Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: dvojba za auto...  (Posjeta: 7867 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
dvojba za auto...
« : 21 Veljača, 2008, 16:43:19 »
kupio bih negdje u 10. mjesecu kad dođe zima auto na kredu ali se dvoumim između tri:
-Mercedes CLK200 136ks
-Renault Laguna 1.9dci 120ks
-Peugeot 406 coupe 2.0 140ks
Zanimaju me karakteristike oko tih motora( izdržljivost, održavanje...)
ako netko zna više nešt o tome nek napiše
Kod svakog mi se nekaj sviđa; mercedes je izdržljiv, laguna ima bogatu opremu a peugeot ima je... dizajn
i naravno vaše preporuke...
« Zadnja izmjena: 21 Veljača, 2008, 17:00:31 greenlite »

Offline IKO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Beverly 250 4Road
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 250
  • MojSpuh: LeoVince 4Road
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #1 : 21 Veljača, 2008, 18:02:22 »
clk200 i to naravno kompresor. sigurno je bolji od ova dva. šta se tiče motora ne tribaš se brinit, potrošnja mu je po gradu oko 13l a kombinirano grad,otvorena cesta oko 9,5l. ovaj od 136ks šta se proizvodio od 97-2001.g. kojemu se sad cijena kreće od 9000 do nekih 17000 eura sigurno vridi svaku uloženu kunu i mercedes je ipak mercedes a 406 coupe i laguna su auti debelo iza njega. :prvi:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #2 : 21 Veljača, 2008, 19:53:37 »
mercedes definitnivno  :headbang: u njemu se voziš kao čovjek i ima mjesta koliko ti bog oće nazad 4 bez problema stanu bez guranja a za vozit je lagan i jako udoban uz to sve i jako izdržljiv
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #3 : 21 Veljača, 2008, 20:44:04 »
ja bi radije lagunu, isto ide, manje trosi, jeftinija je, te su i djelovi za nju jeftiniji, nego za ostala 2.
Inace pratim sve o autima, i motorima te tunningu. Moj bi izbor bila laguna :icon_thumright:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #4 : 21 Veljača, 2008, 21:00:05 »
nemoj žakove uzimat, i ako je lijep dizajn, od moje bivse brat ima, i nije sretan bas...

Offline R50X

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB R50X
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #5 : 21 Veljača, 2008, 22:52:09 »
mercedes definitnivno  :headbang: u njemu se voziš kao čovjek i ima mjesta koliko ti bog oće nazad 4 bez problema stanu bez guranja a za vozit je lagan i jako udoban uz to sve i jako izdržljiv

Mercedes je najmanju izmedu ova 3 ponudena modela, inace je renault poznat po udobnosti i tu nema konkurencije a 4 covjeka ne stanu ni na zadnju klupu od hamera, neznam mozda si mislio na prosjecnu japansku zenu koja ima 40 kg kao 1 covjek

Offline King_Of_Zadar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: Astra GTC , Gilera Runner 50
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #6 : 22 Veljača, 2008, 10:20:47 »
ja bi radije lagunu, isto ide, manje trosi, jeftinija je, te su i djelovi za nju jeftiniji, nego za ostala 2.
Inace pratim sve o autima, i motorima te tunningu. Moj bi izbor bila laguna :icon_thumright:

POTPIS !! :icon_thumright:  Prijatelj mi ima Lagunu i auto je vise nego odlican, comfort je u laguni jako izrazen... za udobnu voznju netreba ti nista bolje, a i cijena je prihvatljiva..
A.C.A.B. All Cops Are Bastards

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #7 : 22 Veljača, 2008, 10:45:10 »
Mercedes je Mercedes! Nema do Njemačkog auto... I po komforu, izdržljivosti, ma po svemu...

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #8 : 22 Veljača, 2008, 13:33:02 »
toplo ti preporucam BMW  :toothy9: :toothy12: :toothy11: :toothy3:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #9 : 22 Veljača, 2008, 16:54:35 »
imaju i moji starci lagunu i zato sam zagrizao za nju,auto mi je na mjestu. Mislim izdvojiti od 8000 do 11000e... za te novce mogu dobiti mercedes ili peugeot koji su 97-98god a lagunu mogu dobiti 02-03god pa me to malo muči a zapravo su mi sva tri auta bombon...moram malo bolje potržiti malo po netu testove tih motora... Odluka bu pala definitivno na jedno od ova tri...

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #10 : 22 Veljača, 2008, 18:10:00 »
od tih mi je definitivno laguna, ali diesel, a pogledaj i fiata stio, auto je super, za tu cijenu dobijes odlicnu opremu, mjesta ima, a i motor se rado vrti u crveno, od fiata ti je najbolji motor 1,6 103/108 ks :icon_thumright: , btw. brat mi ga ima, nikad nije kvara na njemu bilo :notworthy:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #11 : 22 Veljača, 2008, 19:26:13 »
od tih mi je definitivno laguna, ali diesel, a pogledaj i fiata stio, auto je super, za tu cijenu dobijes odlicnu opremu, mjesta ima, a i motor se rado vrti u crveno, od fiata ti je najbolji motor 1,6 103/108 ks :icon_thumright: , btw. brat mi ga ima, nikad nije kvara na njemu bilo :notworthy:

ja potpisujem za lagunu...

