Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju  (Posjeta: 4609 )

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #20 : 09 Rujan, 2011, 16:46:58 »
Sta je tu cudno? Meni se to svaki dan dogadja vise san otuPia na to :)

A i meni se znalo dogodit da od puno pmova koje znan dobit ne odgovorin na koji ili jednoatavno zaboravin poslat ili sta slicno, onda slucajno vidin poruku nakon koji misec pa se sitin  :icon_biggrin:

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #21 : 09 Rujan, 2011, 16:51:14 »
Sta je tu cudno? Meni se to svaki dan dogadja vise san otuPia na to :)

A i meni se znalo dogodit da od puno pmova koje znan dobit ne odgovorin na koji ili jednoatavno zaboravin poslat ili sta slicno, onda slucajno vidin poruku nakon koji misec pa se sitin  :icon_biggrin:


e pa nemoj jos vise otupit nego daj negativnu ocjenu,ja sam je vec dao jednom uopce me vise ne zanimaju razlozi zasto mi netko nije odgovorio na pm a online je i ja mu posaljem  jos 3 poruke i nece da odgovori (ovo je u slucaju kad kaze da je predmet poslan),niti me zanimaju razlozi zasto nekto nije poslao,i slicno

ja sacekam tjedan dana ako se i dalje nemozemo dogovorit ili me zavlaci predmetom za koji je rekao da je poslao (ustvari nije) odma mu dam ocjenu pa da vidis kako ce sljedeci puta razmislit prije nego ide nekoga jbt u zdrav mozak
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline aless_91

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • Sila puta pajser = ............
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Typhoon 50, SF3
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: 50cc ported by TXF
  • MojSpuh: samo serijala
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #22 : 10 Rujan, 2011, 15:22:33 »

e pa nemoj jos vise otupit nego daj negativnu ocjenu,ja sam je vec dao jednom uopce me vise ne zanimaju razlozi zasto mi netko nije odgovorio na pm a online je i ja mu posaljem  jos 3 poruke i nece da odgovori (ovo je u slucaju kad kaze da je predmet poslan),niti me zanimaju razlozi zasto nekto nije poslao,i slicno

ja sacekam tjedan dana ako se i dalje nemozemo dogovorit ili me zavlaci predmetom za koji je rekao da je poslao (ustvari nije) odma mu dam ocjenu pa da vidis kako ce sljedeci puta razmislit prije nego ide nekoga jbt u zdrav mozak

e pa upravo to vise ni ja nikoga nis ne pitam, evo ti negativna i ajde bok... i onda mi se javlja kad skuzi da sam mu negativnu dao i onda pa cemu to ma daj frende i onda sve na finjaka, reko da si bio takav prije ne bi ju dobio...    :frajer:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #23 : 10 Rujan, 2011, 16:45:49 »
Koja ste vi djeca, pa ak ti neće odgovorit il je prodao il ti neće prodat.

Kaka negativna ocjena? Šta je s vama? Valjda svaki prodavač može odlučit kome će i hoće li prodat il odgovorit na poruku. Ako prodavaču nije u interesu da vam proda, odjebite ga i tražite dalje.
Neki red treba biti, al nemožete te negativne ocjene dijelit šakom i kapom! De se malo spustite na zemlju.

Offline mark055

  • Tržnica : (+4)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #24 : 10 Rujan, 2011, 17:27:06 »
Koja ste vi djeca, pa ak ti neće odgovorit il je prodao il ti neće prodat.

Kaka negativna ocjena? Šta je s vama? Valjda svaki prodavač može odlučit kome će i hoće li prodat il odgovorit na poruku. Ako prodavaču nije u interesu da vam proda, odjebite ga i tražite dalje.
Neki red treba biti, al nemožete te negativne ocjene dijelit šakom i kapom! De se malo spustite na zemlju.
Potpis.

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #25 : 10 Rujan, 2011, 17:36:29 »
Koja ste vi djeca, pa ak ti neće odgovorit il je prodao il ti neće prodat.

Kaka negativna ocjena? Šta je s vama? Valjda svaki prodavač može odlučit kome će i hoće li prodat il odgovorit na poruku. Ako prodavaču nije u interesu da vam proda, odjebite ga i tražite dalje.
Neki red treba biti, al nemožete te negativne ocjene dijelit šakom i kapom! De se malo spustite na zemlju.

pupo gledaj ovako:


ne dajem bezveze negativne sigurno,evo primjer zasto sam dao negativnu:


dogovorio sam se za karb i on mi je 24.08 reko sutra saljem,kazem ok,proslo tjedan dana pitam di je zapelo,ne odgovara,pitam drugi dan,treci... itd a lik bude svaki dan online,reko evo tebi negativna pa zavlaci drugog,bi li ti dopustio da te neko stalno prca i prca i tako u krug? (evo jos nije stigo karb sta da vise cekam?)

ovi sto to odugovlace mjesecima su budale,rijesi to odma kako znas i gotovo a ne se nakon pol godine tu zalit kako te ovaj,onaj zaj#bo za nesto
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #26 : 10 Rujan, 2011, 18:07:25 »
Ja bi to odj#bo nakon 10 dana i počeo tražit drugi karb a ovaj i ako pošalje, ljepo vratiš paket i sve 5. Hebiga, kod tebe je ajde možda malo teži slučaj, već ste krenuli u pregovore i to pa ajde, negativna ocjena.

Al ovo što se šalju upiti tipa jel to za moj skuter, jel može 3 kune jeftinije i sl., na takve poruke ni ja neodgovaram.

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #27 : 10 Rujan, 2011, 18:09:30 »
to je druga stvar,tu se radi samo o upitu

a opet druga stvar je kad ti neko kaze posalao sam
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #28 : 10 Rujan, 2011, 18:17:10 »
Ja bi to odj#bo nakon 10 dana i počeo tražit drugi karb a ovaj i ako pošalje, ljepo vratiš paket i sve 5. Hebiga, kod tebe je ajde možda malo teži slučaj, već ste krenuli u pregovore i to pa ajde, negativna ocjena.

Al ovo što se šalju upiti tipa jel to za moj skuter, jel može 3 kune jeftinije i sl., na takve poruke ni ja neodgovaram.

Ne vidim sta je problem ako te netko pita ....npr za neku stvar koju cijenis 150kn ako moze za 130.
Ja spustim cijenu za sve ili makar platim postarinu ako mi netko uplatni na racun.
Ako nesto cijenis 150kn zasto ne bi prodao za nize....pogotovo ako kupac kupuje na nevidjeno i kupujem polovne stvari....sta ces propast za 20kn npr

Sto se tice ja kao kupac ako mi nesto treba ja u par dana dolazim do toga.....ako mi ne posaljes u naredna 3 dana od dogovora a za max 5 ne bude u mojim rukama nemoj mi ni slat.

« Zadnja izmjena: 10 Rujan, 2011, 18:19:28 marin-w »

Offline aless_91

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 285
  • Spol: Muški
  • Sila puta pajser = ............
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Typhoon 50, SF3
  • Moja Kaciga: Zeus
  • MojSetup: 50cc ported by TXF
  • MojSpuh: samo serijala
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #29 : 10 Rujan, 2011, 18:39:42 »
kao prvo ako ekipa nesto kupuje onda ako je vec kupio tu stvar moze mi bar lijepo odg. na poruku, ako oce kupit nesto sto vrijedi 300 kn i onda mi kaze da ima samo 50 kn u dzepu ne razumijem cemu je stavljao taj oglas onda...   ako netko nesto prodaje opet moze odg. na poruku a ne se pravit mutav, kao i jedan frajer, pita me imas nezz sad kaj je trazio tocno i nije bitno, ja mu odg. imam, ok kolko para, ja bi uzeo, gle frende 200 kn al dao bi i za 150 jer mi je hica, i ok kao kupljeno, nakon toga uopce ne dobijem poruku vise, daj frende reci nemam para il nes necu previse para itd. a ne ti sutis ko zaliven i ja odhebem tri frajera zbog tebe jer smatram da sam tebi prodao i cuvam ti to posaljem mu opet poruku oces uzet ili ne, nema odg. ma kog ti zajebavas onda....  evo danas prodao frajeru tri stvari fino se s covjekom sve dog. pita me imas to, imam, uzet cu, ovo mi ne treba, gle ovo necu uzet ipak ali cu uzet ovo i tak...   sve mi kaze fino0 i ja znm na cemu sam....  
« Zadnja izmjena: 10 Rujan, 2011, 18:41:56 aless_91 »

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
Odg: Opcenito za clanove koji (ne)kupuju
« Odgovori #30 : 10 Rujan, 2011, 18:55:15 »
kao prvo ako ekipa nesto kupuje onda ako je vec kupio tu stvar moze mi bar lijepo odg. na poruku, ako oce kupit nesto sto vrijedi 300 kn i onda mi kaze da ima samo 50 kn u dzepu ne razumijem cemu je stavljao taj oglas onda...   ako netko nesto prodaje opet moze odg. na poruku a ne se pravit mutav, kao i jedan frajer, pita me imas nezz sad kaj je trazio tocno i nije bitno, ja mu odg. imam, ok kolko para, ja bi uzeo, gle frende 200 kn al dao bi i za 150 jer mi je hica, i ok kao kupljeno, nakon toga uopce ne dobijem poruku vise, daj frende reci nemam para il nes necu previse para itd. a ne ti sutis ko zaliven i ja odhebem tri frajera zbog tebe jer smatram da sam tebi prodao i cuvam ti to posaljem mu opet poruku oces uzet ili ne, nema odg. ma kog ti zajebavas onda....  evo danas prodao frajeru tri stvari fino se s covjekom sve dog. pita me imas to, imam, uzet cu, ovo mi ne treba, gle ovo necu uzet ipak ali cu uzet ovo i tak...   sve mi kaze fino0 i ja znm na cemu sam....  

A,ima nas svakakvih ..... ja kad nesto stavim da kupujem ja to i kupim !
Puno ljudi stavljaju te oglase da oce nesto kupit a ocekuju da ce im se netko javit pa poklonit.
Ok ... moze netko trazit neki dio koji nema nigdje....ali ako ti trazis j.... dio maske koji se na forumu prodaje pod 10 oglasa,na njuskalu ih ima jos 10 a ti kao kupujes. Te likove ne razumijem  :dontknow: