Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skoro poginuo danas....  (Posjeta: 5200 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #40 : 23 Srpanj, 2011, 17:39:43 »
prepostavljao sam, znam ih ja sve, miluna, župu, caru, tolja, bobana itd.
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #41 : 23 Srpanj, 2011, 17:46:58 »
moj savjet vozi ko da su svi oko tebe kreteni i da ce svako od njih napravit svake sekunde sranje

Apsolutno se slazem. Jos davno su mi stariji govorili da kad si na 2 kotaca trebas razmisljat da si nevidljiv i da iskljucivo o sebi ovisis. Sad, sto ces poduzet da smanjis rizik na minimum i koje metode ces koristit - to je na svakom od nas. Ja bas zato ne volim gradsku voznju i svaki, ali bas svaki auto kojeg vidim da hoce sa sporedne ceste izac na moju racunam da ce to i napravit kad ce meni najmanje odgovarat. Pa taman da on stoji i gleda me u oci, jer cesto i takvi krenu nicim izazvani




i izvadi db killer van

Umro bi. I ovako mi zuji u glavi poslije voznje, a i dosta sam preko zakonskog limita i sa db killerom. Radi se o tome da je na malom zecu katalizator velik ko kutija sibica i da je osim toga spuh skroz otvoren, a top kojeg imam je kratak i malog promjera pa je i sa db killerom izrazito glasan, a bez njega je nesto nevidjeno. Jedan dan sam ga izvadio i otiso na kavu u stari kvart i (ako znas di je to) razvuko motor (ali samo do 7-8 tisuca okr) sa semafora u Palmoticevoj na zeleni val da stignem semafor i kazu mi decki s kojima sam pio kavu da su me culi. A birc je "Pif" - prakticki na Cvjetnom trgu.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #42 : 23 Srpanj, 2011, 17:50:02 »
prepostavljao sam, znam ih ja sve, miluna, župu, caru, tolja, bobana itd.


i miluna sa narancastim zipom?? haha dobar si  :icon_thumright:
Ne brže od života!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #43 : 23 Srpanj, 2011, 17:53:18 »
alfa, meni nitko nije dijelio savjete, a i ne gledam na tudje savjete, jer vecina ih vozi ko kreteni...
al slazem se s tobom, kad vidim osobu, dijete ili auto motor, uvijek usporim i razmisljam da ce mi izletjeti... da ne gledam tako na stvari, bio bi odavno pod zemljom jer mi se puno puta misljenja ostvare  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #44 : 23 Srpanj, 2011, 17:56:45 »
alfa, meni nitko nije dijelio savjete, a i ne gledam na tudje savjete, jer vecina ih vozi ko kreteni...
al slazem se s tobom, kad vidim osobu, dijete ili auto motor, uvijek usporim i razmisljam da ce mi izletjeti... da ne gledam tako na stvari, bio bi odavno pod zemljom jer mi se puno puta misljenja ostvare  ;D


Neki put se samo nasmijem samom sebi kako sam bio u pravu kad mi izleti auto koji stoji i ceka da prodjem jer me vidio

Offline Niksy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 281
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: Beta Ark
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Bio nekad :(
  • MojSpuh: puhalica
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #45 : 23 Srpanj, 2011, 17:59:58 »

i miluna sa narancastim zipom?? haha dobar si  :icon_thumright:

di ih necu znat pola njih ide u moju skolu, ako nisu u skoli onda su u la miragea!! ahahah
Zakurblam tri puta i upali iz prve :)

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17042
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #46 : 23 Srpanj, 2011, 18:06:09 »
neznam ja dok izvadim db kiler me ne jebe jer je cjev lonca dost duga i tek se dere od 6000 tako da mi ne smeta

a ono sto mi je najbolje je dok vidim kretena u hrpi smeca na 4 kotaca glede me budala u oci  i onda dok se vozim kojih 70 i dok sam 20m do njega mi izleti
pa j#bote takve treba razbit da im baka dobi sljivu na oku

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #47 : 23 Srpanj, 2011, 18:40:34 »
di ih necu znat pola njih ide u moju skolu, ako nisu u skoli onda su u la miragea!! ahahah

i ja sam obrtno tehnicka, boban dolazi sa zutin skiperon...dobro necemo vise osli smo u OFF TOPIC


Da tocno je istine sve sta kazete nemaju solidarnosti za motore i misle da su glavni na cesti! zalosno ali istinito
Ne brže od života!!

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #48 : 23 Srpanj, 2011, 20:00:28 »
Na aleji Bologne se vozim lijevim trakom prema zapadu nekih 90 km/h paralelno sa Renault Cliom kojeg vozi mladac od 20tak godina.Bukvalno paralelno - vozacka kvaka na vratima u ravnini samnom. Iz kontra smjera idu auti i djelic sekunde nakon sto je jedan od njih prosao, Clio mijenja traku prema meni i udara me u desnu nogu i izgurao me u kontra smjer. Srecom, nisam pao i bilo je vremena da se vratim nazad bez da me skupi neki auto iz kontra smjera. A spuh kojeg imam je definitivno glasan. Dakle, ovaj idiot je ili lud ili gluh. Nije imao namjeru stati pa sam ga stigao parsto metara dalje i na silu zaustavio da malo popricamo. Dakle, takav bahatluk je rijetko vidjen. Nisam imao nikakvu namjeru fizicki se obracunat, a i nije doslo do toga srecom, jer mislim da se nebi mogao zaustavit. Kreten mi ide objasnjavat da se ne smijem vozit desnom stranom svoje trake nego po sredini!!! Eeeeej! Slusam i ne vjerujem! Kad sam reko da ga ne pustam i da zovem muriju pa nek mu oni objasne neke stvari, naglo je zasutio i poceo molit da to ne radim jer je "malo popio". Reko, pa sad ti zovem muriju bez j****ti, al ovaj skoro na koljenima i gura novcanicu od 200 kuna i ispricava se ko da je u ispovjedaonici.
kak sam praktican covjek, a stete nikakve, uzimam lovu i odlazim svojim putem.


A da je to napravio pola sekunde ranije, ili 2-3 sekunde kasnije, sad nebi imo prilike ovo pisat. 200kn ce bit dovoljno da curu odvedem na neku klopu i da proslavim cinjenicu da usred guzve na Bologni budem izguran u kontra smjer kad je bilo mjesta.


Nadam se da lik nije poslije nekog ubio, jer bi zrtvu imo na savjesti obzirom da nisam zvao muriju




isti slučaj uživo vidio u osijeku prije koji dan... djedica vozi clia i isto tako skrene u dečka na nekom malo starijem kawasakiu.... ali ovdje je bilo malo fajta  ;D
točnije dečko je sišao sa motora otišao do ovoga rekao mu par riječi, i kroz prozor ga lupio 2-3 puta šakom i sjeo na motor i nastavio  :laughing7:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #49 : 23 Srpanj, 2011, 20:02:52 »

isti slučaj uživo vidio u osijeku prije koji dan... djedica vozi clia i isto tako skrene u dečka na nekom malo starijem kawasakiu.... ali ovdje je bilo malo fajta  ;D
točnije dečko je sišao sa motora otišao do ovoga rekao mu par riječi, i kroz prozor ga lupio 2-3 puta šakom i sjeo na motor i nastavio  :laughing7:


Sad ga mozda boli ruka.
A ja sa 200 kuna otiso u steak house i sa curom se fino najeo. Istina da smo malo nadodali love, al ne puno  ;D

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #50 : 23 Srpanj, 2011, 21:09:02 »

Sad ga mozda boli ruka.
A ja sa 200 kuna otiso u steak house i sa curom se fino najeo. Istina da smo malo nadodali love, al ne puno  ;D

ali vjerujem da ne bi volio još koji puta zaraditi 200kn na taj način  :frajer:
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Cobra

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka (Fakultetlija)
  • Moj Skuter: KYMCO Super 8 2t (PRODAN)
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #51 : 23 Srpanj, 2011, 22:12:53 »
Kako rece jedan deda "Čim sjedneš na motor ,jednom nogom si već u grobu"  :headbang:

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17042
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #52 : 23 Srpanj, 2011, 22:38:28 »
ma nema veze sta ti vozis vazno je kako se ponasaju drugi prema tebi
nisu motoori opasniji od auta i bicikla samo sto imas budala koji se nemogu kontrolirat na motoru i u autu i onda rade sranja
i onda idu price "motor ga je ubil" a to sto se neki kreten s 250kmh+ vozi po cesti nije kao faktor
isto kak i idoti koji si sjednu u auto koji ima puno konja pa se oko drva omotaju i onda pada "auto ga je ubil"
Problem su bezobrazni nekulturni nepromisljeni arogantni g#vn#ri koji sjedaju za upravljac auta i motora i misle da su serif
i da je cesta njihova. Oni su problem jer oni rade sranja po cesti. Drugi tip vozaca je onaj "multitasker" baba koja se razgovara
na mobitelu istovremeno vozi i sminka se i zgazi nekog jer voznju i upravljanje vozilom ne shvaca ozbiljno nego ide po motu
"ja sam dobar vozac nece nista vec biti"
To su problemi a ne sto netko ima jaci motor ili jaci auto. Ja osobno nemam problema s voznjom jer se znam kontrolirat
i nije mi problem se vozit 50 ili 30 ako je to propisano i potrebno. Dok mi se da terat motor odem na stazu pa ga teras bez
rizika jer znas da svi koji su tam su dosli da ga teraju i da znaju sto rade. Tako da nije motor i auto problem nego apsolutni kreten koji
sjeda za njega.

Offline edo haker

  • Tržnica : (+5)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 475
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zgb Bronx
  • Moj Skuter: Yamaha Neos LC
  • Moja Kaciga: ixs hx224
  • MojSetup: Malossi Sport Lc
  • MojSpuh: Techngas RS II
Odg: Skoro poginuo danas....
« Odgovori #53 : 24 Srpanj, 2011, 01:21:11 »
tak je i meni bilo slozim sr i idem se ganjat radnickom ali samo u svojoj traci i to ravno :-D jos je nisam bio uvjezbao i sad se ja umorio od gasa i reko idem laganini stizem auto koji je u lijevoj traci dolazim blize i puf ispred mene dobro da sam bio na 50 inace bi mu bio u guzici iako nisam peder:-D

cinjenica je da ljudi nisu svjesni da skuteri nisu igracke i da ne idu kao i bicikli a za motore da ne pricamo.. pa jbmti lete do 200 a kako nebi do 100kmh ... na toj smo brzini poprilicno presli metara u samo jednoj sekundi , ja osobno cesto vozim i auto ali kad vidim motor il skuter pomaknem se u stranu i pustim ga ... tako bi trebali svi i bilo bi manje mrtvih bio motorist kriv ili ne, on je osjetljiviji ... tj podlozniji ozljedama ( u tom smislu osjetljiviji, da nebi bilo hahha)
ceste su takve da je sve u ocekivanju ...

ovo stari kazu :-D
kada si za volanom jednom nogom si u zatvoru a drugom u grobu :-D
:-P jebe se mene