Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: variomat na skuteru tgb r50x  (Posjeta: 1217 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline drazen1200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • tgb r50x jet fighter
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: TGB R50X JET FIGHTER
  • Moja Kaciga: BM
  • MojSpuh: yasuni carbon racing
variomat na skuteru tgb r50x
« : 01 Kolovoz, 2011, 00:17:44 »
pozz svima,evo malo UPOZORENJE za one koji su tek kupili skuter tgb, pa ga žele malo tunirati  :headbang:, za tgb skuter NEMA VARIOMATA  :nono:, bar ne na serijsku radilicu, pri tome mislim na modele 2009.g. i mlađe, savjet, ili kupit neku sportsku, (racing) radilicu, ili jeftinije, samo stavit lakše rolice, jer su na njemu tvorničke od 8gr., dimenzija 16x13 mm., da je meni netko rekao za ovo, nebih imao toliko problema dok nisam skužio da ni jedan variomat ne paše, na greškama se uči, pozz svima  :biker2:
« Zadnja izmjena: 01 Kolovoz, 2011, 00:22:17 drazen1200 »

Offline MIKSETA

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
  • Ona me je ostavila...sutnula u muda moga srca.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gostivar-Mak
  • Moj Skuter: Gilera Runner VXR 20
  • Moja Kaciga: 中国 i AGV
  • MojSetup: Seriski
  • MojSpuh: Seriski
Odg: variomat na skuteru tgb r50x
« Odgovori #1 : 01 Kolovoz, 2011, 12:46:09 »
pa sta nisi postavio pitanje ima ovde puno clanova koji znaju da nema aftermarket variomat za TGB i da se moze pripasat sa suzuki katane bez problema  :drunken_smilie:
Citaj malo ovde :D
http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,24002.60.html

Offline drazen1200

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 34
  • Spol: Muški
  • tgb r50x jet fighter
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospić
  • Moj Skuter: TGB R50X JET FIGHTER
  • Moja Kaciga: BM
  • MojSpuh: yasuni carbon racing
Odg: variomat na skuteru tgb r50x
« Odgovori #2 : 01 Kolovoz, 2011, 12:59:36 »
ma gledao jesam, o blokadama što je bilo pisalo po forumima, i kako ih skinuti, no kad sam htjeo i kupio speed control od polinija, skužio sam da mi ne paše, jer jie piksna koja ide na radilicu i kroz vario drugacija,ima malo udubljenje u samoj piksni od nekih 4mm(otprilike),pa kad smo ga namontirali, nisam mogao startat s nožnom kurblom,blokirala mi, i nije se dao poklopac od motora zatvorit, pa sam probao od malossija, hebo, i odustao,jer svagdje je piksna bila problem, možda za modele 2007 i 2008.g. odgovara, ali meni ne, stoga sam stavio samo lakše rolice, 5.6grama od polinija i sasvim dobro ubrzava, iz nule nema rupe u ubrzanju, al mi se vrti do 8,5t okretaja gdje mi se blokada na cdi pali, pa se ne stigne razvuć brzinu kao što bi trebao, pa ću stavit malo teže,oko 6,5gr da spustim obrtaje i vozit dok mi ne dođe novi cdi  :hbusa:

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: variomat na skuteru tgb r50x
« Odgovori #3 : 01 Kolovoz, 2011, 17:55:26 »
I stari i novi blokovi od TGB-a su isti, nema veze koji model... trebao si procitati moj projekt lijepo sam napisao da pase Multivar od Suzuki Katane LC 99.god. samo trebas bolcnu odnjet kod tokara da ti preradi, to je 10 min posla! Serijski variomat opce nije los, sluzi kako treba, pa nije nuzno staviti Multivar!