, 15:25:42 »
Na tak nekaj se tesko zaliti...nemas kaj napisati...i ak si kroz zuto prosao kriv si..po pravilu se trebas zaustaviti...jedino ako nis u naletu bio i prekasno je bilo i nisi bio u mogucnosti stat na virjeme ispred semafora onda smijes proc...ali ak namjerno nagazis na gas da uspijes na zuto proc to ti je isto ko da si i na crveno prosao...

na sud pes i tam je tvoja rijec protiv njegove..pa komu ce sudac prije vjerovati...ak imas svjedoka mozda se s njim izvuces...ili ak nisi do sad kaznjivan ti sudac makne kaznu...jedino jos napises u zalibi da nisi u mogucnosti platiti kaznu ako neradis i ides u skolu i te fore..onda ti u pravilu umanje kaznu ili ukinu skroz...a na sudu te ispituje kaj ti rade starci i tak i kakvo ti je imovinsko stanje...pa velis da si srednji prosjek i tak...i da nemas prihoda da te starci odrzavaju sim tak..smuljas malo...ali ak radis i imas prihode on neznam....jedino na foru s svjedokom ali to je upitno...

o tome se baš i radi vozio sam se cca 60kmh i praktički sam bio sa prednjim kotačima na zebrib kad se upalilo žuto!!!(btw. sa autom sam bio)

Offline hgc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 170
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: jet force tsdi
  • Moja Kaciga: AGV gp-pro VR
  • MojSetup: serijala
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #16 : 18 Kolovoz, 2011, 22:46:04 »
evo da vam javim da sam dobio oslobađajuću presudu za to crveno svijetlo..... malo je sporo naše pravosuđe jel da?? :D

skoro pa je u zastaru otišlo ;D

Offline Reponja

  • moderator
  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1227
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Rally,
  • Moja Kaciga: Held
  • MojSetup: je specijalan Sport!
  • MojSpuh: Tecnigas Trek
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #17 : 18 Kolovoz, 2011, 22:54:49 »
Čestitke! Eto, lijepo je vidjeti kada se nešto pravedno i desi u našem pravosuđu..
"I would berry my dick so far inside her ass, who ever could pull it out would be crowned king Arthur!"

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: hitno trebam primjer žalbe
« Odgovori #18 : 18 Kolovoz, 2011, 23:08:11 »
evo da vam javim da sam dobio oslobađajuću presudu za to crveno svijetlo..... malo je sporo naše pravosuđe jel da?? :D

skoro pa je u zastaru otišlo ;D
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: