Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji auto do 11000€  (Posjeta: 43053 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #60 : 05 Kolovoz, 2011, 22:20:01 »
Ovo je sada stvarno smijesno...
Za ostalo si vjerovatno upravu, ali da 2.0 vw crkne turbina prvi put čujem  :dontknow:
Znam da na 1.9 hoce crknut :toothy11:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #61 : 05 Kolovoz, 2011, 22:27:41 »
Prika pogledaj fiat bravo, ili brava nez tocno 1.9, multijet mogu rec da mi se auto svidio i unutrasnjost i vozne osobine, ima turbinu sta mu daje super ubrzanje

odličan je, ima moj susjed baš ovakvog bordo, 1.9 MultiJet 120 ks, čisto dosta..

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #62 : 05 Kolovoz, 2011, 22:33:29 »

Krama stara 12 godina
tvoje misljenje... ok, cijenim, al se ne slažem
sto se tice kvalitete daaaalekoo ispred svih ostalih, a posebno istocnog tržišta ili ne daj bože talijana...
a tehnologijom i opremom nadilazi i vecinu navedenih koji su stari "samo" 2-3 godine ili novi...na kraku krajeva i mercedes w124 je star 20-25 god pa ce ti vecina onih koji su ga vozili reci da žale što su ga prodali...jednostavno mercedes je mercedes a sve su ostalo samo auti
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #63 : 05 Kolovoz, 2011, 22:43:07 »
tvoje misljenje... ok, cijenim, al se ne slažem
sto se tice kvalitete daaaalekoo ispred svih ostalih, a posebno istocnog tržišta ili ne daj bože talijana...
a tehnologijom i opremom nadilazi i vecinu navedenih koji su stari "samo" 2-3 godine ili novi..
.na kraku krajeva i mercedes w124 je star 20-25 god pa ce ti vecina onih koji su ga vozili reci da žale što su ga prodali...jednostavno mercedes je mercedes a sve su ostalo samo auti
Upravo o tome pricam!  ::)

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #64 : 05 Kolovoz, 2011, 23:03:10 »
lovac u mutnom team

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #65 : 05 Kolovoz, 2011, 23:04:35 »
cuj krama stara 12 godina e i vi svasta pricate nije vas sram uopce spominjat S klasu sa ovim skulama drugim nego nemojte pisat nebuloze decku bi trebo jos jedan kredit da odrzava to
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #66 : 05 Kolovoz, 2011, 23:38:47 »
cuj krama stara 12 godina e i vi svasta pricate nije vas sram uopce spominjat S klasu sa ovim skulama drugim nego nemojte pisat nebuloze decku bi trebo jos jedan kredit da odrzava to
Zasto to ???
« Zadnja izmjena: 05 Kolovoz, 2011, 23:41:02 Miki-speedy-sm »

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #67 : 06 Kolovoz, 2011, 00:08:12 »
guje, vidio sam par pasatta ovu predzadnju liniju do 2010 sa 2.0 motorima kako im dizne ne izdrze 45 tisuca km, protuku i ode sve u pm brzo, sve odu oko 35 do 40 tisuca, i 3 lika su bila na zamjeni turbine, nezz uzrok, mozda je i gazenje na hladno , nezz, ali znam za par slucajeva problema sa turbinom..
a miki, sto ti mislis koliki izdatci trebaju za ovu s klasu mjesecno.. uvjeren sam da nisu kao za recimo neku oktaviju 1.9 tdi...
malo razmisli.. da za njega 11t eura i onda treba sva remenja i filtere, spanere, vodenu i gluposti izmjenjati, a posto ima tako malu kubikazu, siguran sam da nemoze popiti preko 4 litraa u gradu....
de ne pricajte gluposti...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #68 : 06 Kolovoz, 2011, 00:16:06 »
guje, vidio sam par pasatta ovu predzadnju liniju do 2010 sa 2.0 motorima kako im dizne ne izdrze 45 tisuca km, protuku i ode sve u pm brzo, sve odu oko 35 do 40 tisuca, i 3 lika su bila na zamjeni turbine, nezz uzrok, mozda je i gazenje na hladno , nezz, ali znam za par slucajeva problema sa turbinom..
a miki, sto ti mislis koliki izdatci trebaju za ovu s klasu mjesecno.. uvjeren sam da nisu kao za recimo neku oktaviju 1.9 tdi...
malo razmisli.. da za njega 11t eura i onda treba sva remenja i filtere, spanere, vodenu i gluposti izmjenjati, a posto ima tako malu kubikazu, siguran sam da nemoze popiti preko 4 litraa u gradu....
de ne pricajte gluposti...
Dobro,ne znam za S klasu al za e klasu mogu podvrdit da su odrzavanja minimalna..
Sta je na mojoj e klasi radjeno otkako je kupljena je
Napumpan svjezi freon u klimu
stavljen miris na ogledalo
i mjenjane zarulje 2 puta
to je to a ide sasvim fino po gradu ne znam koliko pije jer se ne vozi bas tu je aygo za grada
dok recimo dok smo isli kroz makedoniju i onaj sjebani krivudavi put sa klimom je trosio oko 6,2 a bez nje 5,9 pri brzini od 70-90

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #69 : 06 Kolovoz, 2011, 00:21:40 »
zato sto sam imo S 320L koji me pojeo i bio sam rob autu s tim da se nije kvario nego rega,servis ovo ono sve znaci potrosni materijali jaooo nedaj boze nikom
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #70 : 06 Kolovoz, 2011, 00:34:22 »
pa da, rega i osiguranje su preskupi za to, a sad zamisli, on je u zg, svako par dana moze ocekivati koju ulupinu ili ogrebotinu, a tek da mu se nesto dogodi, bez ikakvih kvarova bi bankrotirao...
ovaj motor u bravu od 120 ks je super... meni da je u stilu 120 ks bio bi najsretniji, jer ovih 103 ks je donja granica vec, tezina ga ubije na tu konjazu.. ipak ima 1200 kg... 120 ks bi bio najbolje za njega.. a bravo je isti po kilazi
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #71 : 06 Kolovoz, 2011, 01:34:53 »
ma nem mjenjal cossia za jebeni focus da me jebes

Rekao sam mišljenje za novi auto! Ali ja osobno bi za tu lovu uzeo Golf V 1.9 TDI 105KS!

Offline Guje

  • Tržnica : (+7)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: japan
  • Moj Skuter: aerox 2010, zip sp
  • Moja Kaciga: HJC
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #72 : 06 Kolovoz, 2011, 01:36:31 »
guje, vidio sam par pasatta ovu predzadnju liniju do 2010 sa 2.0 motorima kako im dizne ne izdrze 45 tisuca km, protuku i ode sve u pm brzo, sve odu oko 35 do 40 tisuca, i 3 lika su bila na zamjeni turbine, nezz uzrok, mozda je i gazenje na hladno , nezz, ali znam za par slucajeva problema sa turbinom..
a miki, sto ti mislis koliki izdatci trebaju za ovu s klasu mjesecno.. uvjeren sam da nisu kao za recimo neku oktaviju 1.9 tdi...
malo razmisli.. da za njega 11t eura i onda treba sva remenja i filtere, spanere, vodenu i gluposti izmjenjati, a posto ima tako malu kubikazu, siguran sam da nemoze popiti preko 4 litraa u gradu....
de ne pricajte gluposti...
Ja imam kuci golf gt sport 2.0, passat predzadnja linija(ili je predpredzadnja, ne znam vise pun k. vw izbacuje...) 2.0, eos 2.0 tdi i sharan 2.0 tdi (sve isti motori) mogu ti reci nikad nista.. Redovno odrzavanje i oni idu :)
ne znam stvarno, moguce to sto kažeš gazenje na hladno...

Dobro,ne znam za S klasu al za e klasu mogu podvrdit da su odrzavanja minimalna..
Sta je na mojoj e klasi radjeno otkako je kupljena je
Napumpan svjezi freon u klimu
stavljen miris na ogledalo
i mjenjane zarulje 2 puta
to je to a ide sasvim fino po gradu ne znam koliko pije jer se ne vozi bas tu je aygo za grada
dok recimo dok smo isli kroz makedoniju i onaj sjebani krivudavi put sa klimom je trosio oko 6,2 a bez nje 5,9 pri brzini od 70-90
miki ona moja e klasa je zafrkana, stalno blinka tabla i kaze daj pare...
1960-2013

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #73 : 06 Kolovoz, 2011, 01:57:53 »
Ja imam kuci golf gt sport 2.0, passat predzadnja linija(ili je predpredzadnja, ne znam vise pun k. vw izbacuje...) 2.0, eos 2.0 tdi i sharan 2.0 tdi (sve isti motori) mogu ti reci nikad nista.. Redovno odrzavanje i oni idu :)
ne znam stvarno, moguce to sto kažeš gazenje na hladno...
miki ona moja e klasa je zafrkana, stalno blinka tabla i kaze daj pare...
Moja je starija,vidio si i koja,nikad nikakvih problema

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #74 : 06 Kolovoz, 2011, 10:45:48 »
citam i nevjerujem,daj kupi si ono sta ti se sviđa i bok,mos kupit novog golfa i moze ti se pokvarit,isto tak i fiat,alfa,opel,ford,lada i neznam kaj ne,isto to ti se i na rabljenom moze dogovit,ak se os vozit i nemislit na nis kupi si golfa 2 1.6d i bok,ak si kupujes za te pare auto kupi si sta ti se sviđa i bok

a ne tu joj moj stari ima 220cdi brutalan je,ovaj ima m3,ovaj ovo onaj ono sve auti oko 20000e o cem mi pricamo aloo

da se mene pita kupi novo i bok,imas garanciju i sve..

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #75 : 06 Kolovoz, 2011, 11:36:11 »
citam i nevjerujem,daj kupi si ono sta ti se sviđa i bok,mos kupit novog golfa i moze ti se pokvarit,isto tak i fiat,alfa,opel,ford,lada i neznam kaj ne,isto to ti se i na rabljenom moze dogovit,ak se os vozit i nemislit na nis kupi si golfa 2 1.6d i bok,ak si kupujes za te pare auto kupi si sta ti se sviđa i bok

a ne tu joj moj stari ima 220cdi brutalan je,ovaj ima m3,ovaj ovo onaj ono sve auti oko 20000e o cem mi pricamo aloo

da se mene pita kupi novo i bok,imas garanciju i sve..
:notworthy:

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #76 : 06 Kolovoz, 2011, 18:00:03 »
vidim da se spominjo ceed i i30..evo moji su nedavno kupili i30 1.6 crdi sa srednjom opremom , i jos su imali neki dodatak na srednju opremu( to kao neka akcija bila, mozda se jos nade neznam..) automatska klima i alu felge..za te novce mislim da ne moze bolje , 104k kn ..auto ne trosi nis, ima mjesta i opreme dovoljno, sve ostalo je luksuz i neisplativo, barem po meni..e sad posto ti gledas do 11000 eura , ja bas i nebi uzimo benzinca u osnovnoj varijanti prije bi pogledo swift, a posto vidim da ti se swift svida mislim da bi to bilo ok. Ja sa nagovaro starog da uzme sx4 sa pogonom na sva 4 i 120ks al eto, ovo je ispalo na kraju vecinom zbog potrosnje.. vidim da si vozio colt stari  ;D moji su nekad imali lancera 1.5 75ks , to je bio odlican auto, iso ko lud a na 200 000 ni jednog kvara..svi ti stari japanci  :notworthy:
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #77 : 06 Kolovoz, 2011, 20:17:36 »
tvoje misljenje... ok, cijenim, al se ne slažem
sto se tice kvalitete daaaalekoo ispred svih ostalih, a posebno istocnog tržišta ili ne daj bože talijana...
a tehnologijom i opremom nadilazi i vecinu navedenih koji su stari "samo" 2-3 godine ili novi...na kraku krajeva i mercedes w124 je star 20-25 god pa ce ti vecina onih koji su ga vozili reci da žale što su ga prodali...jednostavno mercedes je mercedes a sve su ostalo samo auti

jesi ti ima priliku odvest takav auto na redovan servis??
jesi ga registrira?

ja sam ga vozija oko godinu (nije bija moj, niti sam placa ista osim goriva)
malo je rec da je auto udoban, dobro ide, mao trosi....
motor je bija 320CDI neki 190ks
al kad jednom krenu sitnice, nikad kraja, a doc u servis i rec dobar dan ti nije ispod 3 hiljade hrvatskih krznenih zivotinjica
pa sad ti izvoli.....  :icon_thumright:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koji auto do 11000€
« Odgovori #78 : 06 Kolovoz, 2011, 20:41:08 »
jesi ti ima priliku odvest takav auto na redovan servis??
jesi ga registrira?

ja sam ga vozija oko godinu (nije bija moj, niti sam placa ista osim goriva)
malo je rec da je auto udoban, dobro ide, mao trosi....
motor je bija 320CDI neki 190ks
al kad jednom krenu sitnice, nikad kraja, a doc u servis i rec dobar dan ti nije ispod 3 hiljade hrvatskih krznenih zivotinjica
pa sad ti izvoli.....  :icon_thumright:
daj josipe pa kako mozes biti takav, sada podcjenjujes djep njihovog tate ili susjeda... jer oni ne znaju sto znaci sve rijec odrzavanje...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline maki 225

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1699
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://youtu.be/ATEi_P_i_MM
  • Mjesto: PŽ-okolica
  • Moj Skuter: SR 50 Sport
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Nema(serijala)
  • MojSpuh: Serijski