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #12 : 22 Veljača, 2008, 19:31:08 »
Nebi htio komentirat niti jedan od ta tri modela  :nono: :nono: :nono:.
moj ti je prijedlog da si pogledaš Alfu Romeo, za te pare možeš kupit 156 i 147 u jako dobrom stanju, sa ful opremom i imat ćeš stvarno dobar auto. Uglavnom ako ništa bar sijedni bilo koju Alfu pa budeš znam kaj znaći cuore sportivo :headbang: :headbang: :headbang:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #13 : 22 Veljača, 2008, 21:53:28 »
more pričat ko god oće šta, mercedes sjedo sam u razne c kalse čak i u najnoviju c klasu sa avantgarde opremom...nazad sjednu bez problema 4 osobe po 80 kg i prosječno 180 cm neznam kako je u drugim klasama u c klasi definitivno stanu nazad 4 bez guranja i šta se tiče ukupne ocjene ja bi mercedesu dao najveću
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline IKO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Beverly 250 4Road
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 250
  • MojSpuh: LeoVince 4Road
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #14 : 23 Veljača, 2008, 13:34:01 »
imaju i moji starci lagunu i zato sam zagrizao za nju,auto mi je na mjestu. Mislim izdvojiti od 8000 do 11000e... za te novce mogu dobiti mercedes ili peugeot koji su 97-98god a lagunu mogu dobiti 02-03god pa me to malo muči a zapravo su mi sva tri auta bombon...moram malo bolje potržiti malo po netu testove tih motora... Odluka bu pala definitivno na jedno od ova tri...

e ali ta će laguna za 2-3 godine kad je budeš prodava (ako budeš) vridit nekih 5000 eura a dok ćeš mercedesa moć prodat sigurno za 3000-4000 eura više od renaulta, eto tu ti ta laguna gubi dvoboj sa clk.

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #15 : 23 Veljača, 2008, 17:40:18 »
o laguni nisam nikad čuo ništa dobro,ima je kolega,auto totalna katastrofa

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #16 : 23 Veljača, 2008, 22:30:16 »
potpis

ja da mogu birat mercedesa sigurno bi izabrao
motor, udobnost, završna obrada, mreža servisa...sve ti je tu  :glasses9:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #17 : 24 Veljača, 2008, 23:51:16 »
Nebi htio komentirat niti jedan od ta tri modela  :nono: :nono: :nono:.
moj ti je prijedlog da si pogledaš Alfu Romeo, za te pare možeš kupit 156 i 147 u jako dobrom stanju, sa ful opremom i imat ćeš stvarno dobar auto. Uglavnom ako ništa bar sijedni bilo koju Alfu pa budeš znam kaj znaći cuore sportivo :headbang: :headbang: :headbang:

slazem se sa alfom skroz...pogledaj malo alfu romeo 156 ,2003 godiste....to je ona redizajnirana ili facelift....drugciji farovi prednja maska i dosta toga....za te pare komotno mozes uzet sa full opremom i jos ti ostane...po meni alfa ima sve..od kvalitete do dizajna ....i sto alf rece cuore sportivo :) govorim ti ovo jer ja imam 156 ,2003 god, 2.5 motor...full oprema...i ko god je sjeo u auto uvijek ga je pohvalio....nikad nista lose ...kvarova nisam imo dosad ni jednog ...normala redovan servis i zagrijavanje prije voznje i nikad neces imat problema....ako ja nisam imo a derem ga cesto blizu crvenog ili u crveno...sto se tice obrtaja,postorsnja i nije velika uopste ,ako imas kojeg frenda sa alfom 156 pitaj stvarno je i vise nego ok potrosnja.....stavis jos gore Pirreli P7 gume i bices prezadovoljan....preporuka ako oces dizal uzmi 2.4 JTD,150hp ima ...ili 2.0 JTS sa Selespeed mjenjacem ,to ti je ono na volanu dvije rucice kao sto je u formulama ...po meni najbolja stvar....a od benzinaca ili 1.8 T. Spark ili 2.5.V6 24V,imas 190 konja ,0-100 ti treba 7 sekundi max brzina ti je 230...  lagunu licno nikad nebi,od mercedesa jedino GL-a,od njemaca sve pohvale zasluzuju BMW i Audi...sjedo sam u novu 7.bmw-a ,m5 novi,audi a5 ,q7....i ni protiv jednog nemogu rec nista negativno...A5 od svih mi se najvise svidio i audi je napravio stvarno veliki pomak sa A5 modelom i naravno Bmw M5 jer je stvarno nesto posebno,neprocjenjivo :D...toliko od mene...
« Zadnja izmjena: 24 Veljača, 2008, 23:57:42 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline King_Of_Zadar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZADAR
  • Moj Skuter: Astra GTC , Gilera Runner 50
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #18 : 03 Ožujak, 2008, 17:37:46 »
Volija bi alfu vozit, ali nikad biti njezin vlasnik... daj alfe su katastrofa... lipo one izgledaju i sve ali im je makina na kvalitetnoj ljestvici na samom dnu...
A.C.A.B. All Cops Are Bastards

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: dvojba za auto...
« Odgovori #19 : 04 Ožujak, 2008, 12:40:59 »
Volija bi alfu vozit, ali nikad biti njezin vlasnik... daj alfe su katastrofa... lipo one izgledaju i sve ali im je makina na kvalitetnoj ljestvici na samom dnu...
Nije istina da se alfe brzo kvare i da nisu kvalitetne, pogotovo ove od 2003 pa na dalje, po kvaliteti izrade i kvaliteti motora mogu komotno stajat uz jednog Golfa 5icu, a Golf 5 nemože stajat uz tu alfu kad je u pitanju dizajn, OPREMA (golf bez opreme nema ni centralno zaključavanje, tog kod alfe nema), užitak u vožnij itd.

Uglavnom nije istina da se Alfe brzo kvare, pogotovo novije jer je Alfa, a i Fiat jako popravio kvalitetu izrade i završne obrade. I mislm da će se više kvarit jedna Laguna nego 156, a i djelovi su skuplji!!

tolko od mene :icon_thumright: :icon_thumright:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